Skocz do zawartości

E21


driverv8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam.

 

Od niedawna jestem posiadaczem takowego auta- coupe z 79r ( w dowodzie 2.0). Musze powiedziec, ze innego nie chce (narazie, a moze i juz nigdy :twisted: ). Niestety moje zostalo jak to sie mowi ' ze swap'owane ' na silnik z e30 m20b25 a moze i stety. Mialem taki w e30 cabrio i powiem ze mi sluzyl, ale nie o tym mowa. Auto jest jak to by delikatnie powiedziec 'skatowane' (tak bynajmniej sadze - marny ze mnie mechanik mowie odrazu, poprostu lubie jezdzic :oops: ) Juz mowie w czym rzecz. Motor delikatnie cieknie,ale oleju prawie nie ubywa, wkreca sie od ponad 4K jak poprzednik o ktorym mowilem. Na pewno jest rozregulowany bo ktorys zawor 'syczy' :mrgreen: .Skrzynia za to wyglada gorzej, ciknie nie licho, 2 ciezko wchodzi :lol:, sprzeglo do wymiany bo ledwo co 'lapie'. Huczy lozysko oporowe(??).Chlodnica (oryginalna :shock: ) 'pozera' plyn chlodniczy- cos na pewno pozera; chlapie na silnik i kolektor od wisko wiec tak podejrzewam. Buda odmalowana od gory :duh: ale spodu nikt nie zabezpieczyl i trzeba spawac podluznice a moze i cos wiecej. Zawieszenia nie ma.. auto przy 90km/h jedzie jak chce. Mowie wam jakby zrobic je na glanc to trzeba wiekszosc wymienic :cry2:

 

Juz wielu z was pewnie zaprzestalo czytania :o . Kupilem je deszczowej nocy 'na szybko' od kolegi z WW (pozdrawiam), ale to mialo byc takie auto

Mialem juz kilka takich co dopieszczalem. Chcialem wkoncu jakies w czym normalne bedzie ze cos nie dziala, ale nie o to mi chodzilo :oops: . No dobra to pytanie: Naprawiac to czy nie?(tu jest problem bo mam je za granica gdzie godzina mechanika to 4krotnosc polskiego majstra : D) Czesci moge sciagnac z Polski no i wiadomo jakis tam fundusz mam na to wszystko przewidziany, ale chcialbym od was uslyszec co o tym myslicie. Chodzi o to by jechal do przodu, do tylu, w prawo, w lewo, prawo i lewo - bokiem :twisted: . Prosze tylko mi nie pisac ze to zbrodnia na e21, juz taka kupilem i klasyka z niej nie zrobimy bo ktos zrobil sobie po swojemu szyberdach haha, masakra..dlatego to ma byc auto do zabawy i dojazdu do pracy tylko i wylacznie NIE NA WYSTAWY KLASYKOW. Tego modelu juz moi drodzy nie uratujemy, tak sadze.. Podesle zdjecia potem to bedziecie mogli ocenic. Wizualnie wyglada dobrze (z daleka :cry: ), ale mechanicznie kuleje.

Wiem, ze juz jestem 'w plecy' (i chce byc jeszcze bardziej :)) , ale chce tym autem pojezdzic troche ostrzej,ale BEZPIECZNIE! Nie bojcie sie, nie krece sie bokiem na glownym skrzyzowaniu i nie robie zlej reklamy posiadaczom BMW..jedynie na parkingach starych fabryk szaleje po swojemu :twisted: Naprawde spodobalo mi sie e21. Czuc w nim klimat lat 70tych, zero wspomagania, czy ABS'u ale za to popielniczki dla wszystkich pasazerow osobno!:D :D

 

No to ile musze zainwestowac tnac koszta, zeby pojezdzic tym autem?

Wszelkie propozycje mile widziane, za wyjatkiem tej: "sprzedaj to" - jeszcze troche pieniedzy wladuje, a potem oddam z pol darmo :)

Przedewszystkim musze zaspawac auto zeby sie nie zlamalo :cry2: . To na poczatek co nie?? -to juz jest pare stow ;/

a gdzie reszta?

Gdzie wogole moge dostac czesci do tego auta? jakies tanie zamienniki? Silnik jak i skrzynia(??) od e30 wiec tu moze byc latwiej, ale tez za wszelkie informacje z gory dziekuje.

NIE ROBIMY TEZ ZADNEGO "DRIFTOWOZU" ,pamietajcie :P

Sie rozpisalem.

Pozdrawiam serdecznie,

Lu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.