Skocz do zawartości

BMW e46 330d coupe WBABV91090PJ85036


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Frajerów na tanie auta nie brakuje i nie braknie :cool2:

każdy kupuje to na co go stać...

 

 

No widzisz. Tak powinno być. Niestety większość Polaków kupuje auta, na które ich nie stać i stąd wszystkie kłopoty, stąd oszuści trzepią kasę na naiwnych i stąd jest tyle tutaj samochodów wrzucanych do oceny, niewartych nawet obejrzenia. Polacy mając na przykład 30 tys. złotych na wymarzone auto, szukają za te 30 tys. złotych aut nominalnie wartych 40 tys. złotych. I potem są zdziwieni, że złom kupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dajcie juz chlopaki spokoj. A ile macie 20 kilkuletnich e36 i e30 na ulicach. Mysliscie ze kilka lat temu zostaly kupione w stanie idealnym za cene 10 tysi drozsza:-D? A jezdza do tej pory:-D Jaki z tego wniosek bmw nawet 10 tysi tansze jezdzic zawsze bedzie nawet za 10 lat a to ze polowa tego auta juz nie ma nic wspolnego z oryginalna fabryka i czesci to niekiedy najtansze zamienniki czesto gorszej jakosci to juz inna sprawa. Wazne ze felga dobra czesto 50% wartosci auta i znaczek bmw z tylu i z przodu.:-D

:-D

:-D ciekawe co za kolo kupil ta super okazje i ile wlozy w 1 roku eksploatacji..

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i znowu idziesz w zła stronę ja akurat znam ludzi ktorzy maja e46 i kupują czesci z najwyższej Polki nie aso ale niemieckie po drugie znam człowieka ktory ma e30 i cały czas w nie inwestuje i nie myśli o odsprzedaży bo to drugie auto ktore ma i jest na niedziele do zabawy lub w góry a na co dzien narazie jezdzi astra .

 

Wiec nie mów ze ludzie kupują auta i wsadzają byle co i tylko felga sie liczy jeszcze made in china .

 

Jezeli sie kupi trupa to wierz mi ze nie chce sie inwestować w niego ale jezeli kupisz zadbane auto to inna sprawa bo te pieniadze nie sa wyrzucone w błoto .

 

Ja akurat sprzedaje dobreauta nie idealne ale zadbane dłużej sie czeka na klienta ale jak juz przyjedzie to w 90% kupi no chyba ze chcecstan kolekcjonerski :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

E30 osiągnęło moment w którym ceny przestały spadać a zaczęły wzrastać.

E46 też tak będzie miało ale za jakieś 15 lat.

Przez to że rynek jest mocno zgwałcony złomami nawet jak kupisz coupe w niemcowni za 40 tyś to i tak sprzedać w tej lub podobnej cenie za jakiś czas będzie bardzo trudno.

Ogółem jak ktoś chce naprawdę fajne BMW 3 Coupe to ma duży problem, bo jest taka przepaść rzędu 30-40 tyś pomiędzy e46 które jest już starawe a e92 które jeszcze zbytnio nie staniało. Ale niedługo złomiarze pomogą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam sobie nowy "Auto Świat" strona 46 "Najlepsze osobówki z napędem 4x4". Strona 48 "polecamy wersję 3.0D/2002 R. 12 800zł

 

Ludzie poczytają te miarodajne pismo i już szukają polecanych wersji :roll: :cool2:

Potem płacz na forum, że padło turbo, wtryski, przeniesienie napędu, klima, zawieszenie, a naprawę wyceniono znacznie wyżej jak cenę auta :roll:

 

Dodam jeszcze jeden "ekspercki" artykuł napisany przez AŚ: KLIK. Nic więc dziwnego, że szuka się cd po lifcie za 25k, skoro 325i już można mieć za 15-20 wg redaktora :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek moj post byl raczej ironiczny. Pisalem go przez pryzmat e36 compactow ktore widze na ulicy. Piszesz o tym ze 1 ziomek wklada duzo do e30 spoko pasjnoat. Ilu jest takich? Ile zadbanych e30 widunjesz w stanie kolekcjonerskim? Chyba te na zlotach lub ludzi z Bmw Syndykat. Wiekszosc Polaczkow zrobi te bemki jednak tanio byle jezdzily i mogli mowic ze maja kilkuletnie bmw z silnikiem 1.6:-D i fajna 18 calowa felge. Poza tym mam wrazenie ze wiekoszc z nich traktuje je jak ktos tu napisal do katowania ewentualnie amatorskiego latania bokiem (nie mowie oczywiscie o profesjonalnych drifterach:-). Przeciez jak kupisz auto za 5 tysi to nie wlozysz w oryginalne czesci od razu 2000zl:-) Polacy z reguly robia tak byle najtaniej i jezdzilo. Stad takie okazje jak to coupe:-)
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym AŚ jest mowa o używanych autach 4x4 :wink: polecane auto to między innymi 330XD 2002r cena 12800zł

Powiem szczerze że nie wiem czy to literówka, czy po prostu sprawdzili najtańsze oferty z allegro. Wydaje mi się że nawet za 22800zł byłoby trudno o takie auto we w miarę normalnym stanie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W nowym AŚ jest mowa o używanych autach 4x4 :wink: polecane auto to między innymi 330XD 2002r cena 12800zł

Powiem szczerze że nie wiem czy to literówka, czy po prostu sprawdzili najtańsze oferty z allegro. Wydaje mi się że nawet za 22800zł byłoby trudno o takie auto we w miarę normalnym stanie :|

Może redaktorem naczelnym jest ktoś z Pleszewa albo Gniezna :mrgreen: Pamiętam jak parę lat temu był w dziale używane temat e34 , pisali takie bzdury że czytać sie tego nie dało, pod tekstem było nazwisko redaktorka, nie wytrzymałem i zadzwoniłem, po kilku godzinach namierzania udało mi się z nim porozmawiać tak bardziej po swojemu :mrgreen: przyznał że na BMW to On się za bardzo nie zna i korzystał z materiałów znalezionych w sieci :mad2: Zapytał czy następnym razem może do mnie zadzwonić na konsultację ( nie żartuję tak było :mrgreen: ) nie zadzwonił ale i nigdy więcej tego nazwiska pod artykułami o BMW juz nie widziałem. Tak właśnie powstają te śmieszne gazetki pisane przez bladych gryzipiórków :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo Auto Świat jeżeli nie przedrukuje całego artykułu z matczynego Auto Bilda i jak uda im się to zrobić bez błędów, to własną twórczość ma tragiczną. Ale tak to jest jak piszą tam byle matoły opłacani groszowo, a nie pasjonaci i fachowcy. To jest tak jak z globalnie polskim dziennikarstwem motoryzacyjnym. Skoro guru tej branży, uznawanym za największego fachowca jest Zientarski, to o czym mu mówimy. Jaki guru taka cała branża dziennikarska. Podobnie jak z Borowczykiem, który nazywany jest "ekspertem" w temacie Formuły 1. Człowiek, który po latach nadal nie rozumie tego sportu. Co z tego, że to sympatyczny facet, ale totalny indolent. Taka jest cała polska rzeczywistość, skoro ciągle wyznacznikiem jest cena/pensja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.