Skocz do zawartości

316i m43 1,9 słyszalny syk przy wyłanczaniu silnika????


luki e 46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam prośbę do uzytkowników 316i lub 318i :) .Czy podczas wyłaczania silnika slyszycie taki syk?Trzeba sie wsłuchiwac przy otwartych drzwiach.Prosze odpowiedzi(podejrzewam zaworek skrzyni korbowej(odma).

popraw ten blad w tytule.

Edytowane przez luki e 46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroty u mnie przysiadaja,gdy silnik się zagrzeje(tylko na jałowym biegu).Na zimnym działa prawidłowo.Co może być przyczyną.Co odpowiada za obroty(oprócz krokowca)?????HELP :mad2:.Po odkręceniu korka wlewu oleju obroty skaczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dzisiaj troszkę pogrzebalem pod maską.Miałem zamiar odkręcić zawór odpowietrzenia skrzyniki korbowej(odma).Pociagnąłem za wąż(idący z pokrywy zaworów do odmy.Wąż zeskoczył lekko(brak scisków,czy jakich kolwiek opasek ściagających powodował wkradanie się lewego powietrza).załozylem opaski metalowe.I jak narazie(odpukać)problem znikł.Tzn dodaję gazu(na biegu) nagłe wysprzeglenie,zatrzymuje się i........nie trzesie budą(owszem obroty troszke spadły,lecz unormowały się płynnie bez zadnych "zatrzesien silnikiem" :cool2: .Czas pokoaże,czy owy wąż był powodem przysiadania obrotów :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj troszkę pogrzebalem pod maską.Miałem zamiar odkręcić zawór odpowietrzenia skrzyniki korbowej(odma).Pociagnąłem za wąż(idący z pokrywy zaworów do odmy.Wąż zeskoczył lekko(brak scisków,czy jakich kolwiek opasek ściagających powodował wkradanie się lewego powietrza).załozylem opaski metalowe.I jak narazie(odpukać)problem znikł.Tzn dodaję gazu(na biegu) nagłe wysprzeglenie,zatrzymuje się i........nie trzesie budą(owszem obroty troszke spadły,lecz unormowały się płynnie bez zadnych "zatrzesien silnikiem" :cool2: .Czas pokoaże,czy owy wąż był powodem przysiadania obrotów :?:

http://img51.imageshack.us/img51/8382/otqzx3a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.