Skocz do zawartości

325 tds montaz klimatyzacji


kemil123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam pytanie poniewaz mam Beemke w ładnym wyposażeniu ale brakuje mi klimtyzacji czy mógłbym dokupić jakies tam czesci i zamontwac.Jak ktos sie orientuje to co bym musiał wymienic dokupic i jakie to by były koszty czy to sie w ogóle opłaca.Zauwazyłem po opisac ze filtry kabinowe sa w innych miejscach z wersja z klimy i bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabijasz sobie posty takimi odpowiedziami znowu czy co... moze szukam aktualnych odpowiedźi a nie sprzed kilku lat.pozatym ja mam tds to moze inaczej cos bedzie podłanczane.

Nie nabijam sobie postów tylko zadajesz pytanie na które juz masz odpowiedz :mad2: :mad2: :mad2:Odpowiedzi masz z przed pół roku :mad2: przez piotreksz4 » Wto Sie 03, 2010 1:27 am

 

więc w skład takiego zestawu wchodzi:

Chłodnica klimy+wiatrak

Skraplacz

nagrzewnica

pompa klimatyzacji

mocowanie pompy klimatyzacji

czujniki na silnik i do kabiny-czyli wiązka silnika+wiązka pod deske

panel klimatronika lub manualny

koło pasowe do silnika

węże ciśnieniowe itp

starsze wersje klimy wymagają przeróbki,gdyż nie da sie ich nabić.

Koszt czesci +robocizna około 1500zł

Gra raczej nie warta zachodu

Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi własnie takiej odpowiedźi oczekiwałem . dzieki raczej zrezygnuje z tego pomysłu tak jak mówisz

A wystarczyło tylko trochę poszukać a nie zakładać kolejny temat który tylko powiększa śmietnik właśnie w ten sposób robiony :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabijasz sobie posty takimi odpowiedziami znowu czy co... moze szukam aktualnych odpowiedźi a nie sprzed kilku lat.pozatym ja mam tds to moze inaczej cos bedzie podłanczane.

Nie nabijam sobie postów tylko zadajesz pytanie na które juz masz odpowiedz :mad2: :mad2: :mad2:Odpowiedzi masz z przed pół roku :mad2: przez piotreksz4 » Wto Sie 03, 2010 1:27 am

 

więc w skład takiego zestawu wchodzi:

Chłodnica klimy+wiatrak

Skraplacz

nagrzewnica

pompa klimatyzacji

mocowanie pompy klimatyzacji

czujniki na silnik i do kabiny-czyli wiązka silnika+wiązka pod deske

panel klimatronika lub manualny

koło pasowe do silnika

węże ciśnieniowe itp

starsze wersje klimy wymagają przeróbki,gdyż nie da sie ich nabić.

Koszt czesci +robocizna około 1500zł

Gra raczej nie warta zachodu

 

jeszcze całe mnóstwo innych dupereli, np. kratka wylotu powietrza środkowa, kanały nawiewu powietrza na nogi, pasek, czujnik ciśnienia osuszacza, elektrozawór podwójny, etc.

oczywiście kupujesz wszystko używane i zakładasz, że wszystkie elementy są sprawne, bo i tak nie ma jak ich sprawdzić, a z własnego doświadczenia wiem, że zawsze coś będzie niesprawne

przeprowadzałem osobiście taką operację, i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest bardzo dużo roboty z tym i wątpię żeby udało ci się zmieścić w 1500zł przy całkowicie własnej robociźnie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też wcześniej nie odwiedziłem tego tematu... Zamykam, a autor dostaje ostrzeżenie za przyznanie się do opieszałości i nonszalancję oraz wyzwiska pod adresem innych użytkowników (post wykasowałem)

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.