Skocz do zawartości

BMW E46 330CI WBABD51070PK15355


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

znalazłem takie oto ogłoszenie http://allegro.pl/sztywna-jak-ucho-wilka-bmw-e46-330-ci-m-pakiet-i6286574591.html, zaznaczone bezwypadkowy i ze szwajcarii co chyba w naturze u nas na rynku nie występuje zbyt często? Wpisy w książce serwisowej na zdjęciu co 2 lata, wg google rcs trading z pieczątki ma niewiele wspólnego z naprawą samochodów (albo coś przeoczyłem). Komora silnika wygląda jak wyplakowana. Rzuca się Wam może coś na zdjęciach ewidentnego? A może zna ktoś już ten egzemplarz i chciałby się czymś podzielić?

 

Vehicle Identification Number 	WBABD51070PK15355
Type 	BD51
Model 	330ci - EUR
Development Code 	E46 (2FL)
Chassis 	COUPE
Steering 	LL
Doors 	2
Engine 	M54
Displacement 	3.00
Power 	170
Drivetrain 	HECK
Transmission 	MECH
Color 	Black Sapphire Metallic - 475
Upholstery 	Standardleder/schwarz - N6SW
Production Plant 	REGENSBURG
Production Date 	2003-04-03

Standard Equipment
210 	Dynamic Stability Control (dsc) 	Dynamische Stab. Control (dsc)
458 	Seat Adjustment, Electric. F Driver/pass 	Sitzverstellung Elektr.fahrer/beif.
473 	Armrest, Front 	Armauflage Vorn
520 	Foglights 	Nebelscheinwerfer
548 	Speedometer With Kilometer Reading 	Kilometertacho
550 	On-board Computer 	Bordcomputer
832 	Battery In Luggage Compartment 	Batterie Im Kofferraum
851 	Language Version German 	Sprachversion Deutsch

Options
167 	Eu4 Exhaust Emissions Norm 	Abgasnorm Eu4
226 	Sports Suspension Settings 	Sportliche Fahrwerksabstimmung
302 	Alarm System 	Alarmanlage
313 	Exterior Mirror Package 	Aussenspiegelpaket
338 	M Sports Package Ii 	M Sportpaket Ii
415 	Sunblind For Rear Window 	Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe
423 	Floor Mats, Velour 	Fussmatten In Velours
441 	Smokers Package 	Raucherpaket
464 	Skibag 	Skisack
481 	Sport Seats F Driver/front Passenger 	Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer
494 	Seat Heating F Driver/front Passenger 	Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer
502 	Headlight Washer System 	Scheinwerfer-waschanlage
508 	Park Distance Control (pdc) 	Park Distance Control (pdc)
521 	Rain Sensor 	Regensensor
522 	Xenon Light 	Xenon-licht
524 	Adaptive Headlights 	Adaptives Kurvenlicht
534 	Automatic Air Conditioning 	Klimaautomatik
661 	Radio Bmw Business 	Radio Bmw Business
672 	Cd Changer Bmw For 6 Cds 	Cd Wechsler 6-fach
710 	M Leather Steering Wheel 	M Lederlenkrad
716 	M Aerodynamics Package Ii 	M Aerodynamikpaket Ii
760 	Individual High-gloss Satin Chrome 	Individual Hochglanz Shadow Line
772 	Interior Trim Alu Black Cube 	Interieurleiste Alu Black Cube
775 	Individual Roof-lining Anthracite 	Individual Dachhimmel Anthrazit
785 	White Direction Indicator Lights 	Weisse Blinkleuchten
788 	M Lt/aly Wheels 	M Leichtmetallraeder
863 	Europe/dealer Directory 	Service Kontakt-flyer Europa
879 	German / On-board Documentation 	Deutsch / Bordliteratur
915 	No Outer Skin Protection 	Aussenhautschutz Entfall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak:) - jak widać nawet w Płocku cuda się zdarzają :D

Naprawdę jest bezwypadkowa - delikatna stłuczka w Szwajcarii no i przebieg oryginalny :cool2: :cool2:

 

 

Info i zdjęcia ze Szwajacarii

 

Dane podstawowe

Marka: BMW

Model: 330CI

Podwozie: WBABD51070PK15355

Pierwsza rejestracja: 08.05.2003

Kolor: schwarz

Stan: dem Alter entsprechend

Opony: ANZAHL POS. BREITE DURCHM. H_B G_B PROF.

4 205 17 50 V 7.0

Konstrukcja: PKW / Coupé / 2

Dowod wlasnosci: 1BB215

MFK: 01.12.2015

Przebieg: 170'630

http://images77.fotosik.pl/703/1e3debdc6e214004.jpg

http://images77.fotosik.pl/703/c7b4811bbef85960.jpg

http://images75.fotosik.pl/702/f0d753160dd08485.jpg

http://images76.fotosik.pl/703/ee4e501e5cd708ed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa. Ostatnio dostałem kierę M do F10 po przebiegu 20tyś i to była prawdziwy jej przebieg. Odrazu poszła do obszycia, bo nie mogłem na nią patrzeć. Czasem ludzie mają jakieś chore nawyki. A normalnie by ktoś powiedział,że samochód ma 400k bo kierownica taka i taka.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobre auto kosztuje.Tak samo jak np.Niemiec czy tutaj Szwajcar nie sprzeda dobrego auta z niskim przebiegiem i bezwypadkowego za małe pieniądze.

Znowu potwierdza się,że tanie auta to albo duży przebieg,albo powypadkowa przeszłość lub auto nie domaga-albo wszystko w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadal coś tu jest nie tak.

34k za poliftowe 330Ci w m paku i manualu??

gdzie zarobek handlarza? gdzie koszta sprowadzenia?

 

Nie przesadzajmy - jakby tam było 100tys przebiegu to z pewnością by do PL nie trafiła. Przebieg 170tkm sprawił, że Szwajcarzy czy Niemcy ją "odpuścili" mimo kosmetycznych uszkodzeń, więc Polakowi udało się kupić w dobrych pieniądzach.

 

Tak wyglądało wyliczenie z aukcji:

Pierwotna cena: 70'680.00 CHF

Wartosc: 8'700.00 CHF

Koszt naprawy: 3'458.40 CHF

 

Trzeba by tylko zapytać sprzedającego na jaką kwotę wystawi tą fakturę VAT 23% ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre auto kosztuje.Tak samo jak np.Niemiec czy tutaj Szwajcar nie sprzeda dobrego auta z niskim przebiegiem i bezwypadkowego za małe pieniądze.

Znowu potwierdza się,że tanie auta to albo duży przebieg,albo powypadkowa przeszłość lub auto nie domaga-albo wszystko w jednym.

Tak właśnie jest jak ja sięgam pamięcią, od 26 lat.

Ale dobrze, że powtórzyłeś to dla potomnych, bo jak na razie niektórzy o tym nie wiedzą,lub nie chcą wiedzieć

Jak ich o tym przekonać? Nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 duże zdjęcie licząc od góry

Brak nalepki airbag na prawym słupku od pasazera

O ile dobrze widzę

Dobrze widzisz.

Więc albo szwajcarski dzieciak, podczas stania w korku z nudów zdrapał.

Albo było coś robione.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich na forum. E46 o którym jest mowa to moje auto i moje ogłoszenie. Jak napisał jeden z kolegów cuda się zdarzają... Rozwieje wasze wszystkie wątpliwości abyście nie musieli "wróżyć z fusów" . Auto zakupiłem na aukcji w CH i przyjechało do PL. Stan auta na dzień przyjazdu to uszkodzony zderzak przód ( lewa strona) oraz lekkie otarcie błotnika lewy przód ( widać to na zdjęciach wrzuconych wyżej ). Auto miało wcześniej malowany błotnik lewy przód oraz drzwi lewe ( x2 warstwa lakieru bez gipsu ) . Z innych mankamentów: uszkodzone niefabryczne radio, uszkodzone 2x czujnik PDC, brak wkładu zmieniarki oraz zmęczone kierownica. Samochód mia przebieg 170tys km, ksiązka, 3x kluczyki i dużo innych dokumentów potwierdzających przebieg (faktury z ASO itp, przeglądy). Komora silnika nie była czyszczona ani plakowana ( nigdy tego nie robię ) Jestem fanem marki i posiadam dużo klamotów do modeli e30, e36 i e46 więc z własnych zapasów zabrałem zderzak oraz kierownicę i trafiło to do auta z ogłoszenia. Auto wystawiłem wieczorem a kolejnego dnia o godzinie 17 przyjechał pierwszy kupiec który został nowym nabywcą. Zapłacił pieniądze i odjechał. Oczywiście fra 23% na pełną wartość . Pozdrawiam HANDLARZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma firmę to realnie samochód go kosztował 30 000,00 i jeszcze sobie z dochodowego odliczy.

Jak był bity w bok nie wiadomo, ale skoro tylko drzwi to ja bym tak nie płakał i uzupełnił kurtyny, jeśli wcześniej tak nie zostało zrobione (ciekaw jestem jaki to koszt).

Ten case trochę udowadnia, że okazje się zdarzają. Oczywiście nie można mieć wszystkiego kupując na rynku wtórnym, ale dla mnie ważna jest niezawodność auta (ciężko przewidzieć, a tu przebieg pozwala sądzić, że będzie dobrze), komfort, przyjemność z jazdy. Myślę, że ktoś zrobił dobry interes, a gdybym nie miał rodziny, to bym płakał, że nie byłem to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki do końca bezwypadkowy to on nie był...

 

 

Bo miał malowany błotnik i drzwi ? Idąc tym tokiem rozumowania wszystkie auta z polakierowanym choć jednym elementem są autami powypadkowymi ? :lol:

 

 

 

Auto o którym mowa nie posiada żadnych śladów napraw blacharskich. Szwajcaria to taki kraj gdzie nie naprawia się mocnych uszkodzeń tylko auto trafia na licytację- a już tym bardziej kilkunastoletni kondon jakim jest e46. Dziwi mnie bardzo brak zdrowego rozsądku u wyznawców sekty miernika powłoki lakierniczej. Każde auto ma prawo mieć powtórnie lakierowany jeden czy kilka elementów powłoki lakierniczej bo to wynika z wieku i eksploatacji. Widziałem już auta piękne pachnące z fabryczną grubością lakieru i wspawaną ćwiartką więc czujnym trzeba być zawsze. Wbrew pozorom na aukcjach ubezpieczeniowych to właśnie bardzo młode auta po konkretnych strzałach znikają najszybciej.. Co do samej ceny to była dobra ale wcale nie trudna do zaoferowania. W przyszłym tygodniu będę miał kolejną sztukę e46 polifta 330Ci m-pakiet Schadowline za bardzo podobne pieniądze więc nie jest to chwytanie Pana Boga za nogi tylko odrobina szczęścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak to mozliwe przeciez tutaj wg niektorych takie 330ci to 15tys euro powinno kosztować :mrgreen:

Mylisz się, po 15tys € kosztują przedlifty :mrgreen:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=227940988&categories=SportsCar&fuels=PETROL&scopeId=C&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&pageNumber=6

Polifty są troszkę droższe :roll2:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=227597773&categories=SportsCar&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&pageNumber=6

tym niemcom to sie w d*pach przewraca? :lol: niedługo to za stare padło 12-15 letnie bedą wołać po 100000zl tylko dlatego bo 3.0 pod maską,żenada,musiała by mnie kopnąć kobyła w łeb żeby dac takie siano za auto w takim wieku,przebieg pomijam bo w żaden nie wierzę i dla mnie tj drugorzędna sprawa,pozdrawiam iglarzy :lol:

"TAKI EGZĘPLARZ TO PRAWDZIWY UNIKAT A STAN POWALA NA KOLANA !!!" :lol:

nie wróż ze szklanej kuli http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.