Skocz do zawartości

e91 Wawa 325i, 2005r, 4x4, lpg WBAVT11090KW00048


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Poszukuję cały czas e91 i zainteresował mnie ten egzemplarz:

http://allegro.pl/bmw-e91-325xi-xdrive-4x4-navi-profess-gaz-lpg-e90-i4785253041.html Dane pojazdu

 

Numer podwozia WBAVT11090KW00048

Kod typu VT11

Typ 325XI OL (EUR)

Typoszereg E E91 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N52

Pojemność skokowa 2.50

Moc 160

Napęd ALLR

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod. 2005-09-30

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S203A ALLRADSYSTEM Napęd na cztery koła

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

Kod

 

Nazwa (ETK)

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S896A TAGFAHRLICHTSCHALTUNG Sterowanie św. do jazdy w dzień

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

 

S2CYA LM RAEDER STERNSPEICHE 158 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 158

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Jestem umówiony na środę aby je obejrzeć... bo podczas rozmowy czy samego przejrzenia ogłoszenia nie doszukałem się nieprawidłowości.

Ale proszę o Wasze opinie!!

Co myślicie o napędzie xdrive???!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że kierat jest obszyty na nowo.... Z odcieniem skóry nawet nie trafili, o strukturze dakoty nie wspomnę....

Gałka też chyba wymieniona ( na tą najtańszą) powinna być srebrna...- jak nie, to niech mnie ktoś poprawi.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pomyślałem o kierownicy, wygląda na obszytą, ale mogę się mylić...ale jeśli była obszyta, to przebieg będzie na pewno inny :(

Auto ogólnie ciekawe.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi dkoładna, konsola zmieniona na poliftową.

Auto z CH więc sprawdź przebieg w ASO jeśli będzie :cool2: :cool2: To raczej na 100% navi dołożyli przy okazji wymiany deski, gdyż worki były na wierzchu

 

Kiera oczywiście obszyta na nowo, przy 140tys :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, jakie są różnice pomiędzy konsolami (pre lci a lci)?

 

Tutaj w aucie jest "pakiet schowków" - uchwyty na kubki + schowek pod pokrętłem świateł - w VIN niestety tej pozycji brak.

Dodatkowo w wersjach LCI uchwyty na kubki mają srebrne wstawki (tak jak w aucie z linku) W wersjach preLCI są całe czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bronx, jakie są różnice pomiędzy konsolami (pre lci a lci)?

 

Tutaj w aucie jest "pakiet schowków" - uchwyty na kubki + schowek pod pokrętłem świateł - w VIN niestety tej pozycji brak.

Dodatkowo w wersjach LCI uchwyty na kubki mają srebrne wstawki (tak jak w aucie z linku) W wersjach preLCI są całe czarne

 

Jak to w vinie jest ta pozycja:

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

tak samo jak navi:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

 

Kurcze, jak dla mnie wyposażenie auta pokrywa się wyposażeniem z VINu

 

Facet twierdzi, że bezwypadkowa, z resztą pomierzę w środę czujnikiem, poza tym jutro poproszę kumpla aby sprawdził historię w aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, jakie są różnice pomiędzy konsolami (pre lci a lci)?

 

Tutaj w aucie jest "pakiet schowków" - uchwyty na kubki + schowek pod pokrętłem świateł - w VIN niestety tej pozycji brak.

Dodatkowo w wersjach LCI uchwyty na kubki mają srebrne wstawki (tak jak w aucie z linku) W wersjach preLCI są całe czarne

 

Jak to w vinie jest ta pozycja:

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

tak samo jak navi:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

 

Kurcze, jak dla mnie wyposażenie auta pokrywa się wyposażeniem z VINu

 

Ja wrzuciłem do jakiegoś złego dekodera :duh: :duh:

 

Co nie zmienia faktu, że uchwyty na kubki są z wersji LCi ale to akurat łatwo zmienić :D Sorki za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana deski na poliftową zastanawiająca.

Warto zerknąć na szybę czołową, choć ta akurat może być wymieniona przez uderzenie kamienia.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale jak poprzednią e87 sprawdzałem u kumpla to były też widoczne przeglądy z DE, co prawda nie wszystkie, ale ślad był.. nic zobaczymy jak z tą będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Byłem dziś i oglądałem i.... generalnie źle nie jest ale szału też nie ma.

Najważniejsze rzeczy:

BLACHA:

- wszystkie szyby oryginalne

- lewy przedni błotnik zdejmowany i zakładany (grubość lakieru 10-40um)

- lewe przednie drzwi, lewe tylne drzwi, lewy tylny błotnik (szczególnie rant robiony) po naprawach wartości od 100um do 1000um!! raczej nie było nic poważnego, ale coś się działo

- pozostałe elementy w tym dach w oryginale 70-140 um

- auto po polerce, ślady po paście szczególnie po lewej stronie

 

MECHANIKA:

- palił się check (wykasowałęm przy okazji), błędy P0597, P0430 - jak ktoś ma ochotę może sprawdzić co oznaczają, na szybko w google widziałem błąd lambdy i termostatu...

- pozostałe kontrolki ABS, DTC, Airbag itd zapalają i gasną jak powinny

- silnik pracuje cicho, łatwo się wkręca, ale leci olej spod korka oleju i zalewa pokrywę zaworów, poza tym było czuć zapach spalonego oleju,

- BRAK typowego dla N52 stukania popychaczy zaworów, czyli to na plus

- podczas ruszania i zwalniania delikatnie szarpie przy około 1700obr min (nie wiem czy to silnik, napęd, sprzęgło, skrzynia?)

- w zawieszeniu nic nie stukało

 

WNĘTRZE:

- kierownica na 99% ponownie obszywana, nie podobała mi się skóra - gładka, oraz szycie - nie było to raczej oryginalne BMW

- uchwyty boczków (do otwierania, zamykania drzwi) strasznie podrapane

- ogólnie delikatny tyfus, to pobrudzone, tam przytarte...

 

OGÓLNIE:

- przebieg raczej kręcony (w poniedziałek z ciekawości dowiem się u kumpla w ASO)

- auto bezwypadkowe ale POKOLIZYJNE, raczej nic dużego nie miało miejsca

- auto mimo wszystko dobrze się prowadziło, chociaż o napędzie 4x4 trudno mi się wypowiadać bo w BMW pierwszy raz się z nim spotkałem i nie było możliwości go zbytnio sprawdzić

 

Generalnie dla zainteresowanych należy potwierdzić przebieg w ASO (tzn dowiedzieć się jaki jest na prawdę), oraz "odświeżyć" auto i dojść do ładu z checkiem (pewnie zła mieszanka LPG)

Ja odpuszczam ten egzemplarz bo w porównaniu do mojej poprzedniej e87 to tak jakbym zamienił bułkę na starą przylepkę, da się zjeść ale może niesmak pozostać...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
nie odpuściłem, ale na 100% dużo większy. Mam porównanie do byłej e87 z przebiegiem 125tys km (jak nowe wnętrze), do e91 kolegi z forum z przebiegiem 207tys km (widać pierwsze oznaki zużycia) i ta 325i jest tak zniszczona wewnątrz jakby miała co najmniej 300tys km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpuściłem, ale na 100% dużo większy. Mam porównanie do byłej e87 z przebiegiem 125tys km (jak nowe wnętrze), do e91 kolegi z forum z przebiegiem 207tys km (widać pierwsze oznaki zużycia) i ta 325i jest tak zniszczona wewnątrz jakby miała co najmniej 300tys km

 

 

Co tu oglądać za 35 tys zł :mad2: ja taka sprzedałem z przebiegiem 260 za45 tys 5 miesięcy temu i nic nie trzeba było wkładać auto serwisowane i bez gazu za sam gaz masz min 2000-3000 euro ,dziwi sie ze jeździcie oglafactakie auta

Jeszcze komputer taszczycie :duh: no ale okazja to trzeba gadać co? Z tym przebiegiem takie auto spokojnie znajdzie drugiego Niemca a nie Polaka ktory zapłaci jeszcze z4000-6000 akcyzy polus transport to te auto kosztowało 4-5 tys euro ?

 

Wg mnie cena adekwatna do stanu i tyle w temacie .doloz z 10 koła i wtedy kupisz.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zenek pestka, byłem w Wawie to obejrzałem, info jest dla potomnych, kompa nie taszczyłem tylko interfejs OBD na bluetooth i miernik lakieru, co do LPG to gaz to 4000pln, a nie 12.... a co do wartości, to auto już 10 letnie z wadliwym silnikiem więc trudno aby kosztowało dużo (trzeba amatora, który weźmie na siebie zmianę głowicy lub nawet całego silnika)... zwróć uwagę na to że kończy się rok i ceny idą mocno w dół!!! Jeszcze 2-3 tygodnie temu na mobile nie uświadczyłeś e91 320i poniżej 35 tys pln, a teraz:

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/320/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01,frx:2008-12,ful:petrol,pwn:110,pwx:111,vcg:estatecar/pg:vipcar/197830835.html (są tańsze)

lub 325i również nie pierwszy lepszy:

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model/325/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,mke:bmw,mdl:3__bmw_er_series,frn:2005-01,frx:2008-12,ful:petrol,pwn:147,vcg:estatecar/pg:vipcar/202119158.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.