Skocz do zawartości

E90 330 Warszawa WBAVB31015KC23921


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Daj link.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem go oglądać jakiś miesiąc temu. Masakra, nie będę się rozpisywał bo szkoda słów!

 

Napisz coś więcej, bo sam nad nią myślałem.

Właściciel chyba jest właścicielem warsztatu samochodowego - wnioskuję po wpisaniu w google nr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to po kolei:

 

Vin wrzucony bo auto z Polski serwisowane i ori przebieg...ale:

 

1. Samochód kupiony jako flotowy na firmę, przeszedł w ręce szwagra, który jak to powiedział ma auta w du..pie i traktuje je jako środek transportu

2. Auto tak spałowane, że ciężko to opisać, wydech, kolektory wszystko wypalone, różowe nawet końcówki z tyłu.

3. Na zimnym wyjechaliśmy na jazdę próbną i od razu ogień do końca:)

 

Co do auta: silnik po zapaleniu się trząsł, pobrzękiwał, był tak użygany olejem jakby ktoś lał go co rano litrem oleju, nawet nadkola, kielichy i wszystko co możliwe było ulane oliwą - na pytanie jakim cudem auto stoi nie jeżdżone od lutego!!! jest całe w świeżym oleju właściciel uniknął odpowiedzi, potem stwierdził, że mu się rozlało przy dolewaniu...bez komentarza. Mechanicznie dalej nie drążyłem nawet po tym jak wsiadłem do środka.

 

Wnętrze była w agonalnym stanie, podrapane, pościerane, zniszczone i brudne wszystko co możliwe. Jasny środek zmienił swój odcień nie do poznania. Skóra podrapana i zniszczona na każdym elemencie - na każdym. Podsufitka jakby ktoś ją zdjął i do szamba wrzucił - Pan stwierdził, że jakby może kiedyś natarł skórę jakimś mleczkiem to by tak nie wyglądała. Guzik od startu już był niewidoczny, została jego biała namiastka:) Uchwyty na kubki były tak zalepione sokiem, że nie dało się ich otworzyć.

 

Może ktoś powie, że wnętrze da się naprawić albo posprzątać - uwierzcie nie da się! Pan również powiedział, że pod maską jest jak jest bo posprzątał tylko w środku to ja się pytam jak tam było przed sprzątaniem!?

 

Na plus zawias, który był w porządku, ale kiera krzywo żeby jechał prosto, drążek od biegów latał jak chciał, jak na 260 koni szedł bardzo słabo. Kupiłem e46 330 ci wracając od tego trupa i chodzi o niebo lepiej. Tylne opony były zdjęte z felg żebyśmy ich nie widzieli - guma pewnie zdrowo w Wołominie płonęła nie raz:)

 

Nie sądziłem, że samochód za prawie 50 tysi może być w takim stanie. Argumentem przez telefon był polski salon i ori przebieg ale to co zastałem na miejscu przeszło wszelkie moje oczekiwania. Po mnie był ktoś następnego dnia, pewnie miał podobne wrażenia... Jest to przykład jak polak, brudas zajechał fajny samochód, który dla niego był dupowozem do wyżywania się.

 

Nie dał bym 20 tysięcy za niego ale jak ktoś chce się na żywo przekonać to proszę bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.