Skocz do zawartości

[E46] 320 Grudziadz WBAAS71010PM82925


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAAS71010PM82925

Kod typu AS71

Typ 320D (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47DO1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2003-10-29

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski

S8SPA COP STEUERUNG

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca w sumie pewny siebie ............. jeśli wspomniane części są wymienione to wypas bo koszt odchodzą ;) .

 

W przebieg 182 mimo najszczerszych chęci to nie wierzę :( .

 

 

Z fotek zwróciłbym większą uwagę na oględzinach na przód autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:norty: dwa dni nowszy od mojego :cry:

 

przebieg może i być prawdziwy, ale sądząc po stanie kierownicy i wymienionych częściach to musiałby być natłuczony po mieście... aczkolwiek skóra (w tym przypadku prawdziwa) wygląda bardzo świeżo - wcale nie zdziwiłbym się jakby właściciel na sezon jesień-zima zakładał pokrowce na fotele, bo w aucie brak grzanych stołków - dla mnie przy skórzanej tapicerce to spora wada

 

nie wiem dlaczego dla większości osób głównym wyznacznikiem jest stan boczka fotela. Jego stan zależy przecież głównie od ilości "wsiadań/wysiadań", a nie od przebiegu :roll: . Ja aby pokonać 100km zwykle średnio około 10-20 razy wsiadam i wysiadam z auta, a kto inny zrobi to raz jadąc po trasie...(im dłuższa trasa tym większa różnica), więc który boczek będzie w lepszym stanie? Kilka dni temu byli u mnie znajomi z Niemiec beeemką 316i z 2000r z przebiegiem 95000km..... fotel bym wysiedziany aż miło :cool2: Paradoksalnie najlepiej wyglądające wnętrza mają auta z ogromnymi przebiegami natłuczonymi jednoosobowo po autostradach, łatwo to sobie wyliczyć ale już mi się nie chce :wink:

 

a tak serio to Mateusz to jakiegokolwiek nie wstawiłbyś tu auta to i tak znajdziemy coś co jest w nim nie tak :cool2: więc wybierz sobie auto które podoba Ci się najbardziej i jedź oglądać

 

no chyba że zwiększysz budżet to znalazłem taki egzemplarz: http://otomoto.pl/bmw-320-edition-lifestyle-C28804583.html z tym ze też ta "edycja lifestyle" nijak ma się do wyposażenia z prospektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oględzinach nie byłem. Kupiłem pod Kielcami i nie żałuję :) Osobiście uważam, że cena troszkę zawyżona. Na plus: wymieniony dwumas i zregenerowane turbo. Gość nie wygląda na handlarza, jeździł autem w swoim zakresie więc raczej o nie dbał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podchodach z kilkoma numerami telefonów umówiłem się na oględziny :) Bez problemu zgodził się jechać do ASO 80 km od jego miejsca zamieszkania, zatem może faktycznie coś z tego będzie.. :) zdam relacje jak bedzie po wszystkim ;)
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na jakiegoś zgreda, ale nie rozumiem po co wszyscy tak ciągną do ASO? Kontrola przed-zakupowa w zależności od wybranej opcji kosztuje z tego co pamiętam ok 700-1100zł :roll: ..... a jak cos wynajdą, a wynajdą na bank to tylko obrzydzą auto zainteresowanemu, a zapłacić będzie trzeba :cool2: Zwykły dobry mechanik sprawdzi dokładniej za 100zł. Dziwi mnie to tymbardziej ponieważ jestem pewny, że 99,9% osób nie serwisuje swoich e46 w ASO. Ceny kosmiczne, a jakość obsługi.... viewtopic.php?f=73&t=105422

 

Oczywiście większość osób liczy na potwierdzenie przebiegu w ASO... ale co to za różnica czy ma 150000km czy 300000km skoro w obu przypadkach może być w podobnym stanie. Paradoksalnie auta z ogromnymi przebiegami zwykle mają wnętrza jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ w ASO faktycznie chcieli ok 1000zł, więc podziękowałem :)

 

Umowiłem się w CarFix w Bydgoszczy link: http://www.bmw-carfix.pl/

zapłace 150zł za dogłębne sprawdzenie auta i podpięcie do kompa, umówiłem się na pon. w okolicach sprzedającego na wizyte, cyferki mnie nie obchodzą, liczy sie stan techniczny i potwierdzenie tego co mówi sprzedawca, jestem neutralnie nastawiony, ale fakt, że wyjedzie mi naprzeciw 80km to chyba optymistyczny znak :)

 

zawsze coś wyjdzie w używanym aucie, nie oszukujmy się, zawsze jest okazja to zbicia ceny ;)

 

pozdrawiam

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obiektywnie omawiane e46 wygląda całkiem ok. Sporym plusem jest prawdziwa skóra bo w wielu egzemplarzach z tego rocznika była plastikowa. Po zakupie pokusiłbym się o wymianę kierownicy na m pakietową lub zwykłą multifunkcje (aktualnie jeden z forumowiczów ma taką na sprzedaż) oraz dokupiłbym welurowe dywaniki ori lub petexy i mamy już bardzo fajne autko

 

Owocnych oględzin :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przebieg można potwierdzić w ASO za cenę 100-150zł jakoś, ale kontrola przez zakupem za takie pieniądze :duh:

 

 

Oglądałem w 2010 roku e46 320d z 2002. Autko pedantycznie zadbane, wnętrze bliskie ideałowi. Auto miało ponad 200000km na liczniku jednak właściciel wybrał się na sprawdzenie przebiegu do ASO. Jak sam stwierdził było to najgorzej wydane 70zł w jego życiu :cool2: okazało się że jeszcze zanim je kupił miało już ponad 300000km

 

Ja kontrolę przed zakupem preferuję darmową :8) albo auto mi sie podoba albo nie :wink:

 

Jemu podobno sprawdzili przebieg z kluczyka. Są tam zapisane jakieś dane czy po prostu urządzenie łączy się z bazą serwisową? Wydaje mi się że w ASO mogą jedynie potwierdzić przebieg na podstawie przeglądaów w ....ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obiektywnie omawiane e46 wygląda całkiem ok. Sporym plusem jest prawdziwa skóra bo w wielu egzemplarzach z tego rocznika była plastikowa. Po zakupie pokusiłbym się o wymianę kierownicy na m pakietową lub zwykłą multifunkcje (aktualnie jeden z forumowiczów ma taką na sprzedaż) oraz dokupiłbym welurowe dywaniki ori lub petexy i mamy już bardzo fajne autko

 

Owocnych oględzin :cool2:

 

 

pierwsze co sam pomyślałem o kierownicy ;)

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zostało zakupione :)

 

Generalnie słowa właściciela się potwierdziły, wszystko co w aukcji wypisane zgodne ze stanem faktycznym. Jestem miło zaskoczony, że kupiłem auto na pierwszym "wyjeździe" :)

 

-Na kompie jeden błąd ( w zasadzie nic niewnoszący - coś o nawiewie )

 

-Z mechanicznych rzeczy : tuleja mostu, łącznik stabilizatora i wahacz przód - lekkie luzy

 

 

Pozdrawiam, i dziękuje za pomoc ;)

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpis z poprzedniego kraju ( TUV, TIV ? ) jest wiarygodnym źródłem do weryfikacji przebiegu?
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pewnie masz "Keuringsbwijs", czyli belgijski dokument z badania technicznego na którym widnieją dane pojazdu, oczywiście data wykonania przeglądu, data ważności, a także aktualny przebieg oraz przebieg z poprzedniej kontroli :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images43.fotosik.pl/1841/4d541664e53a39ffgen.jpg

 

to istotny świstek czy też można go sobie wsadzić wiadomo gdzie :)?

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.