Skocz do zawartości

BMW e46 Puławy WBAAP71000JL43406 Korekta licznika


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale tego kolesia to już można na policję zgłosić w sumie. Skoro bez problemu widać ile miało w Holandii, jakie jest źródło zakupu itd. to powinni się tym zająć. Nawet jestem w sumie ciekaw czy by w ogóle się zainteresowali tym i podjęli jakieś działania. Jak znam życie to pewnie nie, bo przecież jak oni biedni mają się skontaktować ze sprzedawcą za granicą. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego kolesia to już można na policję zgłosić w sumie. Skoro bez problemu widać ile miało w Holandii, jakie jest źródło zakupu itd. to powinni się tym zająć. Nawet jestem w sumie ciekaw czy by w ogóle się zainteresowali tym i podjęli jakieś działania. Jak znam życie to pewnie nie, bo przecież jak oni biedni mają się skontaktować ze sprzedawcą za granicą. :mrgreen:

 

 

Nie jest źle. Tylko z Włochami i Hiszpanami źle się współpracuje. Podstawowa kwestia, to niestety zakup przez klienta, wcześniej nie wiadomo jednoznacznie czy jest usiłowanie, czy niekaralne przygotowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego kolesia to już można na policję zgłosić w sumie. Skoro bez problemu widać ile miało w Holandii, jakie jest źródło zakupu itd. to powinni się tym zająć. Nawet jestem w sumie ciekaw czy by w ogóle się zainteresowali tym i podjęli jakieś działania. Jak znam życie to pewnie nie, bo przecież jak oni biedni mają się skontaktować ze sprzedawcą za granicą. :mrgreen:

 

 

Nie jest źle. Tylko z Włochami i Hiszpanami źle się współpracuje. Podstawowa kwestia, to niestety zakup przez klienta, wcześniej nie wiadomo jednoznacznie czy jest usiłowanie, czy niekaralne przygotowanie.

Jeszcze raz poproszę, pisz trochę wolniej, bo nie wiem czy cokolwiek zrozumiałem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba by udowodnić że to sprzedawca zrobił korektę i usiłował wprowadzić w błąd kupującego więc w praktyce nie ma szans.... 100tys to pestka ostatnio w programie na TVN turbo było passeratti :d cofniete na magiczne 189 tys z uwaga......+/- 450

 

A jaki problem to udowodnić? Sprzedająca firma w Holandii raczej wpisała przebieg na rachunku. Zresztą w sądzie podadzą przebieg realny jaki był w momencie sprzedaży. W Polsce oszust sprzedaje auto z przebiegiem korygowanym. Po drodze innych pośredników nie ma, to jaki problem udowodnić? Tylko trzeba chcieć, a w PL jest przyzwolenie na ten proceder, bo kolesie kolesi na górze, to dystrybutorzy nowych samochodów, a im na rękę jest burdel na rynku wtórnym, bo Polacy idą do salonów bojąc się aut używanych. Myślicie, że czemu od tylu lat nic się nie robi z prawem pod tym kątem? W Niemczech za korygowanie liczników idziesz do paki. W Polsce możesz sobie w gazecie dawać ogłoszenie na legalu. Chory kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw, po co tłumaczysz oczywistą oczywistość? Ja wracam do handlu samochodami. Będę sprzedawał zlepione plasteliną wraki i g... mnie będzie obchodziło czy ktokolwiek i gdziekolwiek tym czymś zajedzie. Zejdzie każda ilość, wystarczy odrobina sk... syństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jak jest - czego oczekiwać - żyd rezerwa handlarska - nawet przy płaskim materiałowym stołku nie widać boczka fotela - ot przyzwyczajenie - do tego ch.ujowe zdjęcia.

Na kilometr wiadomo o co chodzi.

Decydujesz się albo omijasz - wszyscy wiedzą jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw, po co tłumaczysz oczywistą oczywistość? Ja wracam do handlu samochodami. Będę sprzedawał zlepione plasteliną wraki i g... mnie będzie obchodziło czy ktokolwiek i gdziekolwiek tym czymś zajedzie. Zejdzie każda ilość, wystarczy odrobina sk... syństwa.

 

I będziesz spał spokojnie? ;)

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przytuli głowę do poduszki wypchanej PLN-ami to na pewno :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw, po co tłumaczysz oczywistą oczywistość? Ja wracam do handlu samochodami. Będę sprzedawał zlepione plasteliną wraki i g... mnie będzie obchodziło czy ktokolwiek i gdziekolwiek tym czymś zajedzie. Zejdzie każda ilość, wystarczy odrobina sk... syństwa.

 

I będziesz spał spokojnie? ;)

Gdybym był rzeczywiście s...synem to spałbym spokojnie jaw większość handlarzy, których auta są tu prezentowane. Ale że nie jestem, to potraktuj mój post jako autoironia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.