Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy rzuca wam się w oczy coś podejrzanego, niepokojącego. (nie interesuje mnie bicie piany -tylko konkrety proszę)

Przebieg pomijam bo dyskusje na ten temat są subiektywne i bez sensu.

Wg sprzedającego auto bez rdzy, bezwypadkowe

Felgi beznadzieja :duh: - ewentualnie na zimę.

Auto do opłat.

http://allegro.pl/bmw-530i-231km-m-pakiet-manual-bogata-opcja-niemcy-i5269727297.html

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBADT51010CE73568

Type code: DT51

Model: 530I (EUR)

E-F-R series: E39

Series: 5

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: N6SW - STANDARDLEDER/SC

Prod.date: 2001-11-28

S210 Dynamic stability control III

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S249 Multifunction f steering wheel

S263 LA wheels with mixed tyres

P337 M Sports package

S339 Shadow-Line

S358 Climate comfort windscreen

S403 Glass roof, electrical

S415 Sun-blind, rear

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S434 Interior surface aluminium

S441 Smoker package

S464 Ski bag

S465 Through-loading system

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S500 Headl.washer system/intensive cleaning

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S555 On-board computer V with remote control

S602 On-board monitor withTV

S609 Navigation system, Professional

S612 BMW Assist

S620 Voice control

S630 Car phone with cordless receiver

S672 CD changer for 6 CDs

S694 Provisions for BMW 6 CD changer

S705 M sports suspension II

S710 M sports steering wheel, multifunction

S715 M Aerodynamics package

S761 Individual sunshade glazing

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

S970 Business Package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica obszyta a w e39 kierownice były bardzo wytrzymałe miałem auta i po 300 tys i nigdy nie misualem obszywac .

 

Jezeli do opłat to lewa umowa na Niemca jak rozumie ?

 

Cała odpowiedzialność na ciebie idzie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że kiera obszyta na nowo ale nie chciałem nic sugerować.

Jeszcze coś rzuciło mi się w oczy - a mianowicie kołyska fotela z prawej strony (przeważnie tylko z lewej - może się mylę - a jeśli się nie mylę to fotele z angola). Auto nie opłacone ale sprzedający może opłacić - myślę że na te opłaty by opuścił może nie na całe ale z 1,5k pewnie by zeszło a opłat razem pewnie będzie ok 2,5. Ja na pewno nie wezmę auta na niemca bo jak będzie kradzione to ani kasy ani auta.

Dla mnie to wygląda tak: kupiona po taniości, ogołocona z felg M-pak, obszyta kiera i wymienione przednie stołki - może się mylę ale zawsze staram się być czujny.

Najwyżej będzie stracony dzień i 500 km w obie strony psu w d..pe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak na moje oko, to kierownica nie byłą szyta, jest wytarta po lewej stronie i środek (w stronę poduszki) widać, że w lepszym stanie niż na obrzeżach. Jeśli szyta, to już dawno temu, do tego szwy siedzą gładko więc jak na moje oko i słabą jakość zdjęć można wnioskować, że 80% oryginał.

 

Fotele - lewy widać że znacznie bardziej zmęczony - od wsiadania pomarszczona lewa strona poddupnika, prawy też trochę przeżył (może gość miałgrubą żonę :D ), ale nie każdy śmiga samemu cały przebieg fury, apteczka pod pasażerem, po przekładce z angola chyba by nie dało rady (chyba, że mocowania by się chciało komuś przekładać).

Chociaż faktycznie uszczelka drzwi mocno zdarta - do dziury - a fotele prawie nic, co by mogło potwierdzać koloryzację skóry (ewentualną podmianę, chociaż znaleźć w dobrym stanie sporty na podmianę? opłacałoby się?).

 

Ogólnie skóra typowo po handlarsku splakowana, świeci się jak psu jajca, możliwe, że dodatkowo koloryzowana, może dlatego mało zmęczona wygląda. Powinna być matowa i po odpowiednim czyszczeniu pewnie taka będzie (dodatkowo pewnie jak zejdzie syf to wyjdą wytarte miejsca w okolicach krawędzi skóry).

 

Uchwyt do pochylania fotela jest w prawidłowym miejscu ale stan foteli faktycznie zaskakująco dobry.

W sportach nie ma znaczenia czy angol czy eu - oba fotele mają pełną regulację.

 

Osobiście jakbym szukał to uznałbym, że warta obejrzenia. Jeśli się zgadza z opisem to faktycznie unikat na rynku szrotu.

Dzwoń do typa, wypytaj go o wszystko 5 razy, z vinem do ASO po wyciąg i jak ok to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:D No fakt, teraz sprawdziłem.

Albo nieźle picuje, albo faktycznie padła nie sciąga. Póki ktoś nie podjedzie ciężko sprawdzić.

 

 

http://ocenyfirm.com/biz/rozet-pol-lucjan-pruchnik-swarzedz,252265

 

"ROZET-POL" LUCJAN PRUCHNIK

 

Tu conieco jest też o kręceniu:

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/12802-Volkswagen-Passat-1.6-2006-Swarz%C4%99dz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W sportach nie ma znaczenia czy angol czy eu - oba fotele mają pełną regulację.

A ja napisze taką ciekawostkę .

Rok temu zamawiałem właśnie do siebie te plastikowe obudowy foteli , chciałem tylko kierowcy ,ale przez pomyłkę przysłano mi obydwie strony .

Co ciekawe ta od strony kierowcy obudowa miała miejsce na rączkę od pochylania ,a druga strona nie miała (choć w aucie mam tą rączkę z obu stron) .

Elementy były zamawiane po nr. VIN .

Siedzenia tak jak w aukcji sport .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja powiem tylko tyle kupiłem swoją E46 od tego sprzedającego i nie mogę powiedzieć złego słowa, jestem mega zadowolony. Owszem nie zapłaciłem mało ale było warto,auto było/jest naprawdę w super stanie-mój mechanik był pod wrażeniem silnik suchutki nawet minimalnego wycieku,osłony pod silnikiem całe a na nich żadnej kropli oleju czy innych płynów. Zrobiłem tylko hamulce z tyłu bo nie było(z przodu nowe) oleje,filtry,paski klinowe i świece. Amory mają po 80% a całe zawieszenie sztywne,nie wybite. Jednym słowem naprawdę stan MEGA i nie mam w tym żadnego interesu pisząc to,po prostu być może ja dobrze trafiłem. Blacharsko malowana przednia maska bo była po kamykach o czym powiedział mi jeszcze przed przyjazdem. A swoją drogą ta E39 chyba wtedy stała ale nie oglądałem bo nie po nią byłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty są celowe ponieważ dotyczą dwóch różnych aut wystawionych przez tego samego sprzedającego od którego ja kupiłem auto. Zaznaczam jednak że dotyczą jedynie auta które ja kupiłem i w żadnym stopniu nie są gwarantem innych oferowanych samochodów przez sprzedającego. Każdy powinien we własnym zakresie sprawdzić i prześwietlić co kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ten pan dosyć mocno udziela się na forum bmw-syndykat, w garazu ma schowana E39 M5 :) Widzialem raz wpis na tamtym forum ze ktos kupil auto od niego i bylo ok, ale i tak trzeba dobrze sobie sprawdzic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.