Skocz do zawartości

335i...zachęcająca oferta, co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Podaję link do aukcji - na pierwszy rzut oka ładnego BMW 335i z 2007r.

http://otomoto.pl/bmw-335-335i-306-km-biturbo-europa-C22732858.html

 

Co sądzicie? Przebieg spoko, cena też, wersja Europejska. Fakt, że jest kilka drobiazgów do wymiany jak dla mnie nie wyklucza tej oferty.

Chcę tam zadzwonić i podjechać w przyszłym tygodniu zobaczyć bo mam blisko. Z tego co widzę auto sprzedaje salon KIA - nie wiem czy to dobrze czy źle:)

 

Z góry dzięki za Wasze spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już omawiana na forum.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno zdjęcie na którym nawet fotela kierowcy za bardzo nie widać.

 

BMW to nie Opel, że podepniesz laptopa i przebieg ustawisz jaki chcesz, ale tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć :?:

 

Każdy oceniany samochód wg. was ma cofany licznik, owszem zdarzają się perełki, w których widać to na pierwszy

rzut oka, ale bez przesady... nie każdy jest oszustem.

Edytowane przez Dan1eLo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BMW to nie Opel, że podepniesz laptopa i przebieg ustawisz jaki chcesz, ale tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć :?:

ale co że Ty się nie znasz to myślisz że każdy?

że fotele ok?

przy takim przebiegu powinny być nówki.

Kostrzyn , Słubice , Piła, Gniezno tylko tym dalej że im dalej od granicy tym drożej :mrgreen:

każdy sterownik i moduł się przeprogramuje i wio.

tylko że w szrotach e46 po 10 tysi nikomu się nie chce oprócz licznika nic korygować.

jedyny pewnik to wpisy serwisowe w aso a nie jakieś liczniki :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyzej, jestem pewien, ze zagialbym cie swoja wiedza.

Poza tym zacytowales zwrot wyrwany z kontekstu wiec daruj sobie,

Mozliwe, ze ty cofasz liczniki, ale to nie znaczy, ze kazdy zachowuje sie

W taki sam sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to nie Opel, że podepniesz laptopa i przebieg ustawisz jaki chcesz

Hehehe w starych oplach tak jest (Vectra B, Astra G,pewnie Corsa C i nie wiem co jeszcze). Przy konfiguracji - jakiś najtańszy kabel gniazdo-komputer i ściągnięty chiński soft jedną z opcji jest okienko "przebieg". Kolega ma akurat kabelek to u siebie w zapasowozie jakim jest VB po zakupie wyzerowałem przebieg całkowicie (żeby wiedzieć ile dokładnie nim przejechałem), a robiąc sobie jaja z kolegi ustawiliśmy mu przebieg coś na ponad 900 tysięcy

Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety.

widzisz jaki fachura zna się na wszystkim to nie pogadasz.

jak sprzedaje swoją brykę to muszę do przodu kręcić bo nierealnie wygląda :mrgreen:

jak masz taką wiedzę to nie ośmieszaj się pliz.

mamy w tej dziedzinie bardzo dobrych "fachowców" :duh:

jakby takie ceny za dobrą furę były to lepiej by było na zachodzie ją sprzedać za 50% więcej a nie u nas za 70 koła :D

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest tak niska (30-35 tys zł ponizej realnej wartosci takiego auta), że tej ofercie można wiele wybaczyć....

 

Może auto miało jakieś przygody itp...ale za tą cenę chyba nikt nie spodziewa sie auta w idealnym stanie.

 

Jak ktoś chce mieć tanie 335i E92 to to jest oferta do sprawdzenia, bo to, że auto jest powypadkowe to nie oznacza, ze to szrot...

 

Po prostu mamy wolny rynek i każdy znajdzie coś dla siebie...

 

Kto chce mieć bezwypadkowe, salonowe, serwisowane , bardzo zadbane E92 335i z niskim przebiegiem z 2007r ? Proszę bardzo, ale trzeba szykować co najmniej 95 tys, ale to minimum...Bo takie auto jest warte nawet 110 tys zł.

 

Ktoś chce mieć budżetowe super autko a nie przeszkadza mu historia wypadkowe ? Można i tak wtedy ceny jak widać 70-80 tys zł...

 

I to jest uczciwe postawienie sprawy....Gorzej jak ktoś krzyczy 110 tys za powypadkowy egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.