Skocz do zawartości

[E90] kupiłbyś? WBAVC11000VG85590


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

http://otomoto.pl/show?id=C28525434

Bardzo ładna ze zdjęć... na reszcie niebardzo się znam więc standardowo już oddaje głos ekspertom forum o podsumowanie egzemplarza.

Mam 400km do tego autka... opłaca się jechać, oglądać i kupić?

Z góry dzięki za wszystkie cenne uwagi.

Wesołego jajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAVC11000VG85590

Kod typu VC11

Typ 318D UL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 90

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER DAKOTA/BEIGE (LCB4)

Data prod. 2007-04-04

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S2CZA LM RAEDER STERNSPEICHE 159 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 159

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S868A SPRACHVERSION NIEDERLAENDISCH Wersja językowa, niderlandzki

S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski

S8S3A AUTOM. VERRIEGELUNG BEIM ANFAHREN Automatyczne ryglowanie prz ruszaniu

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego sprzedawcę,sprowadza dobre i całe,ale kupuje z stąd jako samochody flotówki.Weź do ASO bmw i sprawdź historię,

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro auto poflotowe, to zapytaj czy wystawia Fv 23% czy FV marża. Odpowiadając na tytuł tematu, jeśli FV marża: nie kupiłbym !!!!!!

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z Belgii więc poproś sprzedawcę o Car Pass . Jest to dokument w którym wpisuje się przebieg przy przegladach. Jeśli go nie ma to niech sciągnie z internetu za 7 Euro.

 

wystarczy że ma ostatni wydruk z przeglądu na którym jest wpisany przebieg w dniu przeglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z Belgii więc poproś sprzedawcę o Car Pass . Jest to dokument w którym wpisuje się przebieg przy przegladach. Jeśli go nie ma to niech sciągnie z internetu za 7 Euro.

 

wystarczy że ma ostatni wydruk z przeglądu na którym jest wpisany przebieg w dniu przeglądu

 

Właśnie podpowiedziałeś jak zalegalizować skręcony licznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak? samochód z belgi powinien mieć aktualny belgijski przegląd techniczny na którym jest wpisany stan licznika w dniu przeglądu więc nie rozumiem o co chodzi w belgii nie cofa się liczników a nie zawsze do auta dołączany jest car pass. Co do samochodu to auto fajnie wygląda widać że nie zniszczone w środku jeżeli auto było serwisowane to myślę że wizyta w serwisie wszystko wyjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca zapewnia że przebieg jest oryginalny. Zakupiony został na jakiejs licytacji, wystawione przez rzeczoznawcę w Belgii (wysłał mi zdjęcia z przed licytacji - auto wyglądało fajnie i jest to dokładnie to auto). Był lekko uderzony w tylne nadkole (sprzedawca przyznał) ale jak twierdzi, bardzo niegroźnie. Sprzedawca nie posiada książki serwisowej - twierdzi że nie została mu przekazana po licytacji. Natomiast dostał i przesłał mi skan jakiegoś certyfikatu: http://images44.fotosik.pl/648/7cc5041a66323260.jpg

"NA PRZEBIEG DAJE GWARANCJE KTORA ZNAJDUJE SIE NA FAKTURZE !

NIESTETY NIE DOSTALEM KSIAZKI SERWISOWEJ ALE BEDE MIAL WYCIAG Z BMW, MAM

CERTYFIKAT KTORY WYSYLAM W ZAŁACZNIKU"

Kurde mam do gościa 500km i nie uśmiecha mi się jechać w ciemno po auto za prawie 50 klocków... nie mam cholera pewności, ale nie ukrywam że wizualnie bardzo ładne i fajnie wyposażone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie przegląd techniczny. Auta z belgii przeważnie są po jakiś niegroźnych stłuczkach wiem to z doświadczenia bo też trochę się tym zajmowałem i trzeba mieć dużo szczecią żeby trafić na auto nie malowane i dlatego są to samochody w atrakcyjniejszych cenach, ale to nie znaczy że są to jakieś ulepy. Jeżeli chodzi o ksiązki serwisowe to też nie zawsze są dla mnie zawsze był najważniejszy przegląd techniczny. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego przegląd był robiony na dwa lata? Edytowane przez acidburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokaż te zdjecia co Ci posłał, i sam odwiedź najblizszy serwis BMW i w dziale serwisu powiedz o co Ci chodzi i na pewno udzielą Ci informacji na temat ostatniego przebiegu. Jesli bedzie sie zgadzac z tym co mówi sprzedawca to nic tylko trzeba sie do niego wybrać - ale pamietaj że raczej nie mozesz legalnie wrócić tym autem "na kołach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie przegląd techniczny. Auta z belgii przeważnie są po jakiś niegroźnych stłuczkach wiem to z doświadczenia bo też trochę się tym zajmowałem i trzeba mieć dużo szczecią żeby trafić na auto nie malowane i dlatego są to samochody w atrakcyjniejszych cenach, ale to nie znaczy że są to jakieś ulepy. Jeżeli chodzi o ksiązki serwisowe to też nie zawsze są dla mnie zawsze był najważniejszy przegląd techniczny. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego przegląd był robiony na dwa lata?

 

A na ile powinien, lub zazwyczaj robiony jest przegląd? Tak jak u nas co rok?

Czyli po tym dokumencie mogę być pewien że to auto nie ma najechane nawet 100tys ?

Edytowane przez Z0RKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie przegląd techniczny. Auta z belgii przeważnie są po jakiś niegroźnych stłuczkach wiem to z doświadczenia bo też trochę się tym zajmowałem i trzeba mieć dużo szczecią żeby trafić na auto nie malowane i dlatego są to samochody w atrakcyjniejszych cenach, ale to nie znaczy że są to jakieś ulepy. Jeżeli chodzi o ksiązki serwisowe to też nie zawsze są dla mnie zawsze był najważniejszy przegląd techniczny. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego przegląd był robiony na dwa lata?

 

A na ile powinien, lub zazwyczaj robiony jest przegląd?

 

W Pl pierwszy przegląd jest na 3lata, drugi na 2lata a później co roku.

W Belgii chyba jets tak samo. A np we Francji pierwszy jest na 4lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystawi fakture,więc spokojna głowa a kolega sprzedaje naprawdę dobre auta.Moi znajomi kupowali u nich auta i nie ma żadnych problemów.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66 §1 KODEKSU CYWILNEGO.

SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.

Na plus że fotel kierowcy jest sportowy jak pisze sprzedawca :mrgreen: Samochód wygląda ok tyle że opis znowu jakby pisał nietrzeźwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
i to jest właśnie przegląd techniczny. Auta z belgii przeważnie są po jakiś niegroźnych stłuczkach wiem to z doświadczenia bo też trochę się tym zajmowałem i trzeba mieć dużo szczecią żeby trafić na auto nie malowane i dlatego są to samochody w atrakcyjniejszych cenach, ale to nie znaczy że są to jakieś ulepy. Jeżeli chodzi o ksiązki serwisowe to też nie zawsze są dla mnie zawsze był najważniejszy przegląd techniczny. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego przegląd był robiony na dwa lata?

 

A na ile powinien, lub zazwyczaj robiony jest przegląd?

 

W Pl pierwszy przegląd jest na 3lata, drugi na 2lata a później co roku.

W Belgii chyba jets tak samo. A np we Francji pierwszy jest na 4lata

 

W Belgii tak jak w Germanii, przegląd jest na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ostatnie pytanie, zakładając że sprzedawca mówi prawdę i podczas oględzin i wizyty w ASO nie wyjdą rzeczy nieprzewidziane. Czy auto jest warte swej ceny waszym zdaniem? Ile powinienem zaproponować?

Sprzedawca chce za niego 44000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ostatnie pytanie, zakładając że sprzedawca mówi prawdę i podczas oględzin i wizyty w ASO nie wyjdą rzeczy nieprzewidziane. Czy auto jest warte swej ceny waszym zdaniem? Ile powinienem zaproponować?

Sprzedawca chce za niego 44000 zł

 

Jesli nie wyjdzie nic niepokojącego i przebieg oryginalny (to koniecznie trzeba sprawdzic) to cena wydaje się być odpowiednia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wg mnie cena jest dużo za niska jak na auto z takim przebiegiem. Wystarczy popatrzeć na ceny w Niemczech. Inna sprawa, że w tym popieprzonym kraju, czyli Polsce, inaczej się samochodu nie sprzeda, musisz mieć cenę dużo poniżej wartości, a w Belgii akurat samochody są najtańsze, więc jak udało im się kupić mądrze rozbity w dobrej cenie to może jest wszystko ok.

 

Musisz dokładnie sprawdzić to auto i tyle, jeżeli jest wszystko ok i nie ma w tym żadnego przekrętu, to warto je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmw ma racje :cool2:

 

Tylko u nas w Pl takie np okazje:

http://otomoto.pl/bmw-320-navi-100-org-igla-piekny-kolor-C27979883.html

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0d-klimatronik-bezwypadkowa-C28321544.html

 

A ja się później dziwie, ze o moje e87 za 50tys nikt nie dzwoni :duh:

Bo przeceiż po co kupowac 1er jak za 10 tys taniej można miec 3er :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.