Skocz do zawartości

BMW E60 525i Krosno Odrzańskie WBANG510X0B396212


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Data for vehicle identification number: WBANG510X0B396212

Model description: 525I

Market: Europa

Type: NG51

E-Code: E61

Chassis: touring

Steering: links

Doors: 5

Engine: M54 - 2,50l (141kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: automatisch

Body Color: Amethystgrau Metallic (A09)

Upholstery: Leder Dakota/rosenholz (LCRH)

Production date: 23.08.2004

Assembled in: Dingolfing

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S851A Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S205A Automatikgetriebe Automatic transmission

S217A Aktivlenkung Active steering

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S386A Dachreling Roof railing

S402A Panoramadach elektrisch Electric panoramic roof

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S439A Interieurleisten Interior trim finishers, matt chrome

S441A Raucherpaket Smoker package

S442A Getränkehalter Cup holder

S456A Komfortsitz mit Memory Comfort seat with memory

S464A Skisack Ski bag

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S524A Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control

S588A BMW LM Rad Sternspeiche 115 BMW LA wheel, star spoke 115

S605A Vorbereitung Telematik Telematics preparation

S607A Vorbereitung Teleservice Preparation, Teleservice

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S610A Head-Up Display Head-up display

S612A BMW Assist BMW Assist

S620A Spracheingabe Voice control

S638A Autotelefon Professional Car telephone Professional

S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S818A Batteriehauptschalter Battery master switch

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec.

S8SBA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

Wrzuć ten Vin do nazwy tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krosno ma takie same opinie jak Gubin, więc 2x trzeba sprawdzić dokładniej auto.

 

Generalnie na pierwszy rzut oka:

- Zderzak nierówne szpary, za tym zapewne idzie jeden z błotników i jeden z reflektorów,

- Tylny zderzak inny odcień,

- Lewa strona inny odcień,

- Prawa strona inny odcień,

- Przód dziwny kolor,

- Fotel kierowcy lekko zmęczony,

 

To z negatywnych szczegółów.

 

 

Plusem jest wyposażenie, automat, napęd na 4 łapy i moc.

 

 

Ogólnie to za dużo elementów posiada inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem tej bmw w tym roku miałem już 6x e60 i ta jest w jednym z lepszych stanów.Specjalizuje sie tylko w e60.Nie wiem kim pan jest ale mam wrazenie ze mam do czynienia z wrozbita kaszmirowskim :).Zapraszam do oceny podłóżnic oraz podłogi .Auto było malowane 3lata temu w niemczech po akcie wandalizmu w centrum miasta , ale jeszcze żadna z osób które widziały auto na żywo nie zauważyła żadnych różnic w lakierze ja sam ich nie widze :!: a pozatym jeżeli już Pan jest taki specjalista od wykrywania cieni na autach po zdjęciach to warto się zapoznać z czymś taki jak korekcja gamma w obróbce cyfrowej zdjęc możne wtedy znajdzie Pan wytłumaczenie na te 20 odcieni które Pan znalazł na tym Aucie :), no ale widocznie ma Pan jakąś czarodziejską kule chyba, nie wnikam :).Pan z Łodzi do mnie dzownił i w drugim zdaniu padło zdanie "Auto było lakierowane w Niemczech".Wskazania miernika to 300um także wychodzi równo 2 warstwy lakieru.Pierwsze słysze żeby moja bmw miała 4WD , no ale to chyba ta czarodziejska kula tak ci powiedziała :8) .Pozdrawiam kupujących i zapraszam do oględzin BMW na miejscu :wink: .

 

P.S.Sam kupując auto dla siebie wolałbym żeby miało lekko przerosywany bok czy wgniecione lekko drzwi niż rozbity przód i tył pojazdu w drobny mak. No ale jak ktoś szuka IDEAŁU to znajdzie ale IDEALNIE zespawane dwie połówki i w dodatku w okazyjnej cenie :D .W tym egzemplarzu wszystkie podłużnice oraz wnęki posiadają ORYGINALNY lakier bodajże 80um mają wnęki. Pozdro dla kumatych :)

Edytowane przez bmw545fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sam samochód wygląda naprawdę :cool2: ale opis właściciela niestety mija się kilka razy z prawdą i albo jest to celowe działanie lub zwyczajna niewiedza. Dlatego jeśli można prosiłbym o kilka wyjaśnień właściciela pomagając w ten sposób założycielowi tematu w podjęciu decyzji o wycieczce do Krosna, czy mogę zaczynać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
OK :D Czy możesz wyjaśnić takie rzeczy jak : w ogloszeniu napisałeś rok modelowy 2005 jak widać auto jest z sierpnia 2004, 10 poduszek powietrznych jak widać auto ma ich 6 - pamiętaj że kurtyna boczna to jedna poduszka pomimo że masz 4 znaczki na słupkach (przód,tył) nawet gdybyś kurtynę policzył x2 to nadal mamy 8 a nie 10, lusterka zewnętrzne nie mają fotochromu widać to w vin i na zdjęciach - fotochrom ma gumową obwódkę szkła - piszesz że jest inaczej, gdzie ten Mpakiet wewnętrzny bo to auto nie ma ani jednego detalu M w środku? gdzie sport zawieszenie ? Tyle. Kolor auta i kolor tapicerki na żywo :cool2: szkoda że zdjęcia niepotrzebnie są tak mocno "podkręcone" bo ten kolor w rzeczywistości jest dużo spokojniejszy. Tylko nie krzycz na mnie bo się zacznie :evil: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha chłopcze po co ja mam na ciebie krzyczeć wszystko sie zgadza to co napisałeś moje niedopatrzenie z tymi airbagami :) , z tym że Sportfahrwerk to jest właśnie sportowe zawieszenie a kierownica i fotele są tak jak w mpakietach poprostu sportowe i tyle :).A zdjęcia są "podkręcone" jak ty to nazywasz bo tak mi sie podoba i tyle jak nie pasuje to nikt nie każe ci patrzeć na niego 24/h .Nie mam żadnych pretensji bo tamto wyposażenie zostało z poprzedniego auta i gdzieś mógł się wkraść chochlik :).Pewnie wielu klientów odpadnie z uwagi na te rażące nadużycia przezmnie no ale trudno :).Tyle z mojej strony Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mistrz z ciebie tak jak masz mail podany do kontaktu :cool2: Wszyscy inni to chłopcy i malkontenci, gratuluje podejścia do potencjalnych klientów... Dopisz najlepiej od razu na dole drobnym druczkiem, że sprzedający nie odpowiada za błędy w ogłoszeniu, przynajmniej będzie wiadomo, że treść ogłoszenia jest na zasadzie kopiuj/wklej byle wystawić jak najszybciej po zdjęciu z lawety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
sportowe zawieszenie a kierownica i fotele są tak jak w mpakietach poprostu sportowe i tyle

Znowu kłamiesz :!: Gdzie masz w Vinie sportfahrwerk? kierownica sport a kierownica M to dwie różnie wyglądające fajerki, jeśli fotel komfort nazywasz fotelem sport to albo jesteś totalnym ignorantem albo zwyczajnie nie wiesz nic :8) Popraw chociaż pisownię systemu Howania nart bo lepiej już zoatań ignorantem niż analfabetą celowo wprowadzającym ludzi w błąd, forum marki to nie otomoto tutaj Twoje tanie zagrywki nie przejdą, jesli chcesz abym pytał dalej powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza Twoja :norty:

PS. co z tym rokiem modelowym 2005 bo nie raczyłeś odpowiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowe zawieszenie a kierownica i fotele są tak jak w mpakietach poprostu sportowe i tyle

Znowu kłamiesz :!: Gdzie masz w Vinie sportfahrwerk? kierownica sport a kierownica M to dwie różnie wyglądające fajerki, jeśli fotel komfort nazywasz fotelem sport to albo jesteś totalnym ignorantem albo zwyczajnie nie wiesz nic :8) Popraw chociaż pisownię systemu Howania nart bo lepiej już zoatań ignorantem niż analfabetą celowo wprowadzającym ludzi w błąd, forum marki to nie otomoto tutaj Twoje tanie zagrywki nie przejdą, jesli chcesz abym pytał dalej powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza Twoja :norty:

PS. co z tym rokiem modelowym 2005 bo nie raczyłeś odpowiedzieć .

 

 

Daj sobie spokój szkoda Twoich nerwów :D Widać, że to typowy handlarzyna z Gubińskich stron :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że pisze z jakimiś dziecmi z przedszkola , udowodniłeś swoje racje i co z tego ? U mnie to nic nie zmienia , widocznie masz problem z samooceną że potrzebujesz się ciągle dowartościowywać. Także najpierw kolego sobie wypij meliske i potem siadaj do forum. :cool2: I nie uderzaj głową w mur bo sobie krzywde zrobisz :)

 

P.S.Obrażanie i wyzywanie kogoś od ignorantów nie sprawi że będziesz mądrzejszy , twoje infantylne zagrywki świadczą o braku kultury osobistej.Jeżeli masz mnie obrażać zamilcz , a to że ktoś ci kiedyś przeszczepa sprzedał z gubina to nie moja wina kolego i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest bardzo krzywdzące.Strasznie mi dowaliliście że chciałem ŚWIADOMIE WPROWADZIĆ KLIENTÓW W BŁĄD okropięństwo pomyliłem ilość poduszek !!!! A tak pozatym jeżeli ktoś ma komputer może sobie sprawdzić wyposażenie poprzez VIN właśnie po to go podałem żeby wszystko było czarno na białym , no ale niektórym to sie nigdy nie dogodzi zawsze coś znajdą nie tak.Mnie to ani ziębi ani grzeje :D.Klienci nigdy nie narzekają kiedy oglądają auto w REALU . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodniłeś swoje racje i co z tego ? U mnie to nic nie zmienia. Mnie to ani ziębi ani grzeje :D

 

To właśnie pokazuje, że jesteś ignorantem i tu nie ma się co oburzać bo nikt Cię nie obraża tylko stwierdza fakt. Skoro już zabierasz głos na forum marki to wypadałoby coś wiedzieć. No ale najważniejsze, że ma 4 koła i silnik :mrgreen:

 

Daj sobie spokój szkoda Twoich nerwów Widać, że to typowy handlarzyna z Gubińskich stron

 

 

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.