Skocz do zawartości

F13 wydech/elektronika Warszawa lub okolice


petroldrinker

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witajcie - jako ze stałem sie szczęśliwym posiadaczem nowej 640i, zgłębiam sie w lekturę forum i postaram sie regularnie wpadać:)

 

Mam pytanie o dobry serwis BMW w wwie lub okolicach, chciałbym zrobić wydech, przeprogramować elektronikę (tuner tv etc.) moze zmienić kolor. Możecie coś polecić? :)

 

Wielkie dzieki z góry!

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od siebie mogę śmiało polecić autoryzowany serwis w Pruszkowie, robiłem tam swoją 6er, widziałem też jakie bmw tam przyjeżdżają, np x6M itd

Mechanik był głównym inżynierem w ASO więc zna się na robocie i nie jest drogi.

Mogę podać nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wydech pomysłów może być kilka w zależności ile chcesz na to wydać. Nie polecam raczej Akrapa czy Eisemana za 20 tysi. Chyba, że koniecznie chcesz tę kasę wyrzucić (są takie przypadki).

 

Jak koniecznie chcesz oklejać na inny kolor, to miej świadomość, że to z daleka ładnie wyglada ale Ciebie z bliska raczej będzie wkur... (zwłaszcza po zimie lub dwóch), bo będziesz patrzył tylko na newralgiczne miejsca. Tak mi się wydaje. Czyli - jak chcesz dla innych to oklej, nikt normalny przez 5 sekund nie zobaczy,że to folia. A jak dla siebie to przyzwyczaj się do fabrycznego koloru lub oddaj do lakiernika i niech zrobi jakiś podobny po wierzchu, jesli to możliwe. Taka jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i sugestie. @PawełRat, oczywiście podrzuć proszę nr na PW chętnie przedzwonię.

 

Z kolorem to jest tak, że bardzo podoba mi się fabryczny (havana bronze), ale totalnie mnie zwalił z nóg ten sam kolor tylko w macie, nie chcę oklejać chciałem zorientować się czy jest możliwe w ogóle przemalowanie tym lakierem u jakiegoś dobrego lakiernika.

 

Zastanawiam się też czy da się analogowe zegary zamienić na nowe elektroniczne? Znacie kogoś kto robi takie cuda?

 

Chciałbym trochę zwiększyć moc bez wirusa, chętnie posłucham jakichś sugestii o wydechu bo właśnie szukam czegoś sensownego, ewentualnie może coś jeszcze polecicie?

 

PS: Do moderatorów - wybaczcie i dzięki za wskazówkę, przekopałem wcześniej forum i cały czas je przeglądam tyle, że akurat na moje pytania nie znalazłem odpowiedzi, dodatkowo większość postów jest o E63.

 

Pozdrawiam i dzięki za wszystkie sugestie!

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się fabryczny (havana bronze), ale totalnie mnie zwalił z nóg ten sam kolor tylko w macie, nie chcę oklejać chciałem zorientować się czy jest możliwe w ogóle przemalowanie tym lakierem u jakiegoś dobrego lakiernika.
,

 

Papier o gradacji 2000, wiadro, woda i mydło, postawić człowieka i za 2 dniówki opierniczy na mat a potem za pomocą polerki i pasty można zawsze wrócić do połysku jak się moda zmieni. :D

 

A tak powazniej, to rzeczywiście w tych autach nikt jeszcze nie gmera zważywszy, że jest ich w kraju tyle co kot napłakał, więc nie spodziewaj się wiele porad specyficznych pod ten model z w dodatku dziwnym, nowym uturbionym motorem o obniżonej pojemnosci o którym nic nie wiadomo. Oczywiście jak chcesz do tematu poważnie podejść,to jedź do Poniedziałka na Łodygowej . Koszuli z ciebie nie zedrze a wystroi auto lepiej niż fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.