Skocz do zawartości

Kierownica ciezko chodzi


zenek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem poniewaz ciezko kreci sie kierownica w moim e36, teraz kiedy przyszla fala przymrozkow to wogole musze sam odkrecac kierownice do prostych kol (to znaczy ze sama nie odbija). Wymienilem olej w przekladni ale to nic nie dalo. Czy ktos ma jakies pomysly?

 

Pozdr.

BMW "Today, tomorrow, always"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam bmw e36 318i sedan i ogolnie to caly rok narzekam na to ze kierownica mi ciezko chodzi, moze nazwac ze wspomaganie slabe.. nie wiem czy inne e36 tez tak maja . ale parkujac w miescie stwarza mi to ogromne trudnosci kiedy wjazd jest trudny luz jak musze poprostu pokrecic ta kierownica ;) przy wiekszych predkosciach jest super bo wiadomo stabilniej.. ale jak sie tocze to musze silowo obracac kierownica. w czym moze tkwic problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilem o konkretna porade a nie o odpowiedzi ze komus sie kreci dobrze. To nie jest temat do nabijania postow. Mysle ze to przekladnia, ale moze cos innego. Czekam na powazne odpowiedzi.

 

Pozdr

 

mozliwe ze pompa o ile slyszysz buczenie przy kreceniu?jak nie to stawiam na magiel

"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze pompa o ile slyszysz buczenie przy kreceniu?jak nie to stawiam na magiel

 

 

witam..

ja mam problem właśnie z "buczeniem"

na początku myślałem, że to wspomaganie bądź coś z układem kierowniczym (czyjaś sugestia).. zaprzyjaźnieni miechanicy nie bardzo wiedzieli co może być powodem.

buczenie nawiedza mnie nieregularnie, czas trwania rowniez jest za kazdym razem inny, 3, 6, 20 sekund..

nie wazne czy samochod sie toczy czy stoi w miejscu, czy kola są skrecone czy tez nie.

ostatnio jednak gdy hamowalem (normalnie, jak zawsze... spokojnie i z nieduzej predkosci) autko znow zaczęło buczeć, i wtedy poczułem minimalne drgania pedała hamulca.

 

co o tym sądzicie?

320 POWODÓW DO SZCZĘŚCIA :]

Obczaj: http://picasaweb.google.pl/Lajfel/Bunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.