Skocz do zawartości

116i E87 VIN : WBAUF11050PT91025


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Szukam 116i dla kobiety, do miasta, koniecznie 5d manual.

Prosilbym o rozkodowanie VINu. Mam nadzieje, ze dobrze go spisalem.

Aukcja :

http://otomoto.pl/bmw-116-C30833447.html

Oczywiscie bez napalania sie, samochod na zywo wyglada dosc dobrze, troche krzywo poskladany, ale podobno czolgu nie spotkal,wnetrze zachecajace, powierzchowne malowanie (tez mi miesnie mimiczne zaczynaja tu pracowac), co sie okaze przy grubszych ogledzinach.

Moze koledzy zwroca mi na cos uwage? Cos charakterystycznego dla E87 ?

Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To slyszalem, ze juz poszla w dol, tylko zastanawia mnie dlaczego nie schodzi, czy jest sens interesowac sie tym, co jest pod karoseria, bo akuratnie to, ze jest podmalowana mnie nie martwi, w dzisiejszych czasach to bardzo czeste...Widzisz kolego jakies grubsze rzeczy, ktore ja przeoczylem, juz nie zwrocilem uwagi poprzez nieznajomosc modelu,marki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z moej okolicy :mrgreen:

 

Fotele i kanapa z wersji poliftowej, boczki już niestety zostały oryginalne :duh:

 

Generalnie golas ze słabym silnikiem- dlatego się nie sprzedaje

A stoii conajmniej od kwietnia

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:653xig58wcQJ:sprzedajemy.pl/bmw-do-sprzedania-1596cm3-2006,4058792+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

Przydałoby się zdjęcia pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem z tej okolicy, dlatego tez na razie rozpoczynam poszukiwania tutaj. Jestes pewien, ze to tapicerka z polifta? To juz ktoras z kolei jedynka przed liftem z taka tapicerka...Silnik dokladnie taki ma byc, jakby byly dostepne 1.4 to bylby nawet i lepszy, golas tez odpowiada, ma nie byc wodotryskow. Cos jeszcze rzuca sie w oczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% tapicerka z polifta.

Jak załatwisz zdjecia pod maska to moze coś sie uda jescze wyłapać.

 

Jak jesteś z okolic Bielska to wpierw udaj sie do Sikory na dział serwisu i sprawdz historię podając nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szukasz 116i ? Jak widzisz model ten ciężko sprzedać, pali dużo, a nie jedzie. Szukaj 120i spalanie na takim samym poziomie a osiągi znacznie lepsze.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeden temat - jedno auto i koniecznie VIN

 

Tej ktos polakierował również listwy zderzaków i klamki.

Generalnie wygląda na nieźle umęczoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge wrzucic w kolejny temat te beemke z Katowic z VINem ? Ten samochod na prawde nie musi dynamicznie jezdzic, to jest auto dla kobiety, do dojazdow do pracy w centrum Krakowa.

Wyposazenie podstawowe w zupelnosci wystarcza, a wydaje mi sie, ze skoro malo ludzi kupuje takie slabe golasy, to moze i latwiej bedzie trafic cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeden temat - jedno auto i koniecznie VIN

 

Tej ktos polakierował również listwy zderzaków i klamki.

Generalnie wygląda na nieźle umęczoną

 

Możesz wskazać elementy które wskazują na jej umęczenie ??

 

Nie pytam złośliwie tylko jestem ciekaw na co ja nie potrafie zwrócić uwagi oglądając auto po zdjęciach, np tu nie widzę nic złego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.