Skocz do zawartości

bmw e60 530i 272 WBAND71070CG60116


Rekomendowane odpowiedzi

Poniosło ze spalaniem, poniosło z wartoscią tych cud foteli ( w Jeepie Cherokee z 99r. takie miałem) poniosło być może w innych elementach opisu. Nie napisał, że bezwypadkowy, ale o tym co się działo, trzeba będzie traktorem wyciągać. Auto wymaga bardzo dokładnych oględzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Z tym spalaniem to trochę fantastyka, ale po pierwsze miasto miastu nie równe, a po drugie jeździłem kiedyś 335i z silnikiem 306 koni i spokojnie spaliłem 11 litrów w moim mieście.

 

Wolę takie teksty niż teksty o tym jacy to wszyscy wokół są nieuczciwi a tylko moje ogłoszenie zasługuje na uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziwnego?

Tak, istnieją tak "stare" auta z tak niskim przebiegiem. Jeden z forumowiczów miał ostatnio na sprzedaż 530i 2007r z przelotem 79kkm.

Tylko ze cena wtedy jest razy 2

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Ten silnik jest dość wdzięczny jeśli chodzi o diagnostykę zwykla INPA. W N53B30 trzeba zwrocic uwagę na wtryski/swiece/cewki bo to się po prostu sypie. W tym roku BMW obnizylo cene wtryskow z 1200 do 700 wiec jest OK; cewka to koszt około 300 PLN/sztuke (chyba ze cos się zmienilo). Adaptacje widać na INPIE a w sumie jak ktorys leje to po odpaleniu silnika na zimnym nim chwile rzuca. Zwroc uwagę czy miał wymieniona odme - jest zintegrowana z pokrywa zaworow i kosztuje z uszczelka i srubami w ASO ~1500 PLN. N53 miały akcje serwisowa na pompy wysokiego ciśnienia- w ASO jak kogos znasz to Ci sprawdzi czy była zmieniona. Druga sprawa to katalizatory- sa dwa, nowy 3800 PLN w Aso/sztuke, sa zamienniki. 4 lambdy + NoX (1600 w aso). Na inpie ladnie widać czy sypia bledami czy nie. Poza tym w silniku raczej się nic nie dzieje- o ile ktoś dbał. Tyle co Ci mogę podpowiedzieć jeśli chodzi o sprawdzenie silnika, wypadkowość itd. to już tutaj są koledzy co się dopatrzą innej srubki i odcienia lakieru wiec się nie wtrącam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.