Skocz do zawartości

316i 02r. Zamontowanie soczewek ??


strutututu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Mógł by ktoś mi może w tej sprawie pomóc ?? :D

Czy istnieje możliwość zamontowania soczewek do normalnych reflektorów do E46 po lifcie ?? Chce zamontować soczewki aby potem ksenony tzw. HIDY :) Zamontowanie ref. ksenonowych jest niestety za drogie ;/ Jeśli się da zamontować to gdzie mogę kupić ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie rób wiochy, co ty chcesz lampy rzeźbić przez dokładanie samych soczewek? Kto to poustawia i nad tym zapanuje? Poza tym masz auto po lifcie, więc po dołożeniu HID-ów będziesz miał dopiero początek problemów, bo nie będą świecić tak jak trzeba (właściwie to wcale nie będą świecić). Poczytaj posty o ksenonach w tym modelu, zorientujesz się o co chodzi i raczej sobie odpuść takie druciarstwo.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ci odradzam.

jak oryginalne ksenony za drogie dla ciebie,to nawet nie zaczynaj przygody,bo same lampy(oryginalne) to dopiero poczatek wydatkow.

jak juz koniecznie chcesz soczewke to kup jakis zamiennik z soczewka na allegro i w niego wsadz hidy,a potem reszte..rzeczy ktore potrzebne by auto przeszlo przeglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zamontowania soczewek do normalnych reflektorów

Jak dla mnie wynika z tego jasno, że kolega chce włożyć same soczewki do swoich lamp, co jest pomysłem dość karkołomnym.

A dlaczego ma nie kupic lamp soczewkowych ?

Całe lampy to co innego.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale autor ma na myśli dołożenie a nie wymienianie lamp na soczewkowe . Sprawa problematyczna od początku do końca , począwszy od druciarstwa w lampach a kończąc mało tego na hidach :duh:

 

 

... jest niestety za drogie ;/

 

Nie ta marka na takie teksty...

 

Ja nie będę się bardziej czepiał ale radzę odpuścić .

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to macie racje .. A czy ktoś jeździł na samych HIDACH ?? Czy to w ogóle ma jakiś sens ??

 

Zaraz się tu znajdzie pewnie jakieś grono użytkowników co to będą twierdzić że włożyli same hidy i nikogo nie oślepiają i tak dalej ale wszyscy wiemy że to bzdura . Same hidy się nie nadają raz że masz różnice w lampach w samochodzie , dwa że pominę już instalacje spryskiwaczy reflektorów ksenonowych a trzy to nie wspomnę o samo poziomowaniu i takim ustawieniu lamp jakie faktycznie ma być . Nie baw się w to i jeśli już na mus chcesz mieć lampy ksenonowe to kup oryginalne ksenony i choć powinieneś też zadbać o instalacje spryskiwaczy to każdy chyba będzie wolał żebyś włożył oryginał i nie robił tych spryskiwaczy dodatkowo bo przynajmniej nikogo nie będziesz oślepiał na drodze . Ja w swojej 320d po lifcie też kiedyś dołożyłem ksenony i spryskiwacze (ksenony , pompki , nowy zbiorniczek , dysze , przewody , nowy włącznik świateł i przeprogramowanie ) i wyszło mnie to 3400zł i wiem że jest wielu takich co kładą same ksenony bo nie chcą iść w koszty . Ja bym zrobił wszystko tak żeby miało ręce , nogi i żeby jeszcze chodziło . Ty jak się uprzesz na ksenony to wybierz mniejsze zło ale na pewno nie wkładaj do auta tego hidowskiego syfu :nienie:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i się boję jeszcze że po prostu zepsuje w ten sposób wizerunek mojego samochodu przez dokladanie HIDów , bo większość po prostu powie że kolejny wiśniak co sobie HIDy założył ;P Chyba zrobię tak jak ty albo w ogóle zrezygnuje z ksenonów ...A szkoda bo to jest jedyna rzecz której nie mam na wyposażeniu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i się boję jeszcze że po prostu zepsuje w ten sposób wizerunek mojego samochodu przez dokladanie HIDów , bo większość po prostu powie że kolejny wiśniak co sobie HIDy założył ;P

 

Masz jak w banku :mrgreen:

 

Chyba zrobię tak jak ty albo w ogóle zrezygnuje z ksenonów ...A szkoda bo to jest jedyna rzecz której nie mam na wyposażeniu ;/

 

Ja też włożyłem bo chciałem mieć na mus ksenony i rozumiem cię doskonale ale to sa niestety spore koszta . Moim zdaniem wyszukaj ksenonów i całego osprzętu bo spokojnie znajdziesz taniej niż ja to robiłem . Poza tym pamiętaj i wszyscy inni niech pamiętają że jak włożą sobie same hidy do lamp to zrobią z auta wieś a drugi ważny fakt to zapamiętajcie również że jak dołożycie same ksenony to przy ewentualnej sprzedaży samochodu ( z takimi ksenonami ) każdy powie że był niezły dzwonek bo nie ma instalacji do sprysków itd. Wiem że tu ma znaczenie tylko kasa ale są rzeczy których przy bmw się po prostu nie robi z oczywistych względów . Szukaj oryginałów a będziesz miał z tego na pewno większą satysfakcje :cool2:

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.