Skocz do zawartości

BMW X3 07' 3.0D od shootArt GUBIN - KOREKTA LICZNIKA !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

aktualne ogłoszenie:

http://allegro.pl/bmw-x3-lift-2007-3-0d-xenon-skora-klimatronic-igla-i3485762613.html

 

kolega Kamil90 dopatrzył się fotki z przebiegiem:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=224269

http://s22.postimg.org/t29n1kn59/przed_korekt.jpg

 

śledzą forum więc w podziękowaniu za wyszukanie zonka skasowali poprzednie ogłoszenie usuwając niezdarnie dane:

http://s17.postimg.org/lerphjtyz/allegro_pl.jpg

dolali trochę paliwka żeby żyd nie świecił i wystawili nowe już po korekcie :mrgreen: :

http://s12.postimg.org/69xmbrn7d/gubin_1.jpghttp://s22.postimg.org/jgg4erkj1/gubin_2.jpg

Edytowane przez pete_wwa

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość stałych bywalców forum wie............ ;) , że jak nie walona mocno to faktycznie tyle km musi być ............. no chyba że ktoś prywatnie upoluje sobie rodzynka ale za odpowiednią cenę :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ale ShootArt TO NIE HANDLARZ - gość robi tylko zdjęcia.

Handlarz który skręcił to po telefonie go można odnaleźć.

Ale często jest tak, że na jedno auto handlarze kupują jeden starter - po czym po sprzedaży auta go wyrzucają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - no jasne - jemu za to płacą :)

Za zrobienie zdjęć i wystawienie aukcji.

Jak pamiętam to koszt jest jakieś 250 czy 300 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - no jasne - jemu za to płacą :)

Za zrobienie zdjęć i wystawienie aukcji.

Jak pamiętam to koszt jest jakieś 250 czy 300 zł :)

 

Czyli świadomie/nieświadomie bierze w tym udział :wink: :wink:

Pamiętam jakieś jego wpisy nawet z tego forum na ten temat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - ale spokojnie sfinks - nie przesadzaj:)

Gość tylko foty robi, nic więcej :)

Nie sprowadzał tych aut, nie ma z nimi NIC wspólnego :)

Podobna sprawa jak z Zykloonem z Elbląga - nie wiem czy wiesz o kogo chodzi :)

Podobnie pewien czarodziej z Płocka jak go już nazywają :)

Ci ludzie robią tylko zdjęcia :)

 

BTW - nie mam z nimi nic wspólnego - po prostu znam realia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozumiem zawód fotografa ale wybacz....wystawianie jeszcze nie swoich aut jest dla mnie dziwne mimo tego, ze ktoś za to płaci :wink: :wink:

Dlaczego handlarzyna sam nie wystawi??? Pewnie,ze to nie wina fotografa,który ma z tego kasę ale to tym bardziej świadczy o tym,ze wie o co chodzi...przecież jest miejscowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zresztą on nie robi fotek tylko dla jednego handlarza.....można sporo tego znaleźć w necie ale auta wystawia tylko jednemu :wink: :wink: :wink: :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Loona pisze, shootArt to fotograf, obwinianie go za zlo handlarza mozna by porownac do placenia waszych podatkow na nieudolny rzad... i tak sprzedaje Polske i tak a wy mu w tym pomagacie mimo ze o tym wiecie...

 

Takie troche na sile... nie uwazacie?

 

Fotograf robi zdjecia - zarabia i ma gdzies co to za auto, jakie to auto, czy kto je kupi.

Kiedys w gubinie widzialem Cayenne GTS za 119 tys, (najtansze na allegro z prywatnych rak: 190 tys) Jesli jest debil, ktory nabierze sie na "okazje" z gubina to sam jest sobie winny, w mysl CCC.

 

Dopoki w Polsce beda barany, ktorzy nabieraja sie na okazje, dopoty takie precedense beda mialy miejsce. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prędko.

Przecież tu wszyscy wiedzą, że shootArt zajmuje się wystawianiem aukcji i tyle. Nie tylko oświeceni to ogarniają, ale i reszta, cała wyraźnie odstająca umysłowo tłuszcza (w tym ja).

 

Ale każdy zdaje się zapominać, jak był się on swego czasu zarejestrował na forum, aby dokonać obrony prezentowanego przez siebie jednego z aut.

Najpierw twierdził, że jego auto jest super, a ci, co ze zdjęć wróżą, nie mają racji. I że to krótko mówiąc bezczelność, żeby cudze auta oczerniać.

Jak go trochę przyciśnięto (nie powiem, miałem w tym swój udział), że auto jest szemrane, a opis z czapy, to dopiero wtedy się wycofał.

Więc albo się jeden z drugim zajmuje wystawianiem cudzych aut i rzeczywiście nie bierze za nie odpowiedzialności, albo własnym nazwiskiem - w tym przypadku nickiem, zmienionym później na shootBan (podziwiam poczucie humoru moderatora) - sygnuje akcje obronne po forach.

 

Kto nie pamięta, lub nie chce pamiętać, tego nie przekonam. Inni doskonale kojarzą akcje shootArta na tutejszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prędko.

Przecież tu wszyscy wiedzą, że shootArt zajmuje się wystawianiem aukcji i tyle. Nie tylko oświeceni to ogarniają, ale i reszta, cała wyraźnie odstająca umysłowo tłuszcza (w tym ja).

 

Ale każdy zdaje się zapominać, jak był się on swego czasu zarejestrował na forum, aby dokonać obrony prezentowanego przez siebie jednego z aut.

Najpierw twierdził, że jego auto jest super, a ci, co ze zdjęć wróżą, nie mają racji. I że to krótko mówiąc bezczelność, żeby cudze auta oczerniać.

Jak go trochę przyciśnięto (nie powiem, miałem w tym swój udział), że auto jest szemrane, a opis z czapy, to dopiero wtedy się wycofał.

Więc albo się jeden z drugim zajmuje wystawianiem cudzych aut i rzeczywiście nie bierze za nie odpowiedzialności, albo własnym nazwiskiem - w tym przypadku nickiem, zmienionym później na shootBan (podziwiam poczucie humoru moderatora) - sygnuje akcje obronne po forach.

 

Kto nie pamięta, lub nie chce pamiętać, tego nie przekonam. Inni doskonale kojarzą akcje shootArta na tutejszym forum.

To prawda, ja pamiętam był niezły kocioł. Trochę się gościu zamotał w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.