Skocz do zawartości

odpowietrzenie układu chłodzenia


dziarus

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy problem polega na tym że, jak odpalę na zimnym silniku to jest dobrze i na benzynie i na gazie. Jadąc na gazie w momencie dojścia temperatury na normalny poziom to samochód gaśnie a parownik wąż i przepływomierz zachodzi szronem. Podczas gdy wskazówka pokazuje normalną temperaturę z nawiewów leci zimne powietrze. Gaz to zwykła instalacja jednopunktowa-tak wiem to jest błąd. Silnik M44B16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrz pozadnie i bedzie z glowy .

Proponuje podnies przod auta np: wysoki kraweznik ,podjazd przy garazu ,wtedy wejdzie wiecej plynu i powietrze szybciej wyjdzie ,ja tak robie i sie sprawdza , tylko na spokojnie :wink:

Wlej ,odpal niech pompka troche wciagnie ,zgas ,znowu wlej ,odpal niech znowu pochodzi , itd. az do skutku i co jakis czas poluznij odpowietrznik ,na drugi dzien zanim odpalisz sprawdz czy jest oki ,jak nie ,to dolej :wink:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.