• Reklama

PROSZE O OPINIE BMW 530D KOMBI 2000R OGL.OTO MOTO C 5277949

Jeśli chcesz kupić samochód i masz ogłoszenie z potencjalnym kandydatem, to jest dział żeby spytać innych co sądzą o konkretnym samochodzie z ogłoszenia/aukcji. Może ktoś zna konkretnie ten samochód? Warto spytać. Prośby o oględziny - to także tutaj.

Moderatorzy: trzastek, voshon

PROSZE O OPINIE BMW 530D KOMBI 2000R OGL.OTO MOTO C 5277949

Postprzez darkardo » 02 Cze 2008 21:21

JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM TEGO AUTA PROSZE O OPINIE,BMW E 39 2000/12 KOMBI,SWIDWIN OGLOSZENIE OTO MOTO C5277949,PROSZE O OPINIE
DARKARDO
darkardo
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 01 Cze 2008 17:04
Miejscowość: ostroleka
Moje BMW: E 39 530D 2000 GRUDZIEN KOMBI

Postprzez allcar » 02 Cze 2008 22:37

Witaj.
Oczywiście na zdjęciach to i "nieurodziwa dama" będzie piękną "Pocahontas"...
Oczywiście auto trzeba dokładnie obejrzeć, sprawdzić bezwypadkowość, pomimo książki serwisowej polecam podjechanie do aso w celu weryfikacji wpisów z rejestrem w serwisie, ponadto dobrze by było podłączyć i sprawdzić zapisany przebieg w EWSie i HeadLight Modul.
Najlepiej przed zakupem wydać parę złoty i ktoś kto ma pojęcie i zna te auta niech je dokładnie posprawdza, zwłaszcza kondycję motoru i układu zasilania tj. całego diesla i turbo.

Cóż, co do opisu sprzedającego, cytaty i moje komentarze:
- "Wyposażenie:ORYGINALNY M-PAKIET !!!" - nie wiem jak inni ale ja tam oprócz kierownicy nic innego co miałoby cokolwiek wspólnego z M-PAKIETEM nie widzę, ponadto jak jest z 2001r. to powinien już mieć inną kierownicę, ale to mało istotne, bo może też być tak że wyprodukowany został w 2000r. a pierwsza rejestracja była w 2001r.
- "czujniki parkowania PDC przód + tył" - pewnie nie działają, koszt takiego czujnika to około 250zł a jest ich w sumie 8 sztuk, więc ile uszkodzonych x 250zł
- "-progi M- PAKIET widoczne na zdięciach" - są całkowicie inne od MPakietu
- "-trzy komplety kluczy" - bardzo duży plus dla auta

To do czego można mieć uwagi wynikające z treści ołoszenia to w sumie tylko ten M-Pakiet. Auto ogólnie wygląda OK, więc może być wart, ciekawe tylko ile ma przebiegu bo jak w ogłoszeniu sprzedający nic ie pisze to zapewne ponad 300tkm, ale jak był prawidłowo serwisowany to lepszy mający 300tkm niż zaniedbany i katowany mający 100tkm.

Pozdrawiam.
Bardzo Mocne Wrażenia;-)
allcar

Dołączenie: 23 Mar 2008 23:44
Miejscowość: Warszawa / Wołomin

Postprzez darkardo » 07 Cze 2008 09:22

dzieki za opinie przebieg ma na wyswietlaczu 290tys,jest to autko z 2000/12,mam prosbe ,czy mozesz mi napisac jak sie sprawdza parktronic,czy musi piszczec,czy moze gdzies sie cos wyswietla?pozdrawiam milego dnia ci zycze,czesc
DARKARDO
darkardo

Dołączenie: 01 Cze 2008 17:04
Miejscowość: ostroleka
Moje BMW: E 39 530D 2000 GRUDZIEN KOMBI

Powróć do Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: JohnnyBravo, mikan oraz 37 gości