Skocz do zawartości

e90 335i 2008r. warszawa wbavb71038ap87228


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro tam podjade.

Vin musi sie zgadzac z faktura zakupu a fakture mozna ch6ba potwierdzic u dealera wiec tu ciezko o kant.

To juz predzej by ktos przeszczepil kielich do amerykanca albo eu tylko kradzionego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto kupione na aukcji poleasingowej - widziałem ekspertyzę rzeczoznawcy - kilka elementów lakierowanych z tego co pamiętam. Poproś ich, może udostępnią opinię Dekry. Dla mnie bida (e90 bez iDrive to w środku mazda z lat 80tych :) ) i stara buda, bez m pakietu, który do 335i akurat pasuje. Nie dałbym 90tyś zł, ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleasing z arvala

 

Lakierowane drzwi chyba wszystkie chyba wszystkie blotniki, cieniowane na slupkach dach nie ruszany.

Malowany i lekko wygiety próg sprawdzie lakier 75 mikronow ale ślady kurzu/piachu pod nim.

Lakier tam gdzie oryginalny w kiepskim stanie (ryski zmatowienia itp). Czarny w pełnym słońcu pokazuje wszystkie niedociągnięcia :)

 

Silnikowo chyba wporzadku o ile można coś ocenić po kilku km jazdy.

Zawieszenie i wnętrze bardzo ciche ale to też trochę zasługa tego że stoi na zimowkach non runflat

 

Wnętrze średnio zadbane dużo plastikow podrapanych, galka zmiany biegów przetarta do żywego - trochę dziwne jak na ten przebieg i fakt że w przeciwieństwie do mojego klekota nie trzeba zmieniać biegów 15 razy na minutę.

Kierownica chyba potraktowana renoskorem.

 

Nie ma faktur za naprawy tylko książka z checkboxami.

 

Ogólnie średnio zadbany czyli prawdopodobnie traktowany na zasadzie byle do końca leasingu.

 

Natomiast silnik za..sty bije na głowę wolnossaka mimo tylko 30KM różnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Doswiadczony forumowicz a takie bledy :duh:

Popraw tytul

viewtopic.php?f=44&t=72889

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bez idrive jeszcze rozumiem ale goła kierownica :shock: :shock: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.