Skocz do zawartości

VIN WBANC31050CX22931 Przestroga !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga forumowicze na nieuczciwego sprzedawcę. Ogłasza się na Allegro. OLX oraz OtoMoto. Opowiada bajki, że samochód nie był w znacznym stopniu uszkodzony oraz, że ma przebieg 182 000 km. Wszystko to jest kłamstwem. Przebieg w styczniu miał 286 000 km i w Belgii został dwukrotnie uznany po licznych kolizjach jako szkoda całkowita. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany raportem to chętnie udostępnię.

 

http://otomoto.pl/bmw-520-2006-m-pakiet-dvd-navi-max-opacja-lift-C33780628.html

http://olx.pl/oferta/bmw5-e60-lift-2006-m-pakiet-dvd-navi-max-opacja-sliczna-CID5-ID6hzmj.html#e0f1bc56af

 

Historia pojazdu: http://report.vin-info.pl/53ba9b67-fda4-47c0-87fd-620e0a0a0a4f

 

 

 

 

 

Wyposażenie

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANC31050CX22931

Kod typu NC31

Typ 520D OL (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka KUNSTLEDER/SCHWARZ (KBSW)

Data prod. 2006-05-17

 

Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S4ALA INTERIEURLEISTEN TITAN DUNKEL Listwy wewnętrzne tytanowe ciemne

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ze koleś wie o tym wszystkim co napisałeś? Sam znam taka osobę która jeździła bitym autem i nie wiedziała o tym aż do sprzedaży. Uważaj za nim nazwiesz kogos nie uczciwym sprzedawca. 80% aut w Polsce sa po kolizjach a o tzw szkodę całkowita w USA jest bardzo łatwo, wystarcza usterki blacharskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedającym jest Auto Komis to nie wyobrażam sobie żeby nie wiedział co sprzedaje. Jeżeli z jakiś, niezrozumiałych dla mnie względów, rzeczywiście nie wie co sprzedaje to nie jest dzisiaj problemem po nr VIN sprawdzić takie autko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne zeby silnik nie był znacznie naruszony. Resztę da sie zrobic i jezdzic z bananem na buzi. Tu np widzę ze jest mpakiet do tego przód w bmw nie jest wykonany z blachy wiec na tych elementach nie moze byc szpachli.

 

 

Wada takich samochodów jak e60 jest to ze znajduje sie w nim duzo elektroniki i po pewnych dzwonach wyskakują głupie, w większości nic nie znaczące błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie pisze, że auto z przebiegiem ponad 200 tys. jest złomem.

Przede wszystkim chodzi mi o uczciwość, a cofanie licznika jest już przestępstwem nie mówiąc już, czy ktoś świadomie, czy też nie sprzedaje samochód, który został uznany w Belgii jako "Totalschaden". Odpowiedzialność ponosi obojętnie czy jest świadomy czy nie i nie wydaje mi się, że ktoś z was chciałby taki samochód nabyć dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to Ty jestes nie uczciwy w stosunku do tego sprzedającego. Czytając to ogłoszenie nie mozna w żaden sposób potwierdzić tego, ze podany przez Ciebie Vin i to co rzekomo usłyszałeś od sprzedającego jest prawda. Tez moge sie dopuścić insynuacji twierdząc, ze założyłeś specjalnie konto aby oczernić sprzedawcę. Mogą o tym świadczyć ilości postów ktore napisałeś do tej pory. Skad mozemy wiedziec ze nie jestes handlarzem z konkurencyjnej firmy. Sądzisz ze ten koles jest nie sprawiedliwy? A skad wiesz za ile PLNow puści ten samochod i jak sie z nim mozna dogadac. Skad w ogole wiesz ze samochod nie jest sprawny? Bo sugerujesz to pisząc o szkodzie całkowitej, a w ogłoszeniu nie jest napisane "bezwypadkowy".

 

 

Proszę admina o skasowanie tego postu z uwagi na jego mała wiarygodność a wysoka szkodliwość dla sprzedającego. Od tego sa inne, bardziej wiarygodne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
do tego przód w bmw nie jest wykonany z blachy

A z czego?Z plastiku?Z blachy aluminiowej.

Wg.mnie,auto z takiego rocznika i za taką cenę jest złomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś uważnie przeczytał co napisałem to pewnie byś zrozumiał. Opieram się na historii pojazdu, który najbardziej odzwierciedla stan faktyczny. Napisałem również, że mogę udostępnić wydruk z historii więc to o czym pisze nie bierze się z niczego. Kompletnie nie zależy mi tu na postach, a na przestrodze. Obserwuję tego sprzedawcę od dłuższego czasu i wystawiając ten sam pojazd jakiś miesiąc temu na OtoMoto właśnie pisał, że jest bezwypadkowy (Print Screen). A więc jeżeli dzięki temu co robię uratuję komuś 40 tyś to to będzie dla mnie wielkim sukcesem. Reasumując ostrzegaj, a nie sam nabijasz posty ;-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 tak z blachy aluminiowej ktorej po uderzeniu sie nie prostuje tylko wymienia na nowa- wspominałem tu o miejscach w których moze byc szpachla .

 

Ad2 naprawde nie wiem kolego o co Tobie chodzi. Ktos sprowadził samochod i chce go sprzedać po niskiej cenie. Po co robisz taka reklamę dla kogos kto sprzedaje samochod którego nawet nie widziales na oczy. Moze Tobie sie ten model nie podoba a dla kogos innego moze byc ok bo woli kupic auto za 40tysi i dołożyć 10tysi zeby zrobic cos czym naprawde

mozna jezdzic. To jest wlasnie Polska, tak jak ktos wczesniej wspominał kraj kwitnącej cebuli.

 

Jutro zadzwonie do tego sprzedawcy i powiem mu jak wyglada sprawa z jego ogłoszeniem na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to Ty jestes nie uczciwy w stosunku do tego sprzedającego. Czytając to ogłoszenie nie mozna w żaden sposób potwierdzić tego, ze podany przez Ciebie Vin i to co rzekomo usłyszałeś od sprzedającego jest prawda. Tez moge sie dopuścić insynuacji twierdząc, ze założyłeś specjalnie konto aby oczernić sprzedawcę. Mogą o tym świadczyć ilości postów ktore napisałeś do tej pory. Skad mozemy wiedziec ze nie jestes handlarzem z konkurencyjnej firmy. Sądzisz ze ten koles jest nie sprawiedliwy? A skad wiesz za ile PLNow puści ten samochod i jak sie z nim mozna dogadac. Skad w ogole wiesz ze samochod nie jest sprawny? Bo sugerujesz to pisząc o szkodzie całkowitej, a w ogłoszeniu nie jest napisane "bezwypadkowy".

 

 

Proszę admina o skasowanie tego postu z uwagi na jego mała wiarygodność a wysoka szkodliwość dla sprzedającego. Od tego sa inne, bardziej wiarygodne fora.

Ja również proszę admina o usunięcie tego posta, uważam bowiem, że jego autor może występować w swojej sprawie czyli być włascicielem tego auta. Wnioskuję na podstawie tego, że żyga jadem w "obronie" swojej własności. I co? Fajnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem właścicielem ani żadnym pośrednikiem, handlarzem czy cokolwiek. Wkurzają mnie tylko tacy typowi konfidenci. Dzis kazdy moze rozkodowac vin, kupic czujnik grubości lakieru czy zabrać samochod na stacje diagnostyczna. To co robi autor tego postu to zwykle donoszenie i to nie ma stu procentowej pewności czy prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę nie jesteś włascicielem, to nie powinieneś się odnosić do tego, co ktoś napisał na temat tego samochodu. Tak uważa i podzielił się swoimi spostrzeżeniami w które nie musisz wierzyć. Według mnie, prezentujesz postawę urażonego własciciela, a i to nie musi być prawdą. Piszę co uważam za stosowne, a zwłaszcza że nie jesteś zainteresowany tym autem, więc skąd taka reakcja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego phestor wrzuć skan czy coś podobnego historii auta i ocenimy co i jak.

A kolega 23409 niech się tak nie pieni w końcu nikt nie krytykuje jego auta, chyba że posiada albo sprzedaje podobne i broni tak bardzo w/w ;)

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jutro zadzwonie do tego sprzedawcy i powiem mu jak wyglada sprawa z jego ogłoszeniem na tym forum.

Uspokuj się, sam do siebie będziesz dzwonił ? :mrgreen:

Ten samochód to transformers i to widać nawet na tych sprytnych zdjęciach, na co komu ekspertyzy, nie obronisz tego auta, to niewykonalne. Lift w maju 2006r :nienie: szkoda że nie objął auta na zewnątrz, chińskie felgi a'la model 128 na wabia, xenon z regulacją zasięgu, całe wnętrze wymienione na ten upragniony lift , we wnętrzu grzane fotele których w vinie brak, navi w vinie brak, xenon w vinie brak, ( zaczynam rozumieć dlaczego piszesz o nic nie znaczących błędach pod kompem :norty: ) pakiet M bez dolnych nadkoli bo są za drogie :duh: phestor powninieneś dostać po łapkach że pojechałeś oglądać (chyba że sprawdziłeś przebieg i się ocknąłeś) takiego frędzla ale dobrze że ostrzegasz innych marzycieli o pięknym e60 w "pełnej opacji" i M pakiecie za cenę z 3 z przodu :duh: :cool2: Jeśli gdzieś napisałem nieprawdę to proszę admina o usunięcie postu :mrgreen:

 

Numer podwozia WBANC31050CX22931

Kod typu NC31

Typ 520D OL (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka KUNSTLEDER/SCHWARZ (KBSW)

Data prod. 2006-05-17

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S4ALA INTERIEURLEISTEN TITAN DUNKEL Listwy wewnętrzne tytanowe ciemne

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Edytowane przez 320SI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba śnie jak czytam posty 23409 - co za człowiek, nic tylko nad nim zapłakać. Również obstawiam że to właściciel lub ma coś wspólnego z tym komisem.

 

Nie jestem właścicielem ani żadnym pośrednikiem, handlarzem czy cokolwiek. Wkurzają mnie tylko tacy typowi konfidenci. Dzis kazdy moze rozkodowac vin, kupic czujnik grubości lakieru czy zabrać samochod na stacje diagnostyczna. To co robi autor tego postu to zwykle donoszenie i to nie ma stu procentowej pewności czy prawdziwe.

 

 

a nie wkurza Cię to że ktoś próbuje zrobić kupujący w ch... oszukując na przebiegu i bezwypadkowości ? Chciałbyś kupić taki samochód z przebieg 180k km a później dowiedzieć się że jednak ma 280k km ? Jeszcze bronisz takiego typa? masz solidnie nie równo pod sufitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem właścicielem ani żadnym pośrednikiem, handlarzem czy cokolwiek. Wkurzają mnie tylko tacy typowi konfidenci. Dzis kazdy moze rozkodowac vin, kupic czujnik grubości lakieru czy zabrać samochod na stacje diagnostyczna. To co robi autor tego postu to zwykle donoszenie i to nie ma stu procentowej pewności czy prawdziwe.

 

Twoje podejście do tematu jest porażające, a Twoja inteligencja wręcz powala. Czy strony na których można sprawdzić samochód też są konfidenckie? Dziś niestety nie każdy jeszcze może sprawdzić samochód bo nie każdy jest tak dobrze poinformowany jak Ty. A poza tym za pewne informacje trzeba płacić (np. serwis BMW). Któryś już raz podważasz wiarygodność tego co tu zamieściłem, więc pytam dlaczego nie podasz swojego maila bym mógł przesłać Ci maila z historią? Może wtedy nabierzesz trochę dystansu do ludzi, którzy oszukują w perfidny sposób innych udając przy tym niewiniątka. I na koniec, nie chciałbym zobaczyć właśnie Ciebie w jakiejś stacji telewizyjnej płaczącego nad swoim losem, że jak to mnie handlarz wy...ał. Więc kolego trochę dystansu do tego co się dzieje dookoła i zacznij sprzedawać uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do Print Screen-a na którym wyraźnie jest napisane, że jest bezwypadkowy. Historia za chwilę jak tylko się dostanę do swojego kompa.

 

http://i1285.photobucket.com/albums/a588/puew1/Bezwypadkowy_zpsab3e53cb.jpg

 

 

No i w sumie to też dobrze, że wkleisz ją ogólnie na forum. Bo nie chcę nikogo bronic, ale takie coś, jak wrzuciłeś, to wyglądało tak: - "uwaga na to auto, bo sztrucel, ja wiem bo wiem".

 

Nie chcę Cię obrazic - ale to pachnie Macierewiczem - "mam dowody, ale ich nie pokażę i nie powiem skąd mam". ;)

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.