Skocz do zawartości

Montaz elektrycznych szyb


egon-bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jesli kupie zestaw bo sa na allego za ok 300zł elektryczne szyby są kable prowadnice silniczki i przyciski ... jesli kupie taki zestaw z demontazu czy dam rade sam zamontowac to do swojej trójki? czy lepiej sobie odpuscic i machać dalej korbami ? chodzi mi o sedana o sam przód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega M-Technic dobrze ci radzi . Ja miałem cały zestaw na przód z modółem , sam wszystko wyjmowałem z rozbitka . Poległem po 2gim dniu kombinacji i zrobiłem w końcu przód na przekaźnikach a tył kupiłem starszego typu z grubymi pinami i z tym nie było problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podłącze się do tematu. Mam problem z przełącznikiem do elektrycznej szyby od pasażera. Jak kupiłem samochód to powiedział mi że nie ma tylko włącznika. Kupiłem przełącznik z żółtym spodem. Po miesiącu zebrałem chęci żeby go podłączyć i porażka. Nie mogłem znaleźć kabli. W końcu znalazłem taką białą kostkę, do której wchodziły kable od siłowniczka i od zasilania. Po zwarciu tych kabli szyba działała. Kolory przy kostce od kupionego przełącznika pasowały. No to poprzez kostki łączeniowe połączyłem kable. Myślałem, że będzie działać. LIPA...nie działa. Prąd dochodzi, bo przycisk się świeci, ale szyba nie reaguje. Kupiłem drugi przełącznik i to samo. Wyczytałem tu o jakimś module. Może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi??? I jaki przełącznik pasuje do tej białej kostki na grube kable???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.