Skocz do zawartości

E39 530i WBADT51070CE70996 Wroclaw


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze E39 530/540 ostatnio sa dosc popularne tutaj, no to w takim razie wkleje ta. Siedze na allegro od sierpnia. Jakies godne uwagi?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5686675503#252fb3a0d9

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBADT51070CE70996

Type code: DT51

Model: 530I (EUR)

E-F-R series: E39

Series: 5

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 303 - COSMOSSCHWARZ METALLIC

Upholstery code: G3AT - STOFF HEADLINE/A

Prod.date: 2000-11-24

 

S210 Dynamic stability control III

S249 Multifunction f steering wheel

S320 Deleted, model lettering

P337 M Sports package

S339 Shadow-Line

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S434 Interior surface aluminium

S441 Smoker package

S464 Ski bag

S465 Through-loading system

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S500 Headl.washer system/intensive cleaning

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S536 Auxiliary heating

S548 Kilometre speedo

S555 On-board computer V with remote control

S602 On-board monitor withTV

S609 Navigation system, Professional

S620 Voice control

S630 Car phone with cordless receiver

S672 CD changer for 6 CDs

S694 Provisions for BMW 6 CD changer

S705 M sports suspension II

S710 M sports steering wheel, multifunction

S715 M Aerodynamics package

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

S788 BMW LA wheel, Individual

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

S970 Business Package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Uważaj na tego handlarza. Zmienia numery jak rękawiczki. To co mówi kompletnie mija się z rzeczywistością.

 

Oglądałem u niego e39 540i ( co śmieszne- cena, przebieg i zdjęcia praktycznie identyczne)

http://allegro.pl/bmw-540i-v8-286km-m-pakiet-xenon-skora-full-opcja-i5612005414.html#

 

Samochód był bo dzwonie w tył, poza tym cały fatalnie polakierowany, dużo rdzy.

Silnik uszkodzony (białą zasłona dymna), zrezygnowałem z jazdy próbnej by nie wracać na pieszo.

 

Umowa in blanco na Niemca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to komus pomoze. Dwa wlascicieli, nie jeden. Wnetrz w bdb stanie, silnik i skrzynia dobrze pracuja (vanosy, odma, OK, lekki wyciek oleju). Nie udalo nam sie podpiac komputer. Ale nie mielismy nic do zarzucia co do tych kwestii. Auto naprawde dobrze sie przentowalo. Ale...

 

Wymieniona przednia szyba. Malowana maska/zderzak/blotniki, prawy tylny blotnik, czesc progow, i wszytkie drzwi ponizej listwy ale nie bylo nigdzie sladu dzwonu (w wiekszosci ok 120 mikronow, tam gdzie byla malowana 320, najwyszyc odczyt 600 mikronow tu i tam). Ale niestety cale podwozie jest zardzewialy. Tylnego lewego progu poprostu nie ma. Ruda wychodzi pod wlew paliwa, w miejscu kolo zapasowego i pare innych miesc. Kiedys zamontwaony jakis inny tlumik (obecnie jest ori), ale czesc zderzaka zostal wyciety.

 

Brakuje kolo zapasowego. Wylany pikseli w wyswietlaczu, malo da sie odczytac. Do natychmiastowej wymiany tylne hamulce. Jeszcze sprawdzam historie serwisowa, ale szczerze za tej ceny mozna o wiele wiecej wymagac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przedni zderzak to ori M pakiet czy M5 look, made in allegro ? :mrgreen:

Kratka środkowa mi nie leży.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanek, wlasnie zaczelem szukac w tych przedzialach cenowych (25.000+) zeby mozna bylo wymagac juz pewny poziom, z stad lekki szok ze ten auto byl w takim stanie. Mam historia serwisowa tego auto, jesli cos to napisz PW. Jest OK, ale widac ze auto juz mialo duzo przygod z korozja. Jeszcze rok dwa i nic nie zostanie z karoserii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena to nie wszystko, nie ma gwarancji, że jak za 25 to ideał będzie. Najwazniejsze to upolować bezwypadka ze zdrową blachą. Moją trafiłem za mniej, a problem miała taki, że poprzedni właściciel nie znał podstaw serwisowania tego silnika. Twierdził, że sondy skopane i coś z silnikiem się dzieje, mocy brak, a wystarczyło wymienić odmę, disę i uszczelki, żeby był porządek ;)

 

 

Poszukałem trochę i zerknij na to:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-530i-e39-231km-skory-manual-xenon-navi-169-m-pakietshadow-line19-ID6yaLLL.html#42ca81af27

 

Felgi nie pasują, wydech przerobiony, ale jak robiona na markowych gratach i przebieg da się potwierdzić to może na coś się nada. I z prywatną osobą zawsze lepiej się negocjuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę i zerknij na to:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-530i-e39-231km-skory-manual-xenon-navi-169-m-pakietshadow-line19-ID6yaLLL.html#42ca81af27

 

Felgi nie pasują, wydech przerobiony, ale jak robiona na markowych gratach i przebieg da się potwierdzić to może na coś się nada. I z prywatną osobą zawsze lepiej się negocjuje ;)

 

Dziekuje za zaangazowanie, ale juz obejrzyem ten autko i niestety to nie to (takze kolor skory i lakieru mi nie pasuje). Kiera/siedzenia bardzo zmenczone, mi mowi ponad 300.000 km ale rzesta srodek zadbana. Blacharka owszem zdrowa ale nie najlpeiej malowana, 1/2 auta ma inny odcien srebnego i zle spasowany blotnik. I to widac od daleka. Nie ma faktur za robocizna/czesci, do tego ostatni potwierdzony wpis to chyba przy 50.000 km. Nie ma ori felg. Zatem silnik/skrzynia dobrze pracuja. Cena do dobrej negocjacji ale jak pisalem, to dalej nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.