Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

co możecie powiedzieć o tym aucie?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330ci-330i-coupe-sapphire-schwarz-2002-ID6yiFfB.html#35ea0ec3fa

 

Jest to egzemplarz sprzedawany przez kolegę @michangelo90. Po kilku wymienionych wiadomościach czekam na więcej zdjęć, ale z tego co się dowiedziałem to w 2006 roku była stłuczka, która jest wbita w historię ASO i była wymieniona lampka. Drzwi naprawione zaprawkowo do odmalowania. Tylne nadkola naprawiane ze względu na korozję. Do wymiany tuleja dyferencjału.

 

Vehicle information

 

VIN long WBABN510X0JT71518

 

Type code BN51

 

Type 330CI (EUR)

 

Dev. series E46 (2)

 

Line 3

 

Body type COUPE

 

Steering LL

 

Door count 2

 

Engine M54

 

Cubical capacity 3.00

 

Power 170

 

Transmision HECK

 

Gearbox MECH

 

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

 

Upholstery HIGHLEDER/SCHWARZ (V5SW)

 

Prod. date 2002-10-30

 

 

 

 

Order options

No. Description

167 EU4 EXHAUST EMISSIONS NORM

 

210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC)

 

226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

 

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

 

290 LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 44

 

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

 

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

 

428 WARNING TRIANGLE

 

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

 

435 WOOD TRIM

 

441 SMOKERS PACKAGE

 

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

 

464 SKIBAG

 

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

 

521 RAIN SENSOR

 

522 XENON LIGHT

 

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

 

650 CD PLAYER

 

661 RADIO BMW BUSINESS

 

710 M LEATHER STEERING WHEEL

 

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

 

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

 

801 GERMANY VERSION

 

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

 

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

 

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

 

930 CONSIDERATION OF PRICE DEPENDENCY

 

 

 

 

Series options

No. Description

473 ARMREST, FRONT

 

520 FOGLIGHTS

 

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

 

550 ON-BOARD COMPUTER

 

832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT

 

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w 330Ci powinny być srebrne kratki w przednim zderzaku.

-kierownica wymieniona na m-pakietową.

-trzeba dokładnie sprawdzić tą "tuleję", duże prawdopodobieństwo, że to wyrwana podłoga lub wykończony napęd.

 

wydaje mi się, że poduszka kierowcy jest do "poprawki"

 

p.s. auto początkowo było wystawione za chyba ponad 35k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się ile przejechał w ciągu ostatnich 3 lat i po co był w ASO 11.03.2016

 

Podpytaj o "stłuczkę" z 2011 roku skoro mówi Ci o tej z 2006 to ten wpis też powinien znać :mrgreen:

 

"Auto w dniu 11.03.2016 przeszło akcje techniczną poduszek powietrznych w ASO." z opisu z ogłoszenia. Dzięki zapytam o te rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właścicielem auta. Widzę że większość z użytkowników nie potrafi czytać treści ogłoszeń czy rozkodowanego VINu skoro pytają o kierownicę czy przebieg w ciągu trzech lat lub wizytę w ASO aż szkoda słów... wszystko jest w opisie i VINie. Spekulacje na temat kratek, nerek, srebrnych wstawek zostawiam specjalistom od 330. Kto chciał to sobie takie zamawiał równie dobrze w 318. Wyrwana podłoga nie ma wiele do zużytej spękanej gumy w tulejach dyfra. Auto jest z Niemiec, a jak wiadomo w Niemczech w zimę używają chemii zamiast soli, która żre gumy poza tym auto ma swój przebieg i lata. Cena była 35 ale było niskie zainteresowanie

p.s. dla tych "znawców" do kierownicy M zawsze występuje gałka M która nie jest wbita w VINie.

http://www.etk.cc/bmw/PL/search/optionAppliance/47620/S710A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odczyty z kluczyka:

11.03.2016 - 227.187 km

11.04.2013 - 216.761 km

Przez 3 lata zrobione 10.426 km :mrgreen:

 

 

Solidny dzwon - 29.07.2011 - 169.991 - aż się dziwię ze naprawiali ten samochód bo koszty były spore

 

 

P.S. Jakiś pracownik ASO wpisał Ci w system tą wizytę w marcu z przebiegiem 320 tys km

Edytowane przez DRAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw delikatnie...

Zapytaj się ile przejechał w ciągu ostatnich 3 lat i po co był w ASO 11.03.2016

Podpytaj o "stłuczkę" z 2011 roku skoro mówi Ci o tej z 2006 to ten wpis też powinien znać :mrgreen:

...bez refleksji u sprzedającego...

Odczyty z kluczyka:

11.03.2016 - 227.187 km

11.04.2013 - 216.761 km

Przez 3 lata zrobione 10.426 km :mrgreen:

 

Solidny dzwon - 29.07.2011 - 169.991 - aż się dziwię ze naprawiali ten samochód bo koszty były spore

 

P.S. Jakiś pracownik ASO wpisał Ci w system tą wizytę w marcu z przebiegiem 320 tys km

 

@DRAY

Pełen szacunek, na prawdę.

Własnie kupiłem pierwszą BMW i chyba szczęśliwie, bo z potwierdzonym przebiegiem, a teraz po dokładnym przeglądzie zawieszenia. Gdybym miał jednak znowu przechodzić tę nierówną walkę ze sprzedawcami, to oszczędziłbym sobie nerwów i czasu sprawdzając u Ciebie samochody. Czuję, że miałem więcej szczęścia niż (no może) rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje podając nieprawdę. Mogliby się wziąć za ten proceder.

 

Halo wszystko z Tobą w porządku? Policje? Co ja handlarz jestem?

 

Tak jak napisałem auto mam ok rok a nie trzy i nie wiem ile poprzedni właściciel robił kilometrów nie chodziłem za nim nie mieszkam obok. Przebieg zaraz 229kkm. Zrobione zawieszenie i zbieżność na tip top. Blachy sprawdzone miernikiem lakieru i wychodzi że malowany był błotnik(troche szpachli przy przednim kierunku na mierniku 800) maska i nadkola w okolicy tylnego zderzaka ledwo 280 na skali. Brak spawów czy śladów ingerencji w ramie czy podłużnicach podłoga bez rdzy - brak jakichkolwiek śladów jak to nazwaliście "solidnego dzwona". Mam fakturę z ASO w marcu 227kkm więc mógłby mi ktoś wytłumaczyć skąd się wzięło 320kkm?!? Nigdzie nie było napisane że samochód jest bez wypadkowy chociaż taki jest ale miał stłuczkę - Stłuczka to nie wypadek... Poza tym ktoś mógłby się chociaż pofatygować przyjechać zobaczyć auto nawet na wizytę w ASO umówić zamiast mi tu pisać od razu o Policji kpina... Dziwne jest to że komuś przeszkadza stłuczka mimo tak dobrego stanu auta, a przebieg ile by nie było to tylko cyferki liczy się stan. Jeśli kolega szuka "igiełki" 330 to niech się przygotuje na wydatek rzędu 40+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jaki związek może mieć przebieg ze stanem technicznym? Masz rację, nic. :lol:

Mój dziadek na dzień przed śmiercią czuł się wyśmienicie, a miał 89 lat. Więc dlaczego zmarł?

 

A tak na poważnie. Nie brnij dalej w tłumaczenia, skoro jest to super auto, to ktoś się pozna i kupi. Fakty są jakie są, a o niektórych rzeczach sam możesz nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.