Skocz do zawartości

E60 530D WBANC71080B822454 Bielsko-Biała


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poznać wasza opinię na temat tego auta: http://moto.allegro.pl/bmw-e60-530d-218km-jasne-skory-navi-dvd-serwis-18-i3117309729.html

Zastanawiam się czy jest sens jechać i je sprawdzić w ASO (przed zakupem to zrobię, ale pytam bo mieszkam w zasadzie na drugim końcu polski i nie wiem czy jest sens w ogóle do Bielska jechać)

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niech prześle skany książki i wrzuć do tematu, w oczy rzuca się wyżarta uszczelka drzwi kierowcy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zobaczyłem to ogłoszenie i od razu pomyślałem, kiedy znajdzie sie na forum?

I długo nie trzeba było czekać.

 

Auto z marca 2004 więc do 2005 trochę brakuje:)

 

Było już auto od nich

viewtopic.php?f=44&t=210937

 

Kolega był oglądać i pisał mi, że masakra :duh:

 

Geneneralnie sprzedający ma co tydzień - dwa jakieś błyszczące e60 rok 2004 - 2005 w cenie do 35tys

A ceny pozostałych jego aut również są bardzo dobre, więc czujność wzmożona.

A taki sam opis przy każdym z tych aut sprawia, ze nie wierzę w ani jedno jego słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto pięknie wygląda na fotach obrobionych w fotoshopie ,ale za taką cenę pewnie TYLKO postawić pod domem i podziwiać . Nawet jeśli to rocznik 2004 a nie piąty to za taką cenę jest podejrzane bardzo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pięknie wygląda na fotach obrobionych w fotoshopie ,ale za taką cenę pewnie TYLKO postawić pod domem i podziwiać . Nawet jeśli to rocznik 2004 a nie piąty to za taką cenę jest podejrzane bardzo .

 

Ale najlepsze jest to, ze to ich chyba siódme e60 za taką cenę - skąd oni to biorą??? :duh:

Kolega co oglądał poprzednie mówi, że ksiazka serwisowa to jakiś kawałek kartonu z pieczątką :duh:

 

Mnie osobiście wydaje się, ze Włosi pozbywają sie taksówek.... ale to tylko przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzieci mają taki wierszyk: "[bAD] zawinęło się w papierek i udaje, że cukierek" a tu motto "firmy"...

 

 

Ale Polski klient uwielbia takie "łakocie" :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma w tyłku z 400k km :). Jak ten samochód ma orgyginalny lakier to ja jest Św. Piotr. Z Włoch i oryginalny lakier? Sprzedawca niezle zdesperowany, oddaje auto za 70% i jeszcze ma wszystko TIP TOP ideał jak z salonu. Zdjęcia tak obrobione w Photoshopie, że można by znich kreskówkę zrobić. :mad2:

 

Kijem bym tego szajsu nie dotknął.

Jak chcesz marnować czas to jedź obejrzeć, ale zapewniam Cię, że wrócisz rozczarowany.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepsze jest to, ze to ich chyba siódme e60 za taką cenę - skąd oni to biorą??? :duh:

 

Przecież w Polszy wszyscy handlarze dokładają do interesu żeby klient był szczęśliwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma zepsuty lakier!!! Taki kolor nigdy fabryki nie opuszczał! Środek to samo!!!

 

Wiem, że to komputerowa twórczość handlarza! Ale fakty są takie, że nawet w prospektach BMW ten kolor nie wyglądał TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepsze jest to, ze to ich chyba siódme e60 za taką cenę - skąd oni to biorą??? :duh:

 

Przecież w Polszy wszyscy handlarze dokładają do interesu żeby klient był szczęśliwy :mrgreen:

 

Ciekawe czy olej i fitry wymienili przed sprzedażą :D

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ludzie, te auto jest rok w ogłoszeniach. oglądał go znajomy znajomego.

 

nie wiem co zrobili z nim od tamtej wiosny ale podobno były super zacieki na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co zrobili z nim od tamtej wiosny ale podobno były super zacieki na lakierze.

Pewnie dobrą polerkę :D Czyli kolejna okazja w Włoch :D Chyba właściciel czyta ten temat bo w ogłoszeniu rok produkcji jest poprawiony na 2004

http://i.imgur.com/1eobHTS.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie swoja droga ogladam od dluzszego czasu rynek cenowy e60.Nie oszukujmy sie ten samochod juz jest stary poczatek produkcji 2003 ma juz matematycznie 10 lat i cena 35 tys jest normlana cena rynkowa tego auta plus minus.Bedac w Niemczech te auta z przelotem 240 ty moza kupic za 7 ty euro.Takze niewiem skad wasze zdziwienie co do ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadamy a auto się chyba sprzedało w jeden dzien od ukazania ogłoszenia... Czyżby siła fotoshopa???

A miałem je jechać jutro rano oglądnąć dla kolegi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzwoniłem do sprzedawcy i samochód już jest sprzedany. Dzięki za odpowiedzi w temacie, bo w sumie w pewnym momencie byłem zdecydowany żeby jechać, a gdyby z samochodem było coś nie tak to tylko straciłbym kasę i czas. Dzięki również dla Bronxa za pomoc.

Teraz chyba będę dalej przeglądał ogłoszenia. Jak myślicie, da się znaleźć E60 w dobrym stanie w cenie do 40 tys. zł? W sumie nie mam dużych wymagań co do wyposażenia, chcę tylko 530D z manualną skrzynią biegów, skórzanymi fotelami, klimatronikiem i najlepiej z dużą nawigacją. No i jeszcze najlepiej żeby kolor był czarny lub właśnie niebieski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupował tylko oczami, to mogła zejść.

 

Skoro dzwoniłem do gościa ok 15 i jeszcze było aktualne a o 20 zakończona aukcja to wątpie, ze ktoś nią chociaż z placu wyjechał by sprawdzić.

Dla takich klientów właśnie są te "okazje":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie w niedługim czasie przybędzie trochę nowych postów w dziale Seria 5/e60 :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.