Skocz do zawartości

Jak naprawić zamek od schowka??


lukas23

Rekomendowane odpowiedzi

Cos ostatnio mi sie wieszala lampka wschowku i swiecila caly czas, postanowiłem zobaczyc ze możecoś w zamku od schowka nie styka i zaczalem kombinowac, sprobowalem docisnac tam zapałka, z której mi sie urwal kawałek i tam niby został, było ciemno postanowilem odłozyc to do nastepnego dnia. Teraz wyjalem caly schowe i zamek i tam nie ma zapalki a ta zapadnia nie chce sie zatrzaskiwac w wyniku czego nie mozna zamknac schowka, wkurza taka jazda z otwartym schowkiem :duh:

Wiem ze pomysl z zapalką był kiepski ale bede madrzejszy na przyszlosc zeby nie wkladac nigdzie zadnych drewnianych patyczków :mad2: , ale czy może ktoś mia już kiedyś z tym problemy i jak to naprawić również, wie czy moze konieczna wymiana schowka bo chyba samego zamka sie nie dostanie :mad2: :mad2: Mowa o modelu E36 bez poduszek jesli to ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jests chlopak z Polski?!czy nie?! przeciez Polak potrafi................rozkrec,rozloz porozbieraj po przyklejaj co trezba i jakos zadziala( ja nie wiem osobiscie jak ten zameczek wyglada i co mogles tam ulamac bo nie mialem potzreby rozbierania go)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopak ma problem ...u mnie też świeci lampka cały czas ale przestałem się przejmować i wyjąłem żarówkę ...Jak tylko będę miał wolne zabiorę się za delikatną rozbiórkę i powiem jak i co :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiórkę to ja juz mam za sobą, i wszystko wygląda okej, moze tam istoptne sa jakies naprawde milimetry o które przesunęła się sprężynka, nie mam pojęcia, musze rozebrac po raz kolejny i dokladnie popatrzec bo teraz jakos malo czasu bylo zdjalem zobaczylem ze niby okej a zalozylem z powrotem :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.