Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-335-lci-m-packet-full-C24258159.html

 

kolega byl i nie poleca ogolnie tego auta jak i komisu .chlopek wlasciciel kilka spraw w sadzie o opchniecie ludziom szrotu-nie wiem czy w toku czy zakonczonych - :/wlascicielem jest chlopaczek syn bogacza opychajacy ludziom lipe ..kilka osob to potwierdzilo tak dla przestrogi omijajcie dalekim lukiem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega byl i nie poleca ogolnie tego auta jak i komisu .chlopek wlasciciel kilka spraw w sadzie o opchniecie ludziom szrotu-nie wiem czy w toku czy zakonczonych - :/wlascicielem jest chlopaczek syn bogacza opychajacy ludziom lipe

 

Ale przecież nie jest napisane w ogłoszeniu, że bezwypadkowy - już sam sprzedający zaprasza do zabawy w ruletke, więc o co chodzi i po co pretensje? Jeżeli komuś tak bardzo ślina cieknie na widok 335i czy czegoś podobnego, że nie bierze racjonalnych argumentów pod rozwagę, to chyba sam sobie jest winien?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie,

marjot2009 przekazał info o aucie. Przecież nie pisał, że ktoś czuje się oszukany itp.

Jak ktoś będzie chciał kupić to auto to kupi i już.

Fakt - szkoda, że nie ma VINu ale 335i w miejscowości Gdów chyba nie stoją setki :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Forum jest pilnie śledzone przez handlarzyków.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynacie ? :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynacie ? :mrgreen:

 

Nie :mrgreen:

 

Co do istoty tego tematu, może ktoś o tym pisał, ale: jeżeli auto jest z EU to M-Pack dokładany (brak we wnętrzu elementów M-packu i podsufitki czarnej), jeżeli z US and A to może być ori (tam chyba była taka możliwość, żeby zamówić sobie zewnętrzny i wewnętrzny oddzielnie). Ciekawe też gdzie się podziały felgi M, bo raczej takich (najprawdopodobniej) Alutec'ów nie zakłada się dla upiększenia auta, lecz tylko po to, żeby koła były alu.

 

Aha i może to nie jest wyznacznik uczciwości, ale nazwa komisu/firmy-sprzedawcy jest co najmniej niepowazna :D

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wale bledy nie uzywam kropek przecinkow polskich liter ale doglebnie przeczytalem ogloszenie i :

 

WITAM W OFERCIE PIĘKNA 335 I PO LIFTINGU W STANIE PERFEKCYJNYM ABSOLUTNIE BEZ WKŁADU FINANSOWEGO W FULL OPCJI POSIADA M/N DVD NAVI -PODGRZEWANA KIEROWNICA PEŁNY SPORT PACKIET M 7-PROLGIC AUDIO ITD...MORZLIWA ZAMIANA LEASING RATY POLECAM

 

 

:) las palmas pampeluna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.