Skocz do zawartości

BMW E24 Cabrio-> Mała sesja str.1


Vale46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się na forum ponieważ kupiłem BMW 635Csi Cabrio(mam certyfikat) z 1979 roku i chcę sie dowiedzieć czegoś o tym samochodzie...Oczywiście to czy się komuś podoba czy nie to mnie nie interesuje ;) Dużo jest Cabrio na naszym rynku? Czy w ogóle dużo tego w Europie? Może jakieś ciekawostki? Z góry dzięki i pozdrawiam. Edytowane przez Vale46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiem tylko tyle że było kilka firm w Europie które przerabiały coupe na cabrio bo seryjnie nie występowały. Ale to tyle co wiem na ten temat :) narazie staram sie ją odpalić i jedyne co mi zostało to czujnik położenia wału bo już wszystko przejrzałem... Za jakiś czas wrzucę kilka zdjęć. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Panowie ;) w poniedziałek oddałem auto do mechanika żeby je w końcu odpalił bo całą zimę stało w garażu i nie miałem jak zrobić nawet kilku zdjęć.

10 maja jadę do DE i jak wrócę na pewno wrzucę kilka zdjęć rekina. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj odebrałem szóstkę od mechanika i wszystko ładnie pięknie ale auto jedzie tylko na jednym biegu....(automat oczywiście). Za dwa tygodnie wracam z Niemiec to się tym zajmę.

Zrobiłem zdjęcie na szybko dlatego za jakość przepraszam, po powrocie zrobię jakąś sesje ;) Pozdrawiam

http://images36.fotosik.pl/470/5b4027a58d666026m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 biegowy automat?

Trochę wstyd ale nie mam pojęcia.... :oops:

Wymieniałem czujniki położenia wału i podobno dwa są obok skrzyni więc nie wiem czy to może mieć jakiś związek.

Samochód kupiłem od kolegi a on tym normalnie jeździł także wcześniej było wszystko ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cabrio nie było, ktoś chyba sobie przerobił, ale wygląda to świetnie.

I jak tam kolega będzie sesja? :)

 

Cabrio nie wychodziły... była firma która przerabiała ;) mam certyfikat ;)

Sesja będzie na bank tylko autko u mechanika już długo bo skrzynia padła całkiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cudo... naprawdę zazdroszczę, auto z duszą... a myślałem, że kiedyś kupię sobie starego SL do odrestaurowania,

ale to E24 jest dużo ładniejsze, ciekawy jestem jaką furorę robił w 1979 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiś zlot zabieraj to auto :8) miałeś podjechać do smardzewic ale dachu nje było. Jest już teraz?

 

Jeszcze nie ma ;) przez lato nic nie robiłem tylko korzystałem z pogody :D Planowałem zrobić przez zimę tylko nadal nie wiem gdzie jest jakaś porządna firma, która zrobi konstrukcje i wszystko od podstaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiś zlot zabieraj to auto :8) miałeś podjechać do smardzewic ale dachu nje było. Jest już teraz?

 

Jeszcze nie ma ;) przez lato nic nie robiłem tylko korzystałem z pogody :D Planowałem zrobić przez zimę tylko nadal nie wiem gdzie jest jakaś porządna firma, która zrobi konstrukcje i wszystko od podstaw...

 

 

nusi być profesjonalnie- fuszera do tego auta nie pasuje :nienie: trzymam kciuki :cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowak ;-)

sliczna furka, na miejscu wlasciciela-szczesliwca przy nawisie budzetowym zainwestowalbym w nowe blotniki przednie i reparaturki tylnych blotnikow bo te chromy wiele szpetoty wprowadzaja w odbiorze wizualnym tej slicznotki.

A tak na marcinesie, czy jest na forum mozliwosc subskrybowania postow lub tematow? zeby mozna bylo je sledzic? ciekaw jestem przyszlosci tej ksiezniczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowak ;-)

sliczna furka, na miejscu wlasciciela-szczesliwca przy nawisie budzetowym zainwestowalbym w nowe blotniki przednie i reparaturki tylnych blotnikow bo te chromy wiele szpetoty wprowadzaja w odbiorze wizualnym tej slicznotki.

A tak na marcinesie, czy jest na forum mozliwosc subskrybowania postow lub tematow? zeby mozna bylo je sledzic? ciekaw jestem przyszlosci tej ksiezniczki...

 

klikasz na górze - zobacz swoje posty - i tam są wszystkie wątki, w których się wypowiadałeś i widać kiedy ktoś coś nowego napisał.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowak ;-)

sliczna furka, na miejscu wlasciciela-szczesliwca przy nawisie budzetowym zainwestowalbym w nowe blotniki przednie i reparaturki tylnych blotnikow bo te chromy wiele szpetoty wprowadzaja w odbiorze wizualnym tej slicznotki.

A tak na marcinesie, czy jest na forum mozliwosc subskrybowania postow lub tematow? zeby mozna bylo je sledzic? ciekaw jestem przyszlosci tej ksiezniczki...

 

Jak narazie nic w samochodzie nie zmieniałem ;) jak kupiłem tak wygląda ale faktycznie pomyśle nad tymi błotnikami :D dzięki za opinie ;)

BTW; na dole każdego tematu jest opcja "śledź temat" ale jak już wrzuciłeś posta to będzie tak jak Joozek napisał ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.