Skocz do zawartości

e92 335 2007, Szczecin WBAWB71080P028080


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Sprzedawca twierdzi, że auto pochodzi ze Szwajcarii. W 2010 przyjechało do Polski i tam było użytkowane było przez jednego właściciela. Od miesiąca jest własnością szefa salonu. Podobno chce sprzedać 335 ponieważ klient wycofał się z zakupu jego Z4 i teraz ma dwa auta... ile w tym prawdy tego nie wiem. Czy ktoś jest w stanie odnaleźć historię pojazdu? Mam też informacje, że na auto był nakładany klar...

 

http://otomoto.pl/show?id=C24635008

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAWB71080P028080

Kod typu WB71

Typ 335I (EUR)

Typoszereg E E92 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 225

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SPACEGRAU METALLIC (A52)

Tapicerka LEDER DAKOTA/CREAMBEIGE (LCGE)

Data prod. 2007-02-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Dummy-SALAPA

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ACA EDELHOLZAUSF. PAPPEL MASER Wer. dr. szlach. topolowy rys. słojów

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2KEA LM RAEDER V-SPEICHE 188 MISCH. BMW light alloy wheel, V-spoke 188

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że wygląda na fajne autko w dobrej cenie, MPakietu faktycznie w VINie nie ma, ale może ktoś sobie dołożył po prostu... to jeszcze nic złego :)

Aczkolwiek staniał o 10k w przeciągu dwóch tygodni, nie wiem czy to źle czy dobrze, ale komuś bardzo zależy na sprzedaży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to komis obok salonu BMW Bońkowski. Generalnie nie znam komisu, z usług serwisu skorzystam z powodu przetarcia mego samochou. Jeśli masz duży dojazd to spoko moge podjechać obejrzeć auto mieszkam dosłownie 10 minut autem od salonu. Moge zwrócić uwagę na blachy ewentualnie wypytać o auto o reszte jeśłi mam pytać to muszą mi użytkownicy podpowiedzieć o co pytać jeśli chodzi o ten model. Napisz PW jeśli chcesz bym podjechał ;) no chyba że jesteś ze szczecina :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem. Próbuje uzyskac książkę serwisowa i historię auta od właściciela więc dam znać o wynikach tych starań :) tajger odezwę sie jak już bede miał więcej informacji które pozwolą mi zdecydować sie na zakup i jednocześnie bardzo dziękuję za ofertę pomocy w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie tematem. Próbuje uzyskac książkę serwisowa i historię auta od właściciela więc dam znać o wynikach tych starań :) tajger odezwę sie jak już bede miał więcej informacji które pozwolą mi zdecydować sie na zakup i jednocześnie bardzo dziękuję za ofertę pomocy w tej sprawie.

 

 

Spoko daj cynę :cool2: Ja i tak wybieram się w tym tygodniu bądź w poniedziałek na wycenę szkody w mojej e32 więc moge odrazu podpytać. Również moge ich pogawłcić i książke i historię - ale czekam na info od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast książki dostałem takie coś :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23649daebd7933df.html

 

książka serwisowa jest cały czas poszukiwana przez właściciela ;) W sumie najważniejsza jest potwierdzona historia auta chociaż książka tez by się przydała...

 

czy ktoś się orientuje czy telefonicznie w ASO otrzymam informacje na temat historii auta? Może ktoś jest w stanie sprawdzić i wkleić w tym wątku?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście KS zeżarł pies. Jeże4li wystarczy ci ten świstek, to nie pozostaje nic jak jechać na szczegółowe oględziny. Nie czekaj na książkę, bo jak do tej pory nie ma to już się pewnie nie znajdzie. Niech podadzą namiary na ten serwis, jest numer. Już napisałem, jak auto serwisowane w Szwajcarii to przez telefon uzyskasz wszystkie informację. Ale coś tu jest nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej wskazówek na forum nie uzyskasz, więc jak masz chęć go kupić to resztę zweryfikujesz na miejscu. Brak KS, posługuja się jakimś świstkiem, który nie wiadomo czy jest wiarygodny, auto stało rok w garażu nieużywane, dlaczego nie sprzedał. Wyjaśniłeś dlaczego w końcu nie ma tej książki? Ja przypuszczam, że gdyby była to wyszłaby prawdziwa historia tego auta. Jak dla mnie dużo pytań i żadnych odpowiedzi, ale wybór należy do ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.