Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam chętnego do zdjęcia kagańca z mojego auta e61 525d z 163KM na 177KM.

Może ktoś z wawy (najlepiej Targówek i okolice) da rade ogarnąć temat?

Mam na wyposażeniu S843A Motorauslegung POWER REDUCTION.

Poszukuje wszelkich materiałów o bmw e60/e61, filmów, poradników, artykułów, zdjęć, plików, tapet...itp ... Jeśli ktoś z was ma ciekawe materiały proszę o info na pw (po weryfikacji wrzucę na bloga z dopiskiem twojego niku). Z góry dzięki.

Link do bloga patrz obok - moja strona www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam BMW E46 320D 150 KM 2003r.

 

Poszukuję kogoś na terenie Warszawy kto ogarnia programy diagnostyczne do sprawdzenia auta kompem w celu weryfikacji czy występują jakieś błędy i wykasuje/zweryfikuje błąd airbag (prawdopodobnie wyrobiona mata pasażera).

 

Proszę o PW.

 

Dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam oryginalny kabel firmy Adako który pierwotnie służy do diagnostyki grupy VAG. Żeby podpiąć pod kompa BMW (E39 3.0D oraz E46 2.0D) mogę użyć mojego kabla oraz programu z internetu? Jeśli tak to jaki program pobrać i prosiłbym o link do niego. Jeśli nie to jaki kabel kupić. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

 

Jesli kabel jest na Ftdi to mozna przeprogramowac i bedzie śmigał z Bmw i Vw łącznie.

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy jest ktoś z Lublina lub okolic kto by pomógł mi z kilkoma rzeczami w moim BMW F30 328i pochodzącym z USA?:

1) Wyłączyc światła obrysowe w przednich lampach

2) wgrać mapę do nawigacji

3) zmienić ustawienia w radiu fm zeby odbierało parzyste numery

4) skasować błąd żarówki LED światel dziennych

5) skasować ekran powitalny

6) Prędkościomierz cyfrowy

7) Światła dzienne z tyłu

8) wgrać nowe sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hej. Czy jest ktoś z Lublina lub okolic kto by pomógł mi z kilkoma rzeczami w moim BMW F30 328i pochodzącym z USA?:

1) Wyłączyc światła obrysowe w przednich lampach

2) wgrać mapę do nawigacji

3) zmienić ustawienia w radiu fm zeby odbierało parzyste numery

4) skasować błąd żarówki LED światel dziennych

5) skasować ekran powitalny

6) Prędkościomierz cyfrowy

7) Światła dzienne z tyłu

8) wgrać nowe sterowniki

VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje pomocy w sprawie zdiagnozowania mojego e90 m47n2 z ktorym walcze juz od jakiegos czasu ( po historii z paliwem, wyjeciu i wlozeniu wtryskow brak mocy falowanie obrotow :mad2: a moj mechanior posiada tylko delphi jesli hodzi o kompa). obecnie przebywam w legionowie do czwartku pozniej okolice nowego miasta n/pilica, rawy mazowieckiej i tomaszowa maz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, poszukuje pomocy w sprawie zdiagnozowania mojego e90 m47n2 z ktorym walcze juz od jakiegos czasu ( po historii z paliwem, wyjeciu i wlozeniu wtryskow brak mocy falowanie obrotow :mad2: a moj mechanior posiada tylko delphi jesli hodzi o kompa). obecnie przebywam w legionowie do czwartku pozniej okolice nowego miasta n/pilica, rawy mazowieckiej i tomaszowa maz.

W Delphi można zrobić test pracy wtryskiwaczy. Niech twój mechanik uczy się pracować z programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzieki za szybka odpowiedz, mam dobrego mechanika ale nie jest wyspecjalizowany w tych silnikach a problem jest bardziej zlozony niz napisalem, napewno uderze do mautoczesci

Ja ci powiem więcej - delphi może przepisać wtryskiwacze po ich wymianie .

Szkoda, że mechanik z powodu własnej głupoty traci pieniądze, a ty swój cenny czas. Z Delphi można w pełni działać z twoim silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie znam dlatego place, wiem tylko ze jak robil mi wypalanie dpf i chcialem zobaczyc jak wyglada praca na wtryskach ktore on oddawal mi do regeneracji to sprawdzal sprawdzal i nie znalazl nic.... pozniej doczytalem ze trzeba wtryski programowac czy przypisywac ale wiem ze tego nie zrobil do tego podejrzewam ze mam problem z przeplywka ale koniec koncow to nie ja jestem mechanikiem. dlatego gdyby pomocna reka sie trafila z doswiadczeniem i disem badz innym programem oczywiscie nie za darmo bylbym wdzieczny. nowego tematu nie bede zaladal nigdzie bo jest juz takich mnostwo chocby tu ale po krotce problem pojawil sie po zatankowaniu paliwa ktore stalo pozniej tydzien w bankach i wygladalo jak mydlo, mechanior oddal wtryski gdzie wymieniono uszczelniacze jakies sprawdzono na stole i tyle, po zmaontowaniu autko chodzilo rowniotko a pojawil sie blad przepustnicy. wymienilem sam, i bmw zaczelo miec czkawke na na wolnych na jalowym biegu, blad mech wykasowal zrobilismy wypalanie dpf (strasznie smierdzialo z rury, spaliny czuc bylo w kabinie na postoju) i dalej szarpniecia na jalowym, teraz sprawdzilem szczelnosc doloty do kolektora, wymienilem separator odmy i jeszcze bardziej czuc takie czkniecia silnika po jego rozgrzaniu i na jalowym, do tego czuc ze nie jedzie jak przed akcja z paliwem.

gdyby ktos chetny byl pomoc zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po konsultacji z kolegą nerwus będziemy robić listę osób które zajmują się diagnostyka, kodowaniem, programowaniem.

Piszcie do mnie na PW w tym formacie:

 

Kod pocztowy - Czym się zajmujecie - Jakie modele

XX-XXX Kodowanie/Diagnostyka/Programowanie Exx/Fxx/Gxx

 

Oczywiście format ustawiacie wedle własnych umiejętności ;) myślę że pełne wersje Carly for BMW też można do tego zaliczyć z racji możliwości tego programu po wykupieniu pełnego pakietu w połączeniu z ich złączem.

 

Na pierwszej str. będzie zrobiona lista w kolejności kodów pocztowych łącznie z waszym nickiem na forum.

 

Mapa kodów pocztowych wygląda następująco:

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/20170221_211214_zpsemfyixfx.png

Myślę że będzie to duże ułatwienie w poszukiwaniu pomocy.

 

Inne kraje jak Polska będą również uwzględniane.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Wymiana (klonowanie) uszkodzonych sterownikow silnikiem na serii M F serija:

M135i

M235i

M3

M4

M5

M6

X4 M40iX

X5 M

X6 M

 

Oferta dotyczy również innych DME/DDE E/F serija, a także immo CAS. :arrow: :arrow: :arrow: :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wracając do mojego pomysłu z listą osób zajmujących się kodowaniem to niestety zarząd forum się nie zgodził. Przykro mi.

Jeśli ktoś będzie kogoś szukać pisać PW

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego pomysłu z listą osób zajmujących się kodowaniem to niestety zarząd forum się nie zgodził. Przykro mi.

Jeśli ktoś będzie kogoś szukać pisać PW

Niestety dziś są tak poj....ne czasy ze każdemu tylko chodzi o kasę ..... i jak najwięcej... demokracja :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wracając do mojego pomysłu z listą osób zajmujących się kodowaniem to niestety zarząd forum się nie zgodził. Przykro mi.

Jeśli ktoś będzie kogoś szukać pisać PW

Niestety dziś są tak poj....ne czasy ze każdemu tylko chodzi o kasę ..... i jak najwięcej... demokracja :duh:

Ihor, każda poważna praca powinna być dobrze opłacona. Sam wiesz. Jest druga strona medalu - wiele osób chce za dziękuję, bo kupują auto za ostatnie pieniądze, ale jakie auto - cale BMW. A tak w ogóle, to klaunów jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.