Skocz do zawartości

Wymiana swiec i kabli WN M10


kindaszekM10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem troche i nie znalazlem nic sensownego, wiec zalozylem nowy temat.

Posiadam m10b18(318i) i chce zmienic swiece oraz kable WN, dodam ze auto ma gaz.

Szukalem na allegro swiec i kabli, ale niewiem jakie wybrac w rozsadnej cenie, zeby nie byly najgorsze.

Za wszelkie odp Wielkie DZIEKI

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Świece NGK, przewody NGK lub Bosch. Ostatecznie Sentech lub Janmor ale tak z wielką rezerwą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

bp5ES detykowane do silnika m10 cena ok 25-30kpl.

Przewody sentech(8088) to 95 lub janmor(hr1) to koszt 120. Ngk(rc-bw231) 180, champion 115.

Ngk ma też świece do gazu, platynowe ale koszt jest porażający. Ok 50-53/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30.318i, żeby mieć dobre ceny w intercarsie, to trzeba mieć jakieś 35% zniżek. Te ceny są specjalnie zaporowe, bo im się nie opłaca działać dla klienta detalicznego.

 

Pozdro

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hehe no wiem, trochę z nimi współpracuje więc wiem o co chodzi. Dlatego się dziwię ze kolega tutaj podał stronę intercasru. Do szukania może i dobra jest ta strona ale ceny detaliczne hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te swiece NGK V-LINE 08/ BP5E = BP5ES sa do silnikow benzynowych natomiast do silnikow lpg/cng sa te

http://www.ngk.de/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/pkw/zk_lpg/BMW/318%2Bi%2BE30/LPG%202/9912/

jednak cena 60pln za szt... niewiem czy zakupic te pierwsze czy jakies inne tak zeby jezdzic na lpg i pb. Jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W swoim m40 jeżdzę na świecahc detykowany do auta, a gazownik ma zrobić tak by na gazie chodził normalnie. Jak się nie zna to się zmienia gazownika. Tylko że wymieniać trzeba częściej niż byśtylko na benzynie śmigał. . Te co pokazałeś są po 48/szt. Są wzmacniane, platynowe i można je wymieniać co 50-80tyś. Czy się opłaca? Wątpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
UXF79P w beru nie funkcjonuje już od pewnego czasu. Został zastąpiony przez UXT 3. Cena poniżej 30zł. Ale do twoje silnika to UXT2. Beru jest dobrą firmą, Nie powinno być problemu z nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No widzisz. Za bardzo kombinujesz. Zamontuja jakie powinny być i z głowy. Reszta to jakieś cuda i chwyt marketnigowy. Takie jest moje zdanie. Ngk bp5es, beru Z1, bosch +3. Każda z nich bedzie dobra. I musi chodzić na gazie. Jak nei chodzi na gazie to zmień gazownika. Tyle z mojej strony. A jak chcesz się bawić w jakieś cuda to szukaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamontuja jakie powinny być i z głowy. Reszta to jakieś cuda i chwyt marketnigowy. Takie jest moje zdanie. Ngk bp5es, beru Z1, bosch +3. Każda z nich bedzie dobra. I musi chodzić na gazie. Jak nei chodzi na gazie to zmień gazownika. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.