Skocz do zawartości

BMW E46 320D WBAAP710X0EM06522


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0150psbi-xenonkremowe-skoryszyberalu17lalapolecam-ID6yuq7j.html

 

Witam serdecznie.

 

Jestem ciekawy czy ktoś jechał obejrzeć tego kasztana z ogłoszenia powyżej. Wykupiłem do niego raport, który można ściągnąć tutaj http://przeklej.org/file/sAHLtu/em06522-report.pdf .

Przebieg wprowadzony ręcznie + ktoś pomylił się przy wpisach pierwszy jest z 2005 roku, a drugi z 2003.

Jeżeli ktoś planował jechać i go oglądać to odradzam. Stracony czas i pieniądze. Właściciel cicho ciemny, nic nie mówi o aucie. Zostawił odpalone i poszedł robić swoje.

 

Z zewnątrz:

 

  • lakier po polerce - piękny przygotowany do sprzedania

  • zimowe opony

  • przednia szyba pęknięta po stronie kierowcy - do wymiany

  • Szyby - każda z innej parafi

 

Silnik:

 

  • Silnik cały się trzęsie czy zimny czy ciepły, wibracje czuć aż na tylnej szybie auta. Cały samochód się trzęsie. Rolki, pasek lata na wszystkie strony

 

Wewnątrz:

 

  • Środek w kiepskim stanie wszystko powycierane, porysowane, pęknięta rolka schowka obok ręcznego

  • Skóry nie wyglądają nawet w połowie tak dobrze jak na zdjęciu - retusz

  • Tył cały pozadzierany na plastikach tylnych foteli, aż po podsufitkę, po gumy nad szybami - ktoś musiał tam coś przewozić

 

 

Ogłoszenie: ASO + bezwypadkowy. Oczywiście książki serwisowej brak, a na pytanie czy były kolizje i malowane elementy - panie ja nic nie wiem, ja go tylko sprowadziłem.

_______________

 

Najważniejsze handlarz oszust, brak jazdy próbnej - auto nie zarejestrowane, nielegalne tablice, umowa prawdopodobnie na Niemca.

Nie wyraził zgody na pojechanie do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, gdzie byłem wcześniej umówiony telefonicznie na pełne badanie auta + badanie miernikiem grubości lakieru.

Sprzedawca znał go już z Nazwiska jak tylko podałem adres gdzie mamy jechać. Zjechał na całkiem inną stację, spelunę prawdopodobnie "po znajomości". Po moich słowach, że to nie ta stacja stwierdził, że albo tutaj albo wcale, na zadeklarowaną przeze mnie stację nie pojedzie bo ma cytuję: KOSĘ z właścicielem i nie może tam jechać.

 

Tak szybko jak dojechałem do tej miejscowości na oględziny tego kasztana, tak szybko z tamtąd wyjechałem.

 

Wrzucam to ku przestrodze i jestem ciekaw czy może wygrzebiecie więcej informacji na temat tego auta, może jakieś zdjęcia powypadkowe cokolwiek.

 

PS. Zauważyłem że teraz wrzucił jeszcze świeżo Megankę, którą wtedy dopiero picowali. Zapewne taki sam śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/74450018289670030821.jpg

 

Trudno powiedzieć, w historii przebiegu było grubo grzebane. (Jeśli wyżej nie wczyta zdjęcia tu link do historii przebiegu http://iv.pl/images/74450018289670030821.jpg

 

Jednakże pomimo to chciałem po prostu ocenić stan auta. Na zdjęciach wygląda pięknie, typowy rodzynek.

 

Miałem zacząć swoją przygodę z BMW, jednak ten wyjazd uświadomił mi że znalezienie porządnego egzemplarza graniczy z cudem.

 

PS. Ktoś kupił od niego tutaj BMW? Czy tylko były sprawdzane na forum? Broń boże żeby ktoś wdepnął w takie gówno.

 

Roweru bym od niego nie kupił, dziupla na terenie "Myjni Ręcznej"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ogłoszenie: ASO + bezwypadkowy. Oczywiście książki serwisowej brak, a na pytanie czy były kolizje i malowane elementy - panie ja nic nie wiem, ja go tylko sprowadziłem.
Tak szybko jak dojechałem do tej miejscowości na oględziny tego kasztana, tak szybko z tamtąd wyjechałem.
... w historii przebiegu było grubo grzebane.

Porządne E46 Touring 2.0d 150km lift z przebiegiem z jedynką z przodu kosztuje na cywilizowanych rynkach najmniej w okolicach 5 tys. euro.

Tu przykład pierwszy z brzegu z rynku DE za 4.99o euro - klik-klik- - wskazania drogomierza 186.ooo km, Automobile Seel In den Lissen 26, 76547 Sinzheim.

O kosztach operacji i marży nie wspomnę.

To ta z Ornety z rynku PL za 14.9oo zł -klik-klik- - wskazania drogomierza 184.635 km musiała kosztować przy najmniejszej marży max. 3.ooo euro.

 

Więc się nie spodziewaj cukierków...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.