Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, będzie skoda w takim razie, skoro, jak widzę, nie zarabiam odpowiednio :mrgreen:

 

nie róbmy scen z tymi kosztami, najpierw pomyślałem o m3 e92, ale temat odpuściłem bo tam to są koszty :8) a poza tym - min.150tys na samochód, który ma służyć jako 3. w rodzinie do typowej przyjemności z jazdy to nie zapłacę - szczególnie, że to i tak auto lekko licząc siedmioletnie by było i z przebiegiem koło 100tys, gdzie często piszą, się, że remont generalny silnika (a przynajmniej panewki) wisi już w nad głową...

 

stąd wzięło się 335i

 

i zacząłem szukać ile trzeba dać za sensowny egzemplarz - stąd moje pytania - uważam, że 60-70tys na 8-9 letnie auto, które może mieć i 200tys przebiegu to nie jest mało... bo to 1/3 ceny nowego... - i jeżeli za te pieniądze nie można kupić sensownej sztuki - to po prostu nie ma to dla mnie sensu - bo jak mam dać 100tys za takie auto to wolę dołożyć jeszcze 20-30tys i kupić F30 328 z nalotem max 50tys...

 

ja tak uważam - co nie oznacza, że się nie mylę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jakbym miał przeświadczenie, że wszystko wiem najlepiej to przecież bym tematu nie zaczynał... :mrgreen:

 

dobra, mimo wszystko pojadę jakąś sztukę z tych, które podawałem obejrzę i podzielę się wrażeniami

 

ogólnie dziwi mnie tylko to, że tak skreślacie egzemplarz z przebiegiem koło 200tys - sam wiem, że to ryzyko, itp - ale ogólnie co do samego silnika to wydawało mi się, że N54 powinien tyle znieść bez problemu... a wychodzi na to, że chyba niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak mam dać 100tys za takie auto to wolę dołożyć jeszcze 20-30tys i kupić F30 328 z nalotem max 50tys...

 

Mam takie samo zdanie. Niestety 335i objęte jest wyższą akcyzą, a (na szczęście) 328i nie. Za 2-3 lata przebiegi w 328i będą już na tyle duże, że chyba będzie można coś więcej powiedzieć o ich żywotności (a może już można).

Dodatkowo w 2017 pojawi się nowa seria 5, więc cena f10 528i poleci w dół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to ogłoszenie - jakoś nie mogę się przekonać do aut z USA... wiem, ze czego oczy nie widzą to sercu nie żal... :mrgreen: bo dokumentacji wyklepanego przystanku z Niemiec się nie znajdzie więc ciężko udowodnić wypadkową przeszłość...

 

 

muszę się w końcu ruszyć i coś obejrzeć na żywo - tylko do większości aut mam ponad 500km...

 

na razie jestem umówiony na jazdę w ASO - bo inną opcją jest F10 lub F30 - pojeżdzę tam i zdecyduję co robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

odnalazłem temat o moim autku i chciałbym conieco dopisać.

 

Otóż kierownica jest owszem oklejania tandetną folią przez poprzedniego właściciela jednak miała tak został do czasu wymiany jej na M pakietową, podobnie zderzak. Założyłem przedni w ASO miałem się zabierać za dalsze prace nad autem jednak zostałem zmuszony do zmiany auta. Niestety.

 

Auto mi,o przebiegu jest po przeglądzie turbin, wytrysków oraz pompy paliwa i nie stwoerdzono niczego niepokojącego.

 

Cena leci w dół ponieważ wyjeżdżam na całe wakację za granicę i chciałem do tego czasu sprzedać auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 335i mam nalatane 215 kkm i nic się nie dzieje, olej i filtry zmieniane co 10k i lata jak zła :cool2:

Więc nie słuchaj że 200k to jakiś problem dla N54, właśnie teraz przy tym przebiegu będę robił program ic i wydech za 2 miesiące i wcale się o nic nie martwię... Musisz sprawdzić przede wszystkim czy nie jest po dużym dzwonie, bo cena niska...

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.