Skocz do zawartości

BMW e91 320d WBAUY11030A869780 Zielona góra ciekawy przypade


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy przypadek:

http://otomoto.pl/bmw-320-e90-184-ps-facelift-xenon-navi-panorama-C35846599.html

Auto jest bezwypadkowe i bardzo zadbane.

 

Grudzień:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:DCIWcjgcyccJ:olx.pl/oferta/bmw-320-320d-184ps-facelift-xenon-navi-panorama-2010-CID5-ID8lvgp.html+&cd=7&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

Auto jest bardzo zadbane. Po małej tylniej kolizji.

 

http://olx.pl/oferta/bmw-320-e90-184-ps-facelift-xenon-zobacz-koniecznie-CID5-ID8NbOw.html#3c515b95fe

Przyjechał na lawecie ponieważ miał następujące uszkodzenia:

 

x Uszkodzony tylny zderzak wraz z belką

 

x Uszkodzony parktronic tył

 

x Wystrzelona klema pirotechniczna

 

x Wystrzelone zagłówki aktywne

 

x Uszkodzony prawy tylny błotnik

 

x Uszkodzone elementy wnętrza przestrzeni bagażowej

 

x Uszkodzona klapa tylna itp.

 

 

BTW zagłówki dalej wyglądają na odpalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

WTF?!?!

 

Samochód zamieściłem do sprzedaży na str olx za kwotę 43800 do negocjacji.

Na początku stycznia samochód sprzedałem bez briefu II z pisemnym poświadczeniem że dokument dostarczę.

Po paru dniach przeliczyłem sobie ze za mało na sprzedaży ZAROBIŁEM więc przekonałem kupującego do zwrotu samochodu. 

Kupujący pochodzi z miejscowości odległej o 300km.

Kupujący nie chciał się rozstać z samochodem ale wraz z moją żoną Barbarą przekonałem go że samochód jest w kredycie i musi wrócić do Niemiec a ja sam poniosę duże koszta.Całe szczęście że trafiłem na frajera jakich wielu

Z początkiem lutego wystawiam Państwu do sprzedaży bmw 

BEZWYPADKOWE za 52 900 PLN

Na codzień pracuje w centrum finansowym w Zielonej Górze zaś po godzinach zarabiam na życie.

KOLEJNI FRAJERZY DZWOŃCIE TEL PONIŻEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://images66.fotosik.pl/788/6eb797dca7a5aa4bmed.jpg

http://images66.fotosik.pl/788/6eb797dca7a5aa4bmed.jpg

BASIA I KAROLEK G ZIELONA GÓRA ŁĘżYCA

Na moje oko bardzo fajny i inteligenty gościu. Aukcja ma za zadanie tylko pokazać jak ogół sprzedających robi klientów w trąbę, Brawo :cool2:

...dzięki kolego :D miło wiedzieć że ktoś zrozumiał "akcję czosnek"

A tak wracając do tematu to rozwinę się po to aby przestrzec Was miłośników śmigiełek jak ja przed takimi postaciami które bez pardonu potrafią wydymać uczciwego klienta. A wiec przytoczę historię w skrócie....Wystawione e91 po przygodzie w tył ale w wariancie poszukiwanym przeze mnie od roku. Wystawione za 43900 zakupiłem za 42500 od miłego młodego małżeństwa, ona matka 8miesięcznego synka, on człowiek pracujący na co dzień w branży kredytowo finansowej. Oczywiście nie wszystko się zgadzało z tym co oferował przez telefon ale handlarz to handlarz. W chwili sprzedaży nie posiadał żadnych dokumentów z wyjątkiem kopi małego briefu ale uspokajał ze dokumenty w drodze dotrą "dziś/jutro". Normalnie bym się nie zgodził ale przejechałem 300 w pkp i bardzo chciałem być posiadaczem tego egzemplarza. Żonka pana Karolka uspokajała ze sprowadzili mnóstwo aut od tego dealera i nigdy nie było problemów. Zgodziłem się.....nie wyglądali na oszustów.

Wróciłem do domu, dokonałem już pierwszych zakupów do naprawy, klapa, zderzak, zagłówki aktywne itp...lecz czar szybko prysł... po 4 dniach zamiast dokumentów dostałem telefon ze samochód jest w kredycie,ze został oszukany, samochód mówi wrócić.....załamka. Plany porobione, graty kupione a tu masakra.Po kilku kolejnych telefonach dowiaduje się że to dobra wola Pana Karola że do mnie dzwoni i ze kasy nie zobaczę bo niema.... a mogę zabrać inny droższy samochód Honda, chyba ze zgodzę się na 20 tys a resztę odda jak zgromadzi... miał mnie w garści oddałem samochód zabrałem Hondę, żonka Barbara tłumaczyła że to strata dla nich,że to dla nich porażka, było mi ich szkoda poniekąd.

Po 3 tygodniach pozbyłem się Hondy z niewielką stratą kilku stów i wróciłem do poszukiwać swojej upragnionej e91. No i jak wiecie znalazłem to samo auto które rzekomo nie miało dokumentów.Za mało zarobili na sprzedaży ze mną,wybrali sprzedaż naprawionej po wałku, oczywiście niebitej. Proponowałem zakup auta za 45 i zapominamy o sprawie, nie zgodzili się i zagrozili policją.

Na chwilę obecną Sprawę złożyłem do Prokuratory. Bardziej mi zależy jednak aby historia związana z Państwem G.została rozpowszechniona aby przedstawić "uczciwość" tych ludzi. Po tej "ciekawym przypadku" zostało mi sporo nie założonych części, kilkanaście stówek w tył i co najgorsze nadal szukam tej jedynej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przy całym zrozumieniu tej sprawy i przyznaniu Ci tego, że trafiłeś na niezbyt uczciwych ludzi, to ja nie rozumiem jednego i tego nie zrozumiem nigdy - JAK MOŻNA KUPIĆ AUTO BEZ DOKUMENTÓW ? Od kogoś kogo widzisz pierwszy i ostatni raz w życiu"

 

Rozumiem całkowicie Twoje zdziwienie, sam też bym skomentował że tylko baran kupuje auto bez dokumentów ale takich baranów niestety nie brakuje, wystarczy wbić w wujka google temat brak briefu małego , dużego....temat głębia. Jeśli chodzi o mnie,ja zaryzykowałem, jak pisałem zmęczony byłem szukaniem i nie liczyłem się z oszustwem przez kogoś kto zaprasza cię do własnego mieszkania i wystawia oświadczenie że dokumenty dostarczy jak tylko dotrą. Sami jesteście fanami marki więc wiecie co znaczy jak uda się znaleźć to co się szukało, a że przy tym wyszło zaślepienie wymieszane z naiwnością to druga strona..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi, że nie da się myśleć za ludzi ani ich myślenia nauczyć. Jedyne co się liczy to cena, na resztę przymknie się oko :)
Amen, a później płacz że BMW miało być takie super a się sypie zostawia 4 ślady itd.

Ja wole dołożyć i mieć auto w lepszym stanie i nie wkładać na dzień dobry paru tysięcy, a inni wolą kupić okazje i włożyć w pierwszych miesiącach parę tyś...

 

e-36m43/e-46m47 współczuje i mam nadzieje że trafią na kogoś kto ich potraktuje tak samo jak oni ludzi traktują... Wina zawsze leży tylko i wyłacznie po stronie oszustów... Ostatnio w Turbo kamerze był handlarz który perfidnie kłamał i skręcił licznik i mam nadziej że trafi do paki do dowody mieli mocne...

Czemu za granicą takie wałki się ściga i tam mało kto wałki robi...

Edytowane przez Blade1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie bardzo rozumiem na czym ten przekręt polega. Może gdyby odebrali auto już naprawione to miałoby sens, ale tak..."

 

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen, a później płacz że BMW miało być takie super a się sypie zostawia 4 ślady itd.

Ja wole dołożyć i mieć auto w lepszym stanie i nie wkładać na dzień dobry paru tysięcy, a inni wolą kupić okazje i włożyć w pierwszych miesiącach parę tyś...

"

 

No niestety realia są takie ze nawet te za 60 ty są po przygodach i nawet nie trzeba jechać żeby się o tym przekonać. Osobiście wole wiedzieć co było uszkodzone i że zostanie to naprawione fachowo a nie w szopie na szybkiego.

 

Akurat tamto auto zostawiało 4 ślady ...ale tylko na zakrętach :D

 

A co do wkładu...to trzeba się liczyć że i tak włożysz na dzień dobry, bo kupując 200tys co nie co wypada wymienić nie wspominając o rozrządzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w 90% liczy sie tylko cena .

Dlatego tylu frajerów jest dymnych powiem brzydko ale nikogo nie jest mi żal jaj sie człowiek ........urodził to skowronkiem nie umrze ,ostatnio klient opowiadał historie swojego kuzyna ktory kupil auto pod lidlem na Niemca i po rejestracji policja zabrała samochod ze był kradziony :cool2: cena była atrakcyjna :cool2:

 

Ten dział jest na to dowodem wklejane sa tu najtansze wykopaliska z allegro .

 

Czasem pojawia sie tu normalne auto .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.