Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

 

dzieki wyglada nie najgorzej trzeba jechac i spradzic jak tam po naprawie

ktos poleci jakis serwis bmw w okolicy mszany dolnej? chyba m cars najblizej

 

Tak jak pisałem Ci już na pw. Jak widzisz lewa ćwiartka troszkę dostała. Bardzo ciekawe jak ją zrobili... Poza tym konstrukcja chyba ok, bo uderzenie poszło górą także nie ma co się martwić. Martwiące jest podejście właściciela do tego auta. Jak widać na liczniku 3700 mil czyli ~6300km. Kupił je w grudniu 2013 i od tamtego czasu zrobił 600km. Auto jak widać typowo na handel także do weryfikacji staranności naprawy trzeba się przyłożyć. Jak tę ćwiartkę zrobili po taniości to spore zagrożenie dla bezpieczeństwa kierującego. Trzeba dokładnie sprawdzić. Na fotkach z ogłoszenia widać różnicę w odcieniu zderzaka przód a reszty.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

prosba o sprawdzenie

 

wbaxh5c58dd113556

F10 528xi

http://allegro.pl/bmw-f10-528xi-xdrive-4x4-m-pakiet-2013r-245km-i5546175096.html

 

mial bity przod pytanie jak bardzo bo cena bardzo niska jak na ten model a w opisie orginalny lakier i 7 tys przebiegu

 

Taa nastepnyy pseudo M pakietowy farmazon. Kolo M pakietu to ona nie stala pewnie nawet. Wrzuc 7 ostatnich znakow vinu tu: http://www.bmwarchive.org.

 

Zwroc uwage na fotki wraku z aukcji. Tylny zderzak felgi to cywil, teraz rzut okiem na fotki z ogloszenia felgi zmienione jak I zderzak przod I tyl. Zderzaki masz tylko wziete z Mpakietu, felgi pewnie chinszczyzna, teraz wnetrze: fotele kierownica I nakladki progow to cywil a nie zaden M pakiet.

Teraz system audio ze niby rozbudowany wedlug sprzedawcy taa? To rzut okiem na kod audio S676A to zwykle standardowe audio ciut lepsze od fiatowskiego safari heh nie zaden jak mogloby sie wydawac rozbudowany logic7 heh.

Z ponadstandartowego wyposazenia to auto ma tylko PDC kamere cofania jedna a nie zadne KAMERY hheh, komfort access, I navi cala reszta to standard.

Czego to sie nie robi widze w tej polszy zeby jeleni przyciagnac lol!

 

 

P.S. Poszycie poszlo w kolor I zaprasza z miernikiem lakieru haha a wczesniej miazga heh. Nastepny "cfaniak" zapomnial do czego sluzy VIN...

Edytowane przez boss22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę znają tylko Ci, którzy śledzą aukcję online. Później nie ma możliwości dotarcia do tej informacji.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega boss wrzucał wcześniej foty z tego. Jak dla mnie mimo bardzo względnego wyglądu na zdjęciach był to "złom". Z tego co mi pisał poszło za 15600 USD. Cena całkiem dobra, jeżeli konstrukcja byłaby prosta ale niestety w tym wypadku trzeba by naciągać. Wyposażenie nieziemskie, ale myślę że kupujący nie będzie zadowolony jak otworzy maskę.

 

Była jeszcze w CT fajna 328 2012 rok. Co prawda wyposażenie bieda, bo praktycznie podstawa. Auto było minimalnie uszkodzone (zderzak, nerki i coś małego z tyłu) ale poszło za lekko ponad 6000 usd.

 

Ta X3 po naprawie przez kogos kto ogarnia temat by wyszła u nas ~100-105 tyś także cena i tak bardzo dobra, biorąc pod uwagę że auto 2014, przebieg malutki i wyposażenie praktycznie maks.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega boss wrzucał wcześniej foty z tego. Jak dla mnie mimo bardzo względnego wyglądu na zdjęciach był to "złom". Z tego co mi pisał poszło za 15600 USD. Cena całkiem dobra, jeżeli konstrukcja byłaby prosta ale niestety w tym wypadku trzeba by naciągać. Wyposażenie nieziemskie, ale myślę że kupujący nie będzie zadowolony jak otworzy maskę.

 

Była jeszcze w CT fajna 328 2012 rok. Co prawda wyposażenie bieda, bo praktycznie podstawa. Auto było minimalnie uszkodzone (zderzak, nerki i coś małego z tyłu) ale poszło za lekko ponad 6000 usd.

 

Ta X3 po naprawie przez kogos kto ogarnia temat by wyszła u nas ~100-105 tyś także cena i tak bardzo dobra, biorąc pod uwagę że auto 2014, przebieg malutki i wyposażenie praktycznie maks.

 

 

Taa dokladnie poszla za $15600 do Illinois a wiec na 99% do Polakow heh i bedzie lekki zonk po otwarciu maski :D

 

Nie wiem czy o tej mowisz ktora poszla za $ 6200 (to jest chyba manual?)

 

http://www.copart.com/us/Lot/28328315/Photos?SearchId=1387835665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tę 3er mi chodziło. Ona była picowana by normalnie miała delikatne uderzenie w tył ale nic groźnego. Jak tylko to poprawiali i nie rozkradli nic to dla kogoś niewymagającego dobre auto. Coby nie patrzeć to na złotówki zakup wyleciał 24000, doliczyć opłaty itd i mamy F30 za śmieszne jak na ten model pieniądze.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tę 3er mi chodziło. Ona była picowana by normalnie miała delikatne uderzenie w tył ale nic groźnego. Jak tylko to poprawiali i nie rozkradli nic to dla kogoś niewymagającego dobre auto. Coby nie patrzeć to na złotówki zakup wyleciał 24000, doliczyć opłaty itd i mamy F30 za śmieszne jak na ten model pieniądze.

 

Poszla za taka smieszna kase bo w moich rejonach RWD do tego w manualu to jest bardzo malo atrakcyjna opcja. Jesli miala by Xdrive to jestem prawie pewien ze poszlaby za pare tys papieru wiecej. Nie wiem jak to bylo podrobione ale moze nie bylo jakiejs Tragedii z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taka była. BTW to jest 2012 rok i manual jak pisałeś.

 

Plus do tego miala jakies uszkodzenie mechaniczne.

Troszke chlopaki podpicowali ja zeby sprzedac za smieszne pieniadze heh

 

Edit: ale co ja "pacze" zobacz Mariusz przeciez to byl zalaniec hehe dlatego tak tanio:

http://www.copart.com/us/Lot/28328315/Photos?SearchId=1387835665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: :duh: :duh:

dobrzy jesteśmy :mrgreen: dopiero teraz to zobaczyć :mad2:

 

Hah dokladnie. Zalanca jeszcze podpicowali LOL!

 

Edit: Wyjasnilo sie wiecej. To jest druga aukcja tego auta z update'owanym wpisem WATER/FLOOD. Wczesniej go nie bylo na bank bo napewno bym nie przeoczyl takiego wpisu a potwierdzi to fakt ze wlasnie teraz znalazlem kopie opisu jeszcze sprzed 1 aukcji ktory mialem skopiowany do notesu i byl wpis secondary damage: FRONT END a NIE WATER/ FLOOD!

 

Nagle sobie przypomnieli ze byla zalana haha! Auto bedzie szlo ponownie na aukcji 4 Sierpnia. Teraz to nikt nawet 5k papieru nie wylozy a mieli ja sprzedana za $6200 heh...

 

Lot #28328315 Details Glossary

Doc Type:

VA-CERT OF TITLE - SAL...

Odometer: 21,767 mi. (NOT ACTUAL)

Highlights:

Enhanced Vehicles

Primary Damage:MECHANICAL

Secondary Damage:FRONT END

Est. Retail Value:

Repair Est:

VIN: WBA3A5G51DNN66019

Body Style:SEDAN 4DR

Color:BLACK

Engine Type:2.0L 4

Drive:REAR-WHEEL DRIVE

Cylinder:4

Fuel:GAS

Keys: YES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Kolega chce sobie kupić CL63 AMG biturbo z 2011 roku, mam vin, znalazłem że to USA.

WDDEJ7EB8BA027293

 

Czy ktoś mógłby jakąś historie podesłać? Auto ma europejski zderzak i licznik... może nie zmienione przypadkiem :)

 

A jakiś link by się znalazł?

 

Pozycja nr 19524611 - 2011 MERCEDES-BENZ CL63 AMG

 

Wartość rzeczywista (ACV): $148 077 USD

Koszt naprawy: $71 038 USD

Tytuł: stan/typ: CA SALVAGE CERTIFICATE

Licznik przebiegu: 7 154 ACTUAL

Uszkodzenia główne: FRONT END

Uszkodzenia dodatkowe:

VIN: WDDEJ7EB8BA027293

Styl nadwozia: COUPE

Kolor: GRAY

Silnik: 5.4L 8

Napęd: REAR-WHEEL DRIVE

Cylindrów: 8

Paliwo: GAS

Kluczyki: YES

 

CA - VAN NUYS

Data licytacji: 08/12/11

Data wystawienia: 06/23/11

 

19524611_1X.JPG19524611_2X.JPG

19524611_3X.JPG19524611_4X.JPG

19524611_5X.JPG19524611_6X.JPG

19524611_7X.JPG19524611_8X.JPG

19524611_9X.JPG19524611_AX.JPG

 

 

Niezłe wałki robią... można tak zmieniać wpis w polu "damage" i to bezkarnie?

 

Zmieniać w zasadzie nie można, ale gdy wystawiasz auto drugi raz z innym numerem aukcyjnym wówczas podajesz uszkodzenia według pierwszeństwa ustalonego przez siebie. Flooda podali zapewne jako trzeci opis, który się nie zmieścił w opisie, niemniej w papierach na aukcji opis ten zapewne był. Kto sprawdza na miejscu papiery, to ma wgląd do tego, co innego internetowi łowcy okazji.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze KW. Jak idzie nastepna Aukcja to moga dopisac co Im sie tylko podoba. W tym wypadku dopisali to co powinno byc juz na 1szej aukcji.

 

Swoja droga copart I inne aukcje to chyba Jedyna mi znana w stanach "wolna amerykanka" samochody nie sa objete zadnymi gwarancjami w sensie ze nie masz zadnej pewnosci ze kupisz auto w stanie jak opisywane I jak wyglada na zdjeciu. Klasyczne kup Pan I spie...aj. Nie ma zadnych zwrotow, wymian itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie by tyle miała, z obecnym przebiegiem w Polsce nikt by na nią nie spojrzał. Wystarczy spojrzeć na skóry w tym aucie. Są zużyte w minimalnym stopniu, jak na 300+ tysięcy są w rewelacyjnym stanie. W opisie chyba zawarte wszystko co się dało. Poza tym title status: clean :)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie by tyle miała, z obecnym przebiegiem w Polsce nikt by na nią nie spojrzał. Wystarczy spojrzeć na skóry w tym aucie. Są zużyte w minimalnym stopniu, jak na 300+ tysięcy są w rewelacyjnym stanie. W opisie chyba zawarte wszystko co się dało. Poza tym title status: clean :)

 

Taa dokladnie, stan wnetrza nie jest zly przynajmniej na pierwszy rzut oka ze zdjec. Z tym przebiegiem bedzie sie koles chwile bujal z nia bo kazdy w usa sie boi wysokiego przebiegu zwlaszcza w Bmw zatem dwie opcje albo spusci grubo z ceny jakies 2k papieru minimum albo skreci szafe :D opcja nr 2 odpada na dzien dobry bo nikt mu szafy tu nie skreci wiec musi zjechac z ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie,

 

powiedzcie co myślicie o tym aucie? tzn. o jego obrażeniach ?

Jest już po naprawie i jest do sprzedania w Polsce.

 

3.0 benzyna.

przebieg około 70 tys.

cena około 60 tys.

 

Czy warto ?? Czekam na waszą pomoc i opinie.

 

http://iv.pl/images/73972475603749466290.jpeg

http://iv.pl/images/66792699116386640600.jpeg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.