Skocz do zawartości

Dobór modułu JBE


rafalsl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po krótce opiszę sytuację żeby było wiadomo o co chodzi :D

 

Padła mi jakiś czas temu tylna wycieraczka. Zabrałem się za sprawdzenie tego i nagle przestały działać i przednie. Sprawdziłem przekaźniki, przewody pomiędzy silnikami a modułami i modułem JBE a przekaźnikami, same silniki, statusy wajchy wycieraczek i wszystko jest ok. Przekaźniki wymieniłem profilaktycznie. Po konsultacji diagnoza padła na moduł JBE ponieważ podczas sprawdzania wszystkiego wypiąłem mu wtyczki zaraz po wyłączeniu zapłonu. A więc przeprogramowałem na nowo moduł JBE ale wycieraczki nadal nie żyją. Moduł już kiedyś przez kogoś był wymieniany bo ma numer i rocznik z 2015 roku. A mianowicie 9364819.

 

I tu powstaje moje pytanie :D Szukam sterownika na ebay.de ponieważ mieszkam w niemczech. Ale nie ma nic z takim numerem. I czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czego szukać? Czy po numerach z katalogu, czy po numerach z WINKFP czy poprostu każdy z E87 podejdzie po programowaniu? Sterownik to JBBFE3.

 

Przykładowo mam taki najbliżej - 9226331. Jest z E87 LCI i JBBFE3 ale tego numeru nigdzie nie mogę znaleźć.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wpisz vin w ETK (7 znaków ostatnich)

https://www.etkbmw.com/

i wyswietli ci jaki powinien byc JBE i czy ten co masz jest ok

elektryka pojazdu 61 > zakładka 61_2236 (Control unit Junctionbox Elektronik) (kliknij na numer części to zobaczysz wszystkie old numery może swój znajdziesz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.