Skocz do zawartości

318i swap na M50B20 nie ma iskry i prądu na pompie paliwa


hajzer157

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam nastepjacy problem, mianowicie zrobilem swap silnika z 1.8 m40 na 2.0 m50 dodam ze jest na sterowniku siemensa wydaje mi sie ze wszystko ok podlaczylem a jednak jest lipa nie ma iskry i pradu na pompie paliwa. Mam do was pytanie co moze byc nie tak, tzw jakie sa mozliwosci. A i powiedzcie mi od storny akumulatora z wiazki wychodzi 3 kable jeden czerowny to wiadomo to jest +, ale te dwa pozostale to jest + i - na komputer??

 

_________

Poprawiłem tytuł. Proszę zapoznać się z tym: viewtopic.php?f=68&t=120678 . Następnym razem będzie ostrzeżenie. /mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajzer157 sam przewalałeś wszystko w swojej BMW ?

 

bo mam kilka pytań odnośnie SWAPA BMW 1.8 na 2.0 ... mam 2.0 m50b20 które się ostatnio nie zmieściło w zakręt ;) i kupuję całą E36 318i do której chcę zapodać wszystkie klamoty z mojej E36 320i łącznie z klimą oraz instalacją elektryczną

 

robił ktoś taki manewr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze tak sam wszystko robilem, kolega pomagal mi z wyciagnieciem starego i wlozeniem nowego silnika poniewasz samemu to ciezko.A tak to zadnej wielkiej filozofi nie ma. Tylko tak jak pisze jednak narazie nie gada silnik, jutro sprawdze czujnik polozenia walu bo ponoc to moze byc przyczyna. noi powiedzcie mi jak jest wkoncu z tymi pinami w gniezdzie bo jeden pisze tak drugi inaczej. A i czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia komputera czy dziala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dot mojej przekładki - 320i ma akumulator z tyłu a 318 z przodu .... jak wygląda temat akumulatora przerabiając 318 na 320i ?

 

kamil560 daj mi namiar do siebie - tel lub GG bo bede miał kilka pytań . Zawieszenie też trzeba przełożyć bo 318 ma bębny ... ABS serwo pompa hamulcowa te sprawy z 318 są te same co w 320 (wydajnością) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
powiem ci tak ja z tym problem sobie tak poradzilem ze dalem do elektryka i w dwie godziny mi to zrobil za 150zł a wczesniej sam sie meczylem ze dwa tygodnie. Ponoc to jest jakis taki pseudo zabezpiecznie i sytarczy jeden kabel przeciac ale pewien na 100% nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może ci się przyda podłączenie wiązki podczas zmiany silnika

http://images46.fotosik.pl/1364/43a90de3b06479e6med.jpg

 

Nie jest to czasem rozpiska na swap do budy E30 jak ja u siebie robiłem swapa to przepiołem tylko wtyczki ( jeśli jest ews przeróbka 1 pina) i wszystko działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.