Skocz do zawartości

E60 Wrocław WBANE51070B981125


Rekomendowane odpowiedzi

Mpak dokładany i to nieudolnie - szczeliny przód ....

 

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBANE51070B981125

Kod typu NE51

Typ 525I OL (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N52

Pojemność skokowa 2.50

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor MONACOBLAU METALLIC (A35)

Tapicerka LEDER DAKOTA/BEIGE 3 (LCBA)

Data prod. 2006-05-29

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S2CFA LM RAEDER STERNSP. 138 MIT NOTLAUF. Obr. BMW, st. le. spr. gw. 138

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=259647&p=1936830#p1936830

A nie lepiej coś takiego takiego od kolegi z forum ?

Jak bym szukał e60 w benzynie nawet bym się nie zastanawiał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier na żywo prezentuje się nietuzinkowo. Samochód z pewnością wyróżniałby się na polskich drogach. Ale skoro wolisz wozić się lakierem, a nie pewnym samochodem, to trzymam kciuki, żebyś znalazł auto w podobnym stanie w odpowiednim dla Ciebie kolorze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek a jaka Buma ma pewnosc ze w Twojej furze cos mu nie pierd nagle... i ze ta tutaj nie jest mega okazja:-):-D. Osobiscie rowniez Twoja Bawarka lepiej mi podchodzi z wiadomych wzgledow:-), niz ta wyzej. natomiast kolega woli widoczniej bardziej lansiarskie e60 z niewiadoma przeszloscia;-) Jest M-Pakiet, zle zlozony ale robi robote kto na ulicy sie kapnie? Kupujacy niech poczyta na temat konatrukcji tych silnikow i poslucha zaworow, zeby nie umoczyl na wstepie 6 tysi:-D Edytowane przez Dawid1984
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w tej chwili do kogo się zwracasz, albo nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślenie Polaczków... :duh: fura pewna, środek jak nówka, ale kolor nie taki....sorry ale nie mogę z niektórych... srebro tez nie było moim marzeniem ale zapoznawszy się ze stanem auta przestało mieć to znaczenie. Jeżeli wolisz auto z przekręconą szafą i zdjęciem tylnej kanapy bo przecież fotel kierowcy nie ma żadnego znaczenia to śmiało :)

Przemyśl Kolego bo kolorem się nie jeździ.

 

i żeby było jasne, nie znam kolegi 320si, ale przeglądam regularnie forum i jego auta ogląda się z przyjemnością, zawsze!

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek a jaka Buma ma pewnosc ze w Twojej furze cos mu nie pierd nagle... i ze ta tutaj nie jest mega okazja:-):-D. Osobiscie rowniez Twoja Bawarka lepiej mi podchodzi z wiadomych wzgledow:-), niz ta wyzej. natomiast kolega woli widoczniej bardziej lansiarskie e60 z niewiadoma przeszloscia;-) Jest M-Pakiet, zle zlozony ale robi robote kto na ulicy sie kapnie? Kupujacy niech poczyta na temat konatrukcji tych silnikow i poslucha zaworow, zeby nie umoczyl na wstepie 6 tysi:-D

 

Chciałbym, żeby to auto było moje, zresztą jak każde od Marka 320SI ;) Ale miałem przyjemność oglądać to auto na żywo ;) I gdybym miał kasę, to chętnie bym je odkupił. Marek nie kupuje i nie sprzedaje aut bez sprawdzenia ich stanu i jeśli coś im dolegało/dolega to to naprawia jak dla siebie i informuje o tym potencjalnego kupującego. Na tym polega ewenement uczciwości tego człowieka. Wiem z autopsji - kupiłem od Marka swoją 330i kompletnie go nie znając, musiałem mu zaufać i się nie rozczarowałem: jeżdżę swoją bawarką od marca i nic mi nie pierdolnęło ;) Myślę, że nie jestem jedynym forumowiczem, który mógłby to potwierdzić.

 

Podsumowując moją wypowiedź: auto nie jest moje, ale Marek nie sprzedaje gniotów, każde jego auto, które widziałem na żywo, wzbudza chęć posiadania. Sęk w tym, że trzeba je zobaczyć na żywo, by zrozumieć o co chodzi. A koledze, który szuka e60, radziłbym tak czy siak przejechać się do Kielc i zobaczyć jak powinno wyglądać prawdziwe BMW e60 z małym przebiegiem, żeby mieć później punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna e60 od 320si też mi się bardzo podoba - tylko ta mocniejsza, ale dobrze podkreśliłeś: "gdybym miał kase" i tak jest właśnie z wszystkimi autami od niego, fajne ale drogie, obawiam się że na Polske za drogie dlatego tyle się z nimi najczęsciej buja, stoją miesiącami a ktoś jak kupi i tak musi zrobić pakiet startowy... Mozna go jednak pochwalić za wytrwałość i stan w jakim są te autka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lepiej sprowadzać chłam i zarabiać na jeleniach, bo normalne auta są w polskim mniemaniu za drogie :duh:

 

Do każdego auta można dokładać. Pytanie tylko czy z musu, czy z własnej chęci. W swoim BMW po zakupie nie musiałem wymieniać ani oleju, ani klocków, ani tarcz, ani świec, ani opon - bo nie było takiej potrzeby. Pierwszy nieco grubszy serwis z wymianą płynów zrobiłem, bo chciałem - mam tak, że jak kupuję auto, to wymieniam z własnej chęci; dałem sportowe amorki bo stare lekko się zaczynały pocić. Podejrzewam, że większość polskich januszy po zakupie nawet by nie pomyślało o wymianie płynów, ani amortyzatorów dopóki auto by w polu nie stanęło.

 

Z jednej strony nawet się cieszę, że BMW Marka są relatywnie drogie - myślę, że dzięki temu rzadko trafiają do buraków spod remizy. I mówiąc o tym, że "gdybym miał kasę", to miałem na myśli to, że chętnie bym kupił kolejne BMW od 320SI do kolekcji, a że stać mnie na razie na utrzymanie tylko jednego samochodu to na razie tylko gdybam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak dla mnie cena wcale nie jest wysoka ,jak za bezwypadkowe i z pewnym przebiegiem .

Druga sprawa to cena zapewne do jakiej negocjacji dla kolegów z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetowi nie podoba sie kolor a wy wychwalacie te auto inne jakbyście mieli na tym jakiś interes ,trzeba uszanować wybór forumowicza ze nie chće srebrnego koloru i to fakt ze srebrne bmw sprzedają sie najgorżej kto tego nie wie to juz wie :cool2:

 

Dla ,nie osobiscie kolor to podstawa a pózniej reszta to tak jak z kobieta to co ze ma super charakter jak wygląd ma czarownicy .

 

Auto moze byc super ale jeżeli kolor sie nie podoba to niestety kupujący go nie kupi .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek, lepiej dbaj o swój interes ;) Wychwalam i będę wychwałał, bo mam do tego podstawy. Szkoda, że o Twoich autach nikt nic na forum nie pisze. Poza tym to nie jest srebrny :duh:

 

Ale mieszkamy w teoretycznie wolnym kraju więc nikt nic nikomu nie zabrania i nie narzuca, a wyrażanie swoich opinii nie jest zabronione na publicznym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetowi nie podoba sie kolor a wy wychwalacie te auto inne jakbyście mieli na tym jakiś interes ,trzeba uszanować wybór forumowicza ze nie chće srebrnego koloru i to fakt ze srebrne bmw sprzedają sie najgorżej kto tego nie wie to juz wie :cool2:

 

Dla ,nie osobiscie kolor to podstawa a pózniej reszta to tak jak z kobieta to co ze ma super charakter jak wygląd ma czarownicy .

 

Auto moze byc super ale jeżeli kolor sie nie podoba to niestety kupujący go nie kupi .

 

czy bmw od 320si jest srebrne? bo wlasnie kolor ciekawy rzadko spotykany.

 

Pierwszy mój samochód był czarny, stwierdziłem ze nigdy więcej czarnego. Niestety mialem drugi czarny, a teraz trzeci:( Kolorem sie nie jezdzi, a nie jest to butelkowa zielen co moze odstraszac;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja miałem 330Ci w kolorze meergruen metallic. Kolor bajka, do dziś spotykam ludzi którzy pytają gdzie się sprzedało auto bo kolor był jedyny w swoim rodzaju i auto wyglądało bajecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=259647&p=1936830#p1936830

A nie lepiej coś takiego takiego od kolegi z forum ?

Jak bym szukał e60 w benzynie nawet bym się nie zastanawiał .

Gdyby miała automat, to nawet by nie zdążył wystawić ogłoszenia i była by moja.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 330Ci w kolorze meergruen metallic. Kolor bajka, do dziś spotykam ludzi którzy pytają gdzie się sprzedało auto bo kolor był jedyny w swoim rodzaju i auto wyglądało bajecznie.

 

Nie wiem czemu ludzie nie lubia tego koloru. Ja uwazam go za piekny...

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.