Skocz do zawartości

BMW E90 320i WBAVA71060KP96894


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tej bmw ?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-e90-2-0-navi-automat-C34761800.html

 

Co to za automat z manetkami ? Zwykły, dobry steptronic ? Czy to jakieś czary już są ?

 

Vehicle information

VIN long WBAVA71060KP96894

Type code VA71

Type 320I OL (EUR)

Dev. series E90 ()

Line 3

Body type LIM

Steering LL

Door count 4

Engine N46

Cubical capacity 2.00

Power 110

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery STOFF/LEDER CITRUS/ANTHRAZIT (FFAT)

Prod. date 2005-07-20

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

2BG LT/ALY WHEELS DOUBLE 161/MISCHB

205 AUTOMATIC TRANSMISSION

226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

240 LEATHER STEERING WHEEL

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

321 EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR

4AD INTERIOR ALUM. LENGTHWISE FINE

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

465 THROUGH-LOAD SYSTEM

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

507 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

520 FOGLIGHTS

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

563 LIGHTS PACKAGE

605 TELEMATIC PREPARATION

607 TELESERVICE PREPARATION

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

612 BMW ASSIST

620 VOICE INPUT SYSTEM

633 PREP.MOB. PH. BUSINESS BLUET.INTERF.

735 BASICPACKAGE

8SB COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELEMATIC

8SC COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELESERVICE

8SP COP CONTROL

801 GERMANY VERSION

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

 

Series options

No. Description

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

 

Individual data: no Data

Edytowane przez sidoke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że zgadzam się z postem powyżej to przód krzywo złożony. Zderzak z prawej strony odstaje, szpara maska-zderzak z tej samej strony większa od drugiej.

 

Coraz częściej na naszym forum widzę e90 z lat 2005-06 w tych cenach... Mam 25tyś, miałem kupić E46 i pojechać na wakacje, ale dołożę 2 tyś i mam e90 z navi pro i automatem :lol:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazji nie ma, są tylko "okazje" :) Co do historii to tylko ASO. Trzeba do nich pojechać z kluczykiem i właścicielem i powinni dać całą historię na papierze za darmo. Jeżeli chcesz sprawdzić stan techniczny samochodu to koszt od 350zł w górę, przeważnie około 500zł, ale i tak warto. Tylko ja wątpię, że sprzedający się na to zgodzi, bo to auto jest na 100% po dzwonie.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tylko jakie :wink:

Johnny kolega wyżej ma rację , spokojnie można kupić ładne 320i e90 za 27tys zł, Ja dla siebie znalazłem ładną e61 w cenie troszkę ponad 5tys zł, boję się tylko żeby mi jej ktoś nie sprzątnął, powinna mnie wyjść owe 27tys :cry2: ale to e61 530xi klasa wyżej od e90 więc gra warta świeczki. Ogloszenie zacznę pisać od słów bezwypadkowy i stan idealny :mrgreen:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-530xi-touring-aut-harrislee/200852450.html?lang=de&pageNumber=2&action=eyeCatcher&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla siebie znalazłem ładną e61 w cenie troszkę ponad 5tys zł, boję się tylko żeby mi jej ktoś nie sprzątnął, powinna mnie wyjść owe 27tys :cry2: ale to e61 530xi klasa wyżej od e90 więc gra warta świeczki. Ogloszenie zacznę pisać od słów bezwypadkowy i stan idealny :mrgreen:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-530xi-touring-aut-harrislee/200852450.html?lang=de&pageNumber=2&action=eyeCatcher&__lp=9&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED

 

:D :D :D :cool2: :cool2: :cool2:

PS. Kiedy będzie do odbioru. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kiera powinna być zwykła a nie sportowa a tym bardziej z łopatkami. :duh: :nienie: Kiera pochodzi zapewne z E71.

Nie było tego modelu kiery w E71 łopatki może dołożyli jak ją obszywali w radomiu :mrgreen: kiera może być np z E93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sidoke dobra rada szukaj nie taniej niż 30 tyś... Jeżeli na zdjęciu widać takie przerwy miedzy maską to na miejscu zobaczysz mega szrot... Zacznij od oglądania daty produkcji lamp ale obstawiam że każda z innej parafii i żadna z daty produkcji auta. Sam szukałem e90 2,0d 163ps i po oglądaniu 3 szrotów w cenach 32-35 stwierdzam że jest tragedia... Jedna była warta uwagi ale rok 2005 i 38700 zł więc sobie darowałem i zacznę szukać czegoś od marca... Swoją drogą jak można nie bać się jeździć takim szrotem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.