Skocz do zawartości

na manualu nie odpala?


SIERKA

Rekomendowane odpowiedzi

pacjent to m50b25 vanos.

z auta wylecial automat i wpadl manual, sterownik od skrzyni wypiety, silnik nawet nie chce zakrecic rozrusznikiem. "check" nie gasnie?

sprawa pewnie lezy gdzies w elektronice, ale w tym temacie jestem zielony :(

GSI KOCHALEM

BMW POKOCHAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu skrzyni została została kostka od pozycjonera skrzyni , żeby auto odpaliło musisz zewrzec w ośmio pinowej kostce przewody niebieski z czarnym paskiem z przewodem brązowym z czarnym paskiem to zabezpieczenie żeby auto odpalało w pozycji parking. Dodatkowo miernikiem wykorzystując pozycjoner ustawiony w pozycji R sprawdż miedzy którymi pinami jest przejście i te przewody musisz podpiąc do czujnika w skrzyni manualnej żeby działało światło wsteczne .

 

Uwaga dla kolegi M-Technic - jeśli zamierzasz cytowac moją odpowiedż na innym forum to bardzo proszę wstaw ją w '' cudzysłów '' lub napisz skąd skopiowałeś bo takie zachowanie strasznie mnie drażni :nienie: Twój podpis mówi coś o uczciwości , honorze itp;

Edytowane przez MarekM-535i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jak ktos szuka odpowiedzi a wiem ze jest na innum forum to ja przekazuje na tym to polega kolego :mrgreen: na tamtym forum racing jestem od dawna ale czesciej czytam niz pisze :twisted:

 

Uwaga dla kolegi M-Technic - jeśli zamierzasz cytowac moją odpowiedż na innym forum to bardzo proszę wstaw ją w '' cudzysłów '' lub napisz skąd skopiowałeś bo takie zachowanie strasznie mnie drażni :nienie: Twój podpis mówi coś o uczciwości , honorze itp;

 

A to fakt zapomnialem o info o zrodle danych :duh:

Juz naprawiony blad

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jak ktos szuka odpowiedzi a wiem ze jest na innum forum to ja przekazuje na tym to polega kolego :mrgreen: na tamtym forum racing jestem od dawna ale czesciej czytam niz pisze :twisted:

 

ok w nowym 2010 peas kolego!

w takim razie dziekuje za przekazanie.

GSI KOCHALEM

BMW POKOCHAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.