Skocz do zawartości

E-61 530Xd Żuromin WBANP71010CY09849


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę powrócić do marki i zaciekawiło mnie to ogłoszenie

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-4x4-szwajcar-niekwestionowany-navi-masaz-komforty-panorama-ID6zholI.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Jakies sugestie.

VIN: WBANP71010CY09849

Type code: NP71

Model: 530XD (EUR)

E-F-R series: E61

Series: 5

Type: TOUR

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M57/T2

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: ALLR

Transmission: AUT

Paint code: A36 - TITANGRAU II METALLIC

Upholstery code: U6BA - LEDER NASCA BEIG

Prod.date: 2007-02-01

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2R1 BMW light alloy wheel, spider spoke 138

S8SA Navigation access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S203 4-wheel drive

S205 Automatic transmission

S255 Sports leather steering wheel

S302 Alarm system

S322 Comfort access

S386 Roof railing

S402 Panorama glass roof

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S438 Fine wood trim

S442 Drink holder

S453 Climatised front seats

S455 Active seat for driver and passenger

S456 Comfort seat with memory

S464 Ski bag

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S536 Auxiliary heating

S541 Active cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S609 Navigation system, Professional

S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth

S672 CD changer for 6 CDs

S676 HiFi speaker system

S698 Area-Code 2 for DVD

S761 Individual sunshade glazing

S863 Dealer List Europe

S869 Language version Switzerland

S879 Operating instructions German

S896 Daytime driving lights

Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

"niekwestionowany" :mrgreen: Coraz lepsze te opisy.

 

A "start/stop" i gała biegów i fotel tak się wytarły po 239 tyś km?

"Bezwypadkowy" też nie ma zaznaczony, więc coś było na rzeczy, lampy na fotkach się nie zgadzają - prawa na nowszą wygląda, a może to tylko światło tak pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rozmawiałem ze sprzedającym telefonicznie na temat jakiś napraw blacharskich nic mi nie powiedział tzn on nic nie robił.W aucie wyświetla się błąd napędu 4x4 na desce i jest gdzieś odłączone na wtyczce ,żeby tylko szło na tył. Webasto niby jest bo jest wlepka pod silnikiem pilota do niego niema i powiedział ze pewnie jest odpalane z poziomu komputera,choć tu w wyposażeniu go nie widzę(pewnie to będzie tylko dogrzewanie silnika) no i nie ma na pewno tylnej kanapy grzanej.
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne po co w Szwajcarii napęd 4x4 szwajcar pewnie odłączył i bez ABS , DSC jeździł po zaśnieżonych górach he he czuję że sprzedawca kity ciśnie .

Prawda pewnie jest taka że x-drive w tym aucie już dawno umarł i szwajcar sprzedał bo nie warto było pakować DUŻEJ kasy w stare auto , a handlowiec zabrał z nadzieją ,że znajdzie jelenia .

Do weryfikacji na miejscu a jak tak jest na prawdę to będzie DROGO.

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-4x4-szwajcar-niekwestionowany-navi-masaz-komforty-panorama-ID6zholI.html

 

A ja pójdę pod prąd.

Ciekawe auto.

 

Kombi + silnik R6 3.0d M57 + automat ZF + napęd x-drive + radar + webasto (jest kod S536 Auxiliary heating)+ panorama + grzene i wentylowane fotele...

Fiu Fiu... :cool2:

No kurde - występujący łącznie - to super zestaw, świetny bo niczego ważnego nie brakuje - a sprawny i niezamęczony rzadko występuje razem w naturze.

Ja bym sprawdził wskazania drogomierza w ASO lub firmach typu www_bimmer-check_com , potem zweryfikował stan na miejscu - i jeśli by się zgadzał - zaakceptował grzechy (byle tych grzechów nie było zbyt dużo) i zainteresował się nią - bo idealnej za te pieniądze nie kupisz na pewno.

A tak - pewnie że trzeba wsadzić, ale jak wszystkie naprawy zrobisz, a na końcu machniesz jej delikatny remap na 280KM / 600Nm - i ... ... i nastąpi radosny banan na całego - bo na rynku trudno o bardziej bezstresowy - ale bardzo skuteczny i trwały dupowóz.

Starty na zielonym czy trakcja w deszczu / wodzie / śniegu - bezcenne.

 

Bądź ostrożny i uważny, żeby się nie okazało, że to zajechaniec na maxa... - bo jeśli tak będzie - to zapomnij...

Weryfikacja zawodowca konieczna - polecam Dray'a z www_bimmer-check_com .

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:)

No to wiadomo, że skrzynka redukcyjna do remontu.

A handlarz jak handlarz - prawdę mówi tylko jak się pomyli...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak po kolejnej rozmowie powiedział że właśnie ten błąd spowodował że Szwajcar sprzedał samochód .Jaki może być w przybliżeniu koszt remontu.Auto jest jeszcze do opłat.
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty jakieś 4,5kzł razem z OC

Naprawa x-drive ok 4kzł no chyba że to jakiś pierdół

Ale nie licz na to bo jakby było coś małego to naprawili by za granicą.

No i napewno jakieś jeszcze kwiatki wyjdą bo zawsze są.

Pakiet startowy do tego auta to 12kzł

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy tylko sama skrzynka x-drive. Sama skrzynka 3000 zł, może dojść, konwerter 2300 zł, przeguby 2900 zł za sztukę, amortyzatory + sprężyny 3000 zł komplet. Użytkowałem taki model tylko po lifcie 3 lata więc znam bardzo dobrze wszystkie bolączki. Ale jeśli egzemplarz zadbany to warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja "strzelając Panu Bogu w okno" podwyższyłbym bezpieczny pakiet startowy do 15.ooo zł.

Teoretyzując policzmy przy zakupie za 31.ooo zł + teoretyczny pakiet startowy + opłaty - dadzą MAX 5o.ooo zł.

Wiadomo - to dla polskiego (często patologicznego) rynku dużo - ale czy rzeczywiście da się kupić porządne, beznakładowe i mądrze wyposażone BMW E61 530xda 2007 za 5o.ooo zł ?

Kluczowy tu jest wiarygodność historii serwisowej / przebiegu oraz wynik rozpoznania stanu pojazdu.

 

BTW.

Taki pojazd w PL to jak szukanie yeti - mówią że są, ktoś mówił widział, ale czy występują na rynku w sprzedaży?

A na cywilizowany rynkach oczywiście są - ale bez trudu ich cena wywoławcza przekracza powyższy budżet.

Oczywiście wiadomo - są też w "okazyjnych" cenach - ale znając życie zwykle mają swoje "grzeszki"...

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pytanie czy tylko sama skrzynka x-drive. Sama skrzynka 3000 zł, może dojść, konwerter 2300 zł, przeguby 2900 zł za sztukę, amortyzatory + sprężyny 3000 zł komplet. Użytkowałem taki model tylko po lifcie 3 lata więc znam bardzo dobrze wszystkie bolączki. Ale jeśli egzemplarz zadbany to warto.
na rynku trudno o bardziej bezstresowy - ale bardzo skuteczny i trwały dupowóz.

:lol:

Wiem, wiem to bmw, więc kolega powinien być świadomy kosztów, ale czy na pewno jest? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok...

Potraficie z błotem zmieszać auto z dwoma odcieniami lakieru, a gdy pojawia się kosztochłonny popsuty pokemon z dobrym wyposażeniem to lecicie jak ćmy do światła.

Dziwić się handlarzom, że to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok...

Potraficie z błotem zmieszać auto z dwoma odcieniami lakieru, a gdy pojawia się kosztochłonny popsuty pokemon z dobrym wyposażeniem to lecicie jak ćmy do światła.

Dziwić się handlarzom, że to wykorzystują.

 

Długo już tu jesteś a Ciebie kolego dopiero olśniło? Sporo osób tutaj tak ma. A w tym dziale wypowiadają się prawie ciągle te same osoby. W kwestii przebiegów jest podobnie, opinia "cofnięty=kosz" to opinia większości. Jednocześnie wielu twierdzi że duże przebiegi im nie przeszkadzają. Hmm na co mi to wygląda... Czyżby zaprzeczali sami sobie? Opinia że jak ktoś oszukuje na przebiegu to oszuka na czymś innym jest błędna bo o wiele więcej jest cofańców niż faktycznych ulepów a jeśli ktoś myśli że zwojuje świat bo nie kupi cofanego i przez to skończy się rynek na takie auta to powinien się mocno zastanowić nad swoim tokiem myślenia bo jeśli nie kupisz Ty to kupi ktoś inny albo jutro albo za miesiąc. Kolejny fakt jest taki że sporo aut jest skreślane mimo że właściciele nie wiedzą o cofnięciu (tak wiem, każdy może się tak tłumaczyć) ale skoro handlarz Mirek sprowadził, skręcił o 100tys a ktoś to kupił i jeździł 6 lat a teraz sprzedaje to czemu mieć do niego problem? Przez to że kilka lat temu nie było takich możliwości sprawdzenia jak dzisiaj albo ktoś o nich nie wiedział?? Bez sensu. W tym dziale można znaleźć ogłoszenia które się całkowicie zmieniły po tym jak DRAY uświadomił sprzedającego w kwestii przebiegu i wtedy nagle auto jest super bo sprzedający się przyznał do czegoś o czym nie wiedział do tej pory... Nie jestem za tym żeby kupować cofanego i fakt cofnięcia mieć głęboko ale fala hejtu nie zależnie czy jest skręcony o 50 czy 250 to przesada. Idąc tym tokiem myślenia może wywalmy do kosza każde 15 letnie BMW które gdzieś ma rdze albo punktowo 30μm więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twoim dilerem jest sławny w necie Cezary P ?

Jeśli nie, daj namiar na nowego.

Może pod wpływem, zrozumie o co ci dokładnie biega :wink:

 

Jak dla mnie to możesz kupować auta jakie ci się podoba, to samo ze stanem licznika. Dla mnie, wcale nie musisz ich sprawdzać bo po co. Zaoszczędzasz na tym ok.130 ciężko zarobionych PLN.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twoim dilerem jest sławny w necie Cezary P ?

Jeśli nie, daj namiar na nowego.

Może pod wpływem, zrozumie o co ci dokładnie biega :wink:

 

Jak dla mnie to możesz kupować auta jakie ci się podoba, to samo ze stanem licznika. Dla mnie, wcale nie musisz ich sprawdzać bo po co. Zaoszczędzasz na tym ok.130 ciężko zarobionych PLN.

 

Czy tobie jest czegoś żal w tym momencie? Np tego że ktoś napisał co myśli? Zakończ może szczekanie bo jest bezsensowne... "dla ciebie" sprawdzać ich nie muszę i nie będę. Nawet nie chce bo zapewne jesteś najlepszym specjalistą w kraju albo wgl na świecie... Najlepiej wychwalać auto "bezpośrednio od Szwajcara" za sam fakt obecnego wyposażenia a nie stan i to że może powinno kosztować przynajmniej 1/3 ceny więcej...

 

PS. Jak koniecznie chcesz nabijać licznik postów to sugeruje konkretną wypowiedź która wnosi coś na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu kolczasty, dajcie sobie spokój, bo wylecicie z piaskownicy:) Proponuję poluzować gumę w gaciach i strzelić sobie po piwku. Szkody nafty na udowodnienie sobie kto jest ładniejszy i mądrzejszy. Wszyscy jesteście mądrzy, a ładni bylìście, jak mieliście po 5 lat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zakończ może szczekanie bo jest bezsensowne... .

 

:duh: O Boże.

 

Kolego YarkoNV - jesteś świeży na tym forum, zarejestrowałeś się ledwie 10 tygodni temu.

 

Czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam się skąd bierze się w Tobie taka ilość nienawiści ?

Opluwasz rynsztokowymi epitetami forumowiczów.

No naprawdę - trochę wyhamuj - bo my tu siewcy nienawiści nie potrzebujemy.

I myślę, że nie jestem w tym odczuciu osamotniony.

:|

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończ może szczekanie bo jest bezsensowne... .

 

:duh: O Boże.

 

Kolego YarkoNV - jesteś świeży na tym forum, zarejestrowałeś się ledwie 10 tygodni temu.

 

Czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam się skąd bierze się w Tobie taka ilość nienawiści ?

Opluwasz rynsztokowymi epitetami forumowiczów.

No naprawdę - trochę wyhamuj - bo my tu siewcy nienawiści nie potrzebujemy.

I myślę, że nie jestem w tym odczuciu osamotniony.

:|

 

Widzisz odpowiadam tym co dostaje i jakoś nie mam zamiaru się komuś przymilać :) wolność słowa :mrgreen: jak ktoś jest szczery w tym co pisze względem tego co myśli to czasami tak wychodzi. A na forum owszem jestem nowy ale to nie znaczy że wczoraj skończyłem 18 lat i odebrałem prawko. A sam fakt bycia nowym nie oznacza że nie można napisać tego co pisze ktoś mający kilka razy taki "staż" :D No, to myślę że Cię teraz nie oplułem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii przebiegów jest podobnie, opinia "cofnięty=kosz" to opinia większości. Jednocześnie wielu twierdzi że duże przebiegi im nie przeszkadzają. Hmm na co mi to wygląda... Czyżby zaprzeczali sami sobie?

 

Tak, ja do nich należę. Cofany = kosz :cool2:

Mi duże przebiegi nie przeszkadzają, pod warunkiem że są oryginalne.

 

Kolejny fakt jest taki że sporo aut jest skreślane mimo że właściciele nie wiedzą o cofnięciu (tak wiem, każdy może się tak tłumaczyć) ale skoro handlarz Mirek sprowadził, skręcił o 100tys a ktoś to kupił i jeździł 6 lat a teraz sprzedaje to czemu mieć do niego problem? Przez to że kilka lat temu nie było takich możliwości sprawdzenia jak dzisiaj albo ktoś o nich nie wiedział?? Bez sensu.

 

Niestety głupcy i skąpcy rodzą się tak samo jak normalni :mad2:

Pierwsze BMW kupowałem w 2001 roku i już wtedy sprawdzałem jej przebieg.

Kolejną BMW e38 kupowałem z komisu przy salonowego w Hamburgu, również nie było z tym problemu.

E34 525tds kupowałem w 2006 r. j.w.

Babcię e39 kupowałem w 2008 roku i również jw.

Więc jeśli komuś zależy na sprawdzeniu oryginalności przebiegu, to go sprawdzi.

Jak ktoś był naiwny przy zakupie auta, to teraz ma problem.

Jak ktoś kupił skręcone auto na tzw. umowę na Niemca, to ma problem jeszcze większy.

 

W tym dziale można znaleźć ogłoszenia które się całkowicie zmieniły po tym jak DRAY uświadomił sprzedającego w kwestii przebiegu i wtedy nagle auto jest super bo sprzedający się przyznał do czegoś o czym nie wiedział do tej pory... Nie jestem za tym żeby kupować cofanego i fakt cofnięcia mieć głęboko ale fala hejtu nie zależnie czy jest skręcony o 50 czy 250 to przesada.

Co to za różnica, cofaniec to cofaniec i nic tego nie zmieni.

 

Idąc tym tokiem myślenia może wywalmy do kosza każde 15 letnie BMW które gdzieś ma rdze albo punktowo 30μm więcej...

Twój tok myślenia jest pokrętny.

 

Czy tobie jest czegoś żal w tym momencie?

Tak, zal mi takich ludzi.

 

Np tego że ktoś napisał co myśli?

Myśl co chcesz, to jest wolne forum.

 

Zakończ może szczekanie bo jest bezsensowne... "dla ciebie" sprawdzać ich nie muszę i nie będę.

To nie dziw się że ktoś w późniejszym czasie będzie jechał po twoim cacku.

Taka kolej rzeczy :mrgreen:

 

Nawet nie chce bo zapewne jesteś najlepszym specjalistą w kraju albo wgl na świecie... Najlepiej wychwalać auto "bezpośrednio od Szwajcara" za sam fakt obecnego wyposażenia a nie stan i to że może powinno kosztować przynajmniej 1/3 ceny więcej...

Nigdy w życiu takich słów nie użyłem, nawet w żartach.

Ale ty chyba masz problemy emocjonalne.

 

PS. Jak koniecznie chcesz nabijać licznik postów to sugeruje konkretną wypowiedź która wnosi coś na dany temat.

Nie muszę nabijać postów, ale ten jest chyba ok.

Jak myślisz ?

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak nie będę prowadził z tobą dyskusji na ten temat a raczej nie na temat w którym obecnie piszemy bo widzę że żadne słowa do ciebie nie trafiają... Najlepiej wyrywaj zdania z kontekstu i interpretuj je/odpowiadaj jak chcesz :mad2: bo to przecież takie fajne :) I nie, nie jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.