Skocz do zawartości

e61 530D Zielona Góra WBANS71010CP31085


Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały misz masz.

Zderzak przód przedlift ( tak ma być ), lampy przód polift :nienie: . Środek dolny panel przedlift a kontroler I drive politowy i to mocno.

Z komfortami trochę się rozpędził sprzedawca bo są tylko grzane ( oprócz tego wychodziły jeszcze 2 opcje do pełnego ich dopełnienia :norty: )

 

VIN nie rozkodowałem więc nie wiem jakie powinno być ori wyposażenie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warty obejrzenia, zainstalowany CIC zamiast CCC więc właściciel kasy nie żałował.

Wiesz Kruku, jedni lubią matki inni córki :mrgreen:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warty obejrzenia, zainstalowany CIC zamiast CCC więc właściciel kasy nie żałował.

Wiesz Kruku, jedni lubią matki inni córki :mrgreen:

 

ale że płacić?

 

bo chyba tu rozchodzi się o koszty CIC vs CCC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę że warty obejrzenia, zainstalowany CIC zamiast CCC więc właściciel kasy nie żałował.

Szkoda żę na przednią szybę pożałował bo przy wyświetlaczu przyziernym powinna być szyba specjalnie do tego przystosowana, tymczasem zamontowano badziew na którym g.. widać. Połowa auta LCI ( reflektory, navi, panel klimy, kierownica ) połowa przed LCI czyli cała reszta auta, wart obejrzenia bo ma CIC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Myślę że warty obejrzenia, zainstalowany CIC zamiast CCC więc właściciel kasy nie żałował.

Wiesz Kruku, jedni lubią matki inni córki :mrgreen:

 

Zdecydowanie wolę córki :norty: ale innym podobają się starocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Szkoda żę na przednią szybę pożałował bo przy wyświetlaczu przyziernym powinna być szyba specjalnie do tego przystosowana, tymczasem zamontowano badziew na którym g.. widać. Połowa auta LCI ( reflektory, navi, panel klimy, kierownica ) połowa przed LCI czyli cała reszta auta, wart obejrzenia bo ma CIC ?

 

Dlaczego nie, spora część aut z tego forum ma wykonane wiele modów i wg. Ciebie to je przekreśla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie, absolutnie ich nie przekreśla ale jak mody kończą się w połowie roboty to trudno uznać takie auto za "ulepszone" bliżej mi do określenia "skundlone" zobacz na przyciski w kierownicy, podoba Ci się ich jakość montażu czyli spasowanie z wieńcem kierownicy? Przecież to można zdemontować gołymi rękami. Ja niedokończonych aut nie uznaję na plus, tu bardziej rządził przypadek niż chęć ulepszenia, takie mam wrażenie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bogato, w ogłoszeniu jest przebieg 18tys czyli jak skręcony o 200 to ma 218tys, spoko przebieg jak na diesla , ma też ten no jak mu tam CIC i fajerkę po lifcie , może jeszcze jej nie skreślaj tak całkowicie :twisted2: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem auto było po jakimś dzwonku, i trafił się dawca po-liftowy z którego domieszano części.

Zgadzam się z 320Si albo ktoś idzie w przeróbkę kompleksowo, albo wcale. Najlepszym tego przykładem są EMPAKIETY w postaci dołożonego przedniego zderzaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warty obejrzenia, zainstalowany CIC zamiast CCC więc właściciel kasy nie żałował.

Wiesz Kruku, jedni lubią matki inni córki :mrgreen:

 

Zdecydowanie wolę córki :norty: ale innym podobają się starocie ;)

 

Chyba zapomniałeś doprecyzować, że chodzi tylko o córki 18+

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.