Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić BMW E61 535d, niestety nie ma tego auta w ogłoszeniu, bo stoi w Żorach w komisie i niestety nie porobiłem zdjęć auto ale zewnętrznie wygląda bardzo dobrze i nie ma się czego przyczepić zastanawia mnie tylko jedno auto jest stosunkowo młode bo to 2009 rok i według licznika ma przejechane niecałe 90000 tys. km. spisałem końcówkę Vinu: CU62308, silnik pracuje bez zarzutu i zawiecha też wporzo bez jakichkolwiek luzów ale ten przebieg mi coś za niski na ten rok a poza tym auto z Niemiec a tam kilometry nabijają, chyba że ten gość to tylko do kościoła jeździł, bardzo proszę o sprawdzenie w ASO jeśli ktoś ma taką mozliwość historię serwisową tego auta bardzo by mi to pomogło w podjęciu decyzji czy kupić ten wóz, bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Kolego sfinx jakbyś mógł rozkodować vin też bardzo mi by to pomogło, dzięki.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Numer podwozia WBAPX91000CU62308

Kod typu PX91

Typ 535D (EUR)

Typoszereg E E61 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57Y

Pojemność skokowa 3.00

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2009-03-30

Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S386A DACHRELING Reling dachowy

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S856A SPRACHVERSION SPANISCH Wersja językowa, hiszpański

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S889A PORTUGIESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, portugalski

S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SMA FAHRGESTELLNUMMER,V.AUSSEN SICHTBAR Numer podwozia widoczny od zewnątrz

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2

S2HGA LM RAEDER RADIALSP. 244 Obr. BMW, st. le. spr. rad. 244

S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line

S4BXA INTERIEURLEISTEN GRAU HOCHGLAENZEND Listwy wewn., wysoki połysk, szare

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A jaka jest cena?

 

Powinna kosztować 100-120 tys zł.

 

http://www.autoscout24.de/ListGN.aspx?atype=C&mmvmk0=13&mmvmd0=1653&mmvco=1&make=13&model=1653&fregfrom=2009&pricefrom=1000&cy=D&ustate=N,U&body=5

 

k a poza tym auto z Niemiec a tam kilometry nabijają

 

Raczej z Portugalii/Hiszpanii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest bardzo ciekawe bo auto to ma na wyposażeniu jeszcze softclose, head-up. line asisst, klapa elektrycznie domykana a po rozkodowaniu tego nie ma, nie mam pojęcia o co chodzi z tym wyposażeniem :duh:

Panowie, jak rozmawiałem z tym handlarzem to zarzekał się że ma 90000 tys przebiegu i ostatni raz była w serwisie w grudniu 2012 roku, jutro porobię zdjęcia książki serwisowej i wrzucę.

Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
:shock: to ja myslalem ze tyle to za moja 330 z 2006 i prawie 150kkm moglym pytac gdybym chcial sprzedawac :-P a tu e60 z 2009 roku. Nono okazja jak cholera :norty:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-pak dokładany, chrom-line zniknął już nie wspominając o tym że dywaniki powinny być welurowe według VIN :mrgreen:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Proponuję mały test.

Proszę zaznaczyć poprawne odpowiedzi:

a) kradziony/przebite numery (lub ktoś zapomniał oddać auto bez spłacania leasingu)

b)tzw wałek z vatem, podatek vat zaginął w akcji, z ceny netto robi się f vat marża

c)rozbitek

d)kręcony przebieg

e)kombinacja z akcyzą (ciężarowka/ pomoc drogowa itp)

 

Wklejacie najtańsze padliny, ale Polak cwaniczek, zawsze szuka okazji.

 

Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-pak dokładany, chrom-line zniknął już nie wspominając o tym że dywaniki powinny być welurowe według VIN :mrgreen:

To ciekawe z tym M-pakiem bo po rozkodowaniu Vinu nic prawie nie pasuje do tego auta, czy może byc jakaś pomyłka podczas dekodowania?

To nie tak że szukam padliny najtańszej ale akurat zauważyłem to auto w komisie i chciałem sprawdzić co o nim sądzicie.

Edytowane przez czerwony330d

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze,że frajerów na takie auta nie brakuje.

Nie napisałem że kupuje akurat ten samochód, więc nie wiem czy to odnosiło sie do mojej osoby.

A przez te Niemcy to chyba tranzytem dla zatarcia śladów był :mad2: :mad2: :mad2:

To faktycznie bardzo dziwne i coraz bardziej przekonuje mnie do tego że coś z tym autem śmierdzi, jutro obiecał że pokaże mi książkę serwisową i inne dokumenty bo nie miał ich w domu a jak się okaże cos podejrzanego to poczynię odpowiednie kroki do wyjaśnienia tego.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mały test.

Proszę zaznaczyć poprawne odpowiedzi:

a) kradziony/przebite numery (lub ktoś zapomniał oddać auto bez spłacania leasingu)

b)tzw wałek z vatem, podatek vat zaginął w akcji, z ceny netto robi się f vat marża

c)rozbitek

d)kręcony przebieg

e)kombinacja z akcyzą (ciężarowka/ pomoc drogowa itp)

 

Wklejacie najtańsze padliny, ale Polak cwaniczek, zawsze szuka okazji.

 

Ręce opadają...

To wszystko co napisałeś to może być tylko połowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-pak dokładany, chrom-line zniknął już nie wspominając o tym że dywaniki powinny być welurowe według VIN :mrgreen:

To ciekawe z tym M-pakiem bo po rozkodowaniu Vinu nic prawie nie pasuje do tego auta, czy może byc jakaś pomyłka podczas dekodowania?

A najlepsze że okazało się że to jest kolega mojego dobrego kolegi ze szkoły i ten gość sprowadził mu jakis czas temu auto z niemiec i jest bardzo zadowolony z tego zakupu, sprzedawca tego auto jest skłonny do sprawdzenia tego auta w każdym serwisie BMW i powiedział że nie ma nic do ukrycia.

To nie tak że szukam padliny najtańszej ale akurat zauważyłem to auto w komisie i chciałem sprawdzić co o nim sądzicie.

 

...no to jedz do Sikory do Mikołowa i wszystko będzie jasne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak znaczaca niezgodnosc wyposazenia po vinie i Ty sie jeszcze nad tym autem zastanawiasz?! Gdzie zdrowy rozsadek?? Gdzies w hiszpanii moze jezdzi teraz jego przyrodni brat:D Znajomy kiedys kupil taka okazje, dwa samochody na tych samych papierach, okazalo sie, ze wlasciwe auto jezdzilo w niemczech, to ktore jupil w Pl zabrali mu w momencie odbierabia twardego dowodu jako dowod w sprawie, z tego co wiem odzyskal pieniadze, ale trwalo to dosc dlugo, takich samochodow sie nie oglada a co dopiero kupije. Nikt sobie charytatywnie nie doposaza auta zeby pozniej sprzedawac je za polowe wartosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa. Aczkolwiek powiedzcie mi jak to jest,ze auto jest sprowadzone z niemiec z przebiegiem 90.000 co jest nierealnie bo wiadomo ile km nabijaja niemcy na dodatek dieslami. Dwa- jak auto moze byc sciagniete z niemiec bezwypadkowe ,ktore jest praktycznie o 1/3 tansze?! Niemcy nie robia prezentow... No ale jesli jestes pwoaznie zainteresowany sprawdz auto w ASO, odnosnie vinu. Trzy- w dzisiejszych czasach kupic autow polsce, ktore nie bylo krecone to szczerze mowiac jak wygrac w totka 5:D

 

PS. Trzeba przyznac,ze jest ladna... Gdyby byla ciemna bylaby super;) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "nie maniem problemow ze sprawdzeniem roznie bywa", ja spotkalem sie z: na godzine przed umowiona wizyta:

- "a wie Pan jechalem i teraz kontrolka sie jedna zaswiecila jakas, ale pewnie, to zaden problem"

- "oczywiscie jakis tam drobne usterki, czy lakierowanmia odpryskow sa normalne w uzywanym samochodzie (byla szpachla na grubo)"

- "wie Pan, cos mi wyskoczylo, mozemy to przelozyc"

- itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.