Skocz do zawartości

E60 530d WBANC71000B140071 Szczecin korekta przebiegu.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
W sumie tak, pewnie teraz powinienem się ukamieniowac za to :) tylko ten co nic nie robi jest nieomylny. Trudno dałem się zfrajerowac, jakoś muszę z tym żyć.. Haha żeby w życiu ludzie mieli tylko tego typu problemy. Nie jestem z tego powodu szczęśliwy ale nic na to nie poradzę. Z pozdrowieniami Maciej
Dodatkowo miej na uwadze że jesteś teraz poinformowany o tym że auto miało przekręcony przebieg i ta informacja stąd nie zginie, więc musisz powiadomić o tym kupującego, gdy tego nie uczynisz w praktyce popełnisz przestępstwo.
Dał info w ogłoszeniu :)

 

Sprzedawca zareagował na info o korekcie - poniżej zrzut ogłoszenia all_pl - edycja z dnia 2017-11-16:

 

hq3wltyqjhh9urtecmyw

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To że auto było serwisowane w Auto Center Będargowo jak i Top Serwis na Szlamowej, to duży plus dla właściciela w tym regionie kraju :cool2: .

Niestety minus za to ze nie sprawdził wcześniej przebiegu ww auta.

W Chojnicach od zawsze różnie bywało, a sprawdzenie przebiegu było dużo prostsze niż obecnie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krzysimir hahaah dobre.

Sprawa prosta w okazyjnej cenie czeka cię tylko promocja: bity i skręcony... A wystarczy spokojnie poszukać i porządnie sprawdzić przed zakupem... Mi średnio zajmuje znalezienie auta 4 miesiące :mad2: przez nasz rynek zalewany złomem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla człowieka HDD: z tego co pamiętam:

Do wymiany była maska i zderzak, pas przedni z chlodnicami ta belka za zderzakiem, sanki czy tam łoże pod silnikiem. Mocowanie belki z lewej strony ugielo się o kilka cm.

Silnik był wyciągany żeby wymienić te sanki pod nim. A jako że nie jestem technologiem budowy aut to nie wiem czy to było potrzebne czy nie, zaufalem warsztatowi że tam trzeba. Jako że już silnik był wyciągany to powymieniane były elementy do około co podpadalo wzrokowo. Z tych ważniejszych rzeczy to kolektor ssacy, koło pasowe oraz jakiś gumowy łącznik za skrzynia czy wału. Błotniki zostały te co z fabryki wyjechały i reflektory tak samo.

Co do reflektorów to niedawno wysłałem je do regeneracji i zostały wymienione na nowe klosze, oraz zarniki.

 

Tyle z rzeczy co pamiętam co i tak jest moim zdaniem dobrym wynikiem zważywszy na to że było to tak dawno :)

 

Maciej. K większość osób na tym forum nie przyjmuje do wiadomości, że nie każdy zaczyna dzień od modlitwy (lub czegoś brzydszego) w swoim garażu. Ludzię jeżdzą też BMW, bo po porostu im się podoba, a nie wiedzą nawet jaki mają olej, czy opony- auta oddają do serwisu i ktoś "mądrzejszy" od nich o nie dba. Sami mają inny zawód i pasje. Co ciekawe mam 2 kolegów, jeden jezdzi e46, drugi e39, (moc około 200km, warte max. 15-20k pln/ na marginesie bardzo zadbane i fajne wersje) Obu wydaje sie, że są jakimś królami szos, bo jeżdzą BMW i biorą każde służbowe Mondeo, Octavie, czy Focusa, których kierowcy nawet nie wiedzą, ze uczestniczą w jakims wyscigu :) poza tym są zupełnie normalnymi gościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

auto po Pana oględzinach skoro wyszło, że coś jest do roboty to w następnych dniach wstawiłem do warsztatu, gdzie zrobili porządek w zawieszeniu, oraz wyszło, że kompresor klimy ma już swoje lata i wsadzili nową, a że cały serwis wyniósł okło 9 tyś, stąd cena podniesiona.

 

z poważaniem

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla dopełnienia, informacja od bimmer check

 

Bimmer Check

 

18.11.2017

 

do mnie

02.03.04 - 33 553 km - serwis olejowy, olej, kontrola pojazdu, diagnostyka i programowanie pojazdu

13.08.04 - 61 458 km - serwis olejowy, olej, kontrola pojazdu

12.10.04 - 74 471 km - czyszczenie pojazdu

11.01.05 - 83 383 km - serwis olejowy, olej, mikrofiltr, kontrola pojazdu, zestaw naprawczy podgrzewania foteli przód

11.05.05 - 97 036 km - serwis olejowy, olej, mikrofiltr, kontrola pojazdu, filtr powietrza, filtr paliwa, diagnostyka komputerowa pojazdu

16.06.05 - 100 277 km - wymiana silnika (porysowane gładzie cylindrów), kolektor ssący, diagnostyka i programowanie pojazdu

27.10.05 - 119 087 km - uzupełnienie oleju, uchwyt na napoje, klocki hamulcowe przód, klocki hamulcowe tył, płyn hamulcowy

14.02.06 - 132 660 km - serwis olejowy, olej, kontrola pojazdu

15.01.07 - 175 933 km - serwis olejowy, olej, mikrofiltr, kontrola pojazdu, uzupełnienie oświetlenia

11.04.07 - 185 298 km - wahacz przedni lewy

06.06.07 - 192 629 km - piasta koła przód

13.11.07 - 215 498 km - serwis olejowy, olej, mikrofiltr, kontrola pojazdu, filtr powietrza, filtr paliwa, separator oleju, klocki i tarcze hamulcowe przód, płyn hamulcowy, wycieraczki przód

20.02.08 - 225 041 km - uzupełnienie oświetlenia, diagnostyka i programowanie pojazdu

29.05.08 - 238 442 km - klocki i tarcze hamulcowe tył, kontrola pojazdu

28.08.08 - 250 593 km - wizyta serwisowa bez opisu

14.10.08 - 256 199 km - wizyta serwisowa bez opisu

16.11.09 - 158 866 km - wizyta serwisowa bez opisu

10.08.10 - 190 302 km - wizyta serwisowa bez opisu

19.10.16 - 317 146 km - serwis olejowy, olej, filtr paliwa, kontrola pojazdu

 

Ostatni odczyt z kluczyka - 317 147 km

 

Auto ma do wykonania darmową akcję serwisową na poprawienie mocowania klemy plus akumulatora.

 

12/2010 - szkoda komunikacyjna w Polsce na kwotę ok. 1500 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

auto po Pana oględzinach skoro wyszło, że coś jest do roboty to w następnych dniach wstawiłem do warsztatu, gdzie zrobili porządek w zawieszeniu, oraz wyszło, że kompresor klimy ma już swoje lata i wsadzili nową, a że cały serwis wyniósł okło 9 tyś, stąd cena podniesiona.

 

z poważaniem

Maciej

 

Zrzut ogłoszenia all_pl - wersja z 2018-01-07:

iinpvtnum7psozmnmakj

 

I jego treść, cytat poniżej:

Witam,

Na sprzedaż bmw e60 530d . Auto posiadamy już 7 rok, wszystko na bieżąco robiono w Aso BMW w Szczecinie.

vin: b140071

po sprawdzeniu auta okazało się, że handlarz od którego zakupiłem 7 lat temu auto cofnął licznik o jakieś 75tys tyś.km

w listopadzie zrobione kompletne zawieszenie + nowy kompresor klimatyzacji

możliwość sprawdzenia w dowolnym serwisie

W razie pytań proszę o kontakt

605385838

Maciej

Koniec cytatu.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.