Skocz do zawartości

E60 2009r INPA Błąd przy diagnostyce


Damianowski14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam BMW E60 535d z 2009r. Kupiłem ostatnio kabel USB Interface K+DCAN. Chciałem wykasować błąd w menu. INPE (napisane że do 2014r) która była na płytce dawała błąd przy diagnostyce i nigdzie nie było pomocy jak to naprawić. Ma ktoś może link do INPY, która może zadziałać?

Wywala mi błąd przy diagnostyce C:\EC-APPS\INPA\sgdat\GS19.ipo(1) : error I300: Error opening object file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Mam BMW E60 535d z 2009r. Kupiłem ostatnio kabel USB Interface K+DCAN. Chciałem wykasować błąd w menu. INPE (napisane że do 2014r) która była na płytce dawała błąd przy diagnostyce i nigdzie nie było pomocy jak to naprawić. Ma ktoś może link do INPY, która może zadziałać?

Wywala mi błąd przy diagnostyce C:\EC-APPS\INPA\sgdat\GS19.ipo(1) : error I300: Error opening object file

Brakuje skryptu do diagnostyki GS19.IPO w INPA/SGDAT / jest wpisany do menu tylko w pliku INPA/CFGDAT/e60.eng (lub GER dla wersji niemieckiej menu)

chociaż ten co jest ori GS19.ipo z 2001 to pewnie jest za stary dla twoje modułu skrzyni automatycznej

w inpa fxx jest ich kilka odmian i trzeba wpisać do menu (jak masz inpe FXX ale w każdej inpie jest GS19.ipo ) tylko różne wersje sterowników wymagają uaktualnienia tych skryptów dlatego powstało ich tyle :

GS19.ipo

GS19_ea

gs19A_ea

gs19b_ea

gs19d_ea

gs1912

gs1912_ea

 

aby z inpą działały musza być wpisane do menu w INPA/CFGDAT/ twoj model to E60.eng

skrypty ipo te co podałem muszą być w INPA/SGDAT/

i do poprawnego łączenia i ch odpowiedniki w (mogą mieć inne nazwy lub występować pod jedną nazwą )

w EDIABAS/ECU pliki GS19.prg GS19A.prg GS19.B.prg . itp kal również pliki D_..... G_.... ,można je zaktualizować z SP-daten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.