Skocz do zawartości

BMW E90 2.0 WBAVA51030VA58279


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Przy tak ubogiej wersji najgorsza jest odsprzedaż. Ale o tym się przy zakupie nie myśli.

Temat wypłynie później...

Tymczasem niech się sprawuje.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie

 

mmw uchwyt jest w podłokietniku. Pierwszy raz widze takie rozwiązanie. Aby skorzystać trzeba w pion otworzyć podłokietnik, ale jest. Zrobie zdjecie i wrzuce

 

Blade1984, dziękuje. Najprawdopodobniej masz racje ale do tego mam audi a tam będe mam wygląda to dużo lepiej. Konfiguracja to 4x4 i od 300hp do 700hp dla 4.2l.

 

miczek.mk myślałem o odsprzedaży. Zamierzam je troche przerobić wiec myśle, ze tragedii nie będzie. Tylko najpierw skończe audi. Dam znać jak coś się zmieni. Tak jak mówisz to jest temat na później.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie uchwyt tylko okrągła wnęka na puszkę/kubek etc... posiada to praktycznie każda e90/91

 

http://www.editer.pl/fotka/65f6e35686f4155cbf33ba88c00ab4fe_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No zrób fotę bo jestem ciekaw tego rozwiązania. Wg ETK nie ma w ogóle takiego czegoś w E90/E91. W poliftach może tam być schowek kwadratowy, dość głęboki, ale uchwyt na kubki niebardzo. :)
Nie uchwyt tylko okrągła wnęka na puszkę/kubek etc... posiada to praktycznie każda e90/91

Tak, masz rację 320Si.

Tylko, że to wgłębienie jest tak płytkie, że nie można włożyć kubka i zamknąć podłokietnik, a jak jest otwarty to łokciem jesteśmy w herbacie ...

Ja używam tego okrągłego wgłębienia na klucze do garażu...

Niestety jedyna możliwa opcja dla kierowcy przy braku fabrycznych uchwytów desce przedniej to korzystanie z uchwytu w podłokietniku tylnym :mad2: , lub montaż uchwytu akcesoryjnego od 1-er E87 - co wymaga twórczości...

tu jest o tym okropnym problemie -klik-klik-

Masakra - w poprzednim E91 330d (w dobrej opcji - np. z radarem) nie miałem uchwytów na kubki i ten nieszczęsny temat przerabiałem.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie uchwyt tylko okrągła wnęka na puszkę/kubek etc... posiada to praktycznie każda e90/91

 

Naturalnie masz rację. Człowiek czasami zapomina o oczywistych rzeczach. Mi to może dlatego trochę wyszło z głowy, bo w trzech ostatnich E91 tego wkładu na napój nie było i wzrokowo się odzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd tematu ;) e90 2005 320d sedan- taki inny przypadek, xenon, skora, sportfotele z pomp. bokow, zawias 226, navi prof., lichtpakiet. Brak uchwytow. Auto fajnie jezdzi a turbo suche. Ja tych uchwytow bym uzywal 2x w roku do Zakopca, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.