Skocz do zawartości

Re: ciekaw funkcje e60


sobek0071

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam h7 ledowe u siebie i ustawione na 40%. Wedlug mnie jest to moc wystarczajaca. Jak ustawisz na 100% to bedzie oslepiac. Jedyny minus z h7 LED jest taki ze jak sie mruga w sloneczny dzien to slabo to widac i niektorzy kierowcy nie reaguje ale za to efekt wizualny jest duzo lepszy... (jak ustawisz na 100% to mrugac nie bedzie mozna wcale chyba :oops: )

 

Ja mam takie coś http://allegro.pl/zarowka-led-h7-12v-17w-canbus-i6512492820.html, tutaj cena kompletnie nie adekwatna do jakości. Na 40% jest słabo, wyrażniej słabiej niz na 100%. Zeby mrugać trzeba przekodować takżeby w momencie włączania długich ledy gasły, wtedy osiągamy efekt migania. Co co podłączenia ringów pod lampkę wnętrza, według tego opisu który pokazałeś, wystarczy podłączyć dwa krótkie kable + diody od lampki nad nogami do przewodów zasilających ringi. Lampka jest dosłownie 25cm od modułu świateł. Na których pinach są ringi? nie wiem trzeba przestudiowac schemat, http://www.bmw-planet.net/diagrams/release/en/e60e61/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie bo mam w żony samochodzie e87 ustawione że zawsze po odpaleniu na wyswietlaczu jest główne menu, zadzwoni telefon i też nie wraca na stacje radiowe tylko po zakończonej rozmowie trzeba samemu wejść na radio. Denerwujące to troche może ktoś wie co zmienić żeby pamiętał i wracał do ostatnio używanej opcji w menu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi :shock:

Chcesz wyłączyć funkcje REST czyli ogrzewania kabiny na postoju?

 

Ja mogę to włączyć tylko w ustawieniach w cic ale ja mam cic

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisze... żeby można było załączyć funkcję REST należy spełnić pare warunków. Miedzy innymi silnik musi mieć wystarczającą temperaturę do odbioru ciepła. Wydaje mi się choć nie sprawdzałem dokładnie, że jeśli silnik ma poniżej 70*C to funkcja REST nie działa. Szukam sposobu aby można było to załączyć nawet kiedy silnik ma np 50*C :)

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.