Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jako, że straciłem juz nadzieje na to ze kupie auto w Polsce, przenoszę poszukiwania na Niemcy. Jako że miałem dużo czasu na przemyślenia, doplace trochę i kupię 535. Znalazłem dwie piękne sztuki i teraz pytanie do Was. Czy warto jeszcze troszkę dopłacić i wziąć czarna z adaptive drive czy lepiej brać biała z zawiasem m? Tu mam największy dylemat i proszę o wypowiedź osoby które mają adaptive.

 

Pierwsza (vin w tytule)

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-535d-sport-aut-m-sportpaket-20zoll-sitzklima-sd-dettingen-unter-te/193152859.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=23&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&maxFirstRegistrationDate=2012-12-31&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&features=SPORT_PACKAGE&negativeFeatures=EXPORT&colors=BLACK&colors=WHITE&categories=Limousine

 

Jest śliczna i ma wszystko to czego chce.

 

Druga

 

 

Wystawiona przez salon bmw wiec raczej pewniak, no i ma ten adaptive drive.

 

Co sądzicie?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do białej bym nie jechał bo właściciel komisu to jakiś Chorwat czy inny człowieczek.

 

Ta druga to firma z niemieckim nazwiskiem i udał bym sie tam :cool2:

 

Jezeli w grę wchodzi tylko cena to u Turka bedzie taniej :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta czarna chyba jakaś pewniejsza ale zobaczę obydwie bo są od siebie oddalone tylko o 100 km. Jak najlepiej sprawdzić auto w Niemczech. ? Jechać tam do aso?

 

PS. Jeśli właścicielem komisu tej białej jest jakiś chorwat czy coś to musi być przekręt? Dzwoniłem do niego niby przez telefon wszystko ok, samochod na który właśnie skończył się leasing i idzie do sprzedania.

 

Czarna trochę droższa ale ma adaptive drive..

 

Sam nie wiem.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc oszust ale ja wole kupować od Niemców ,ciekawi mnie sprawdzenie auta w DE w aso,

Nigdy nie robiłem tego za granica ale mysle ze najpierw musi sie zgodzić sprzedawca ktory musiałby na to poświecić min 3 h a watpię ze ma czas ,po drugie aso musi mieć wolne miejsce akurat i tu jest problem.

 

1.Telefon do sprzedawcy

2.Telefon do aso .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trafić na minę w Niemczech to już musi być niefart..

 

Wezmę czujnik lakieru i tyle. Zaryzykuje, a i tak większą szansa na to ze kupie dobre auto, z realnym przebiegiem.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero sie doczytlem ze ani jedno z tych aut nie jest bezwypadkowe :mrgreen:

 

Nie sprawdzałem cen ale czy nie wybrałeś tańszych ofert ?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma unfallfrei... no tak i z tego co widzę to większość nie ma unfallfrei. Ciekawe czy przez telefon powiedzą co było walone

 

Nie są najtańsze... najtańsze zaczynają się od 28k

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza (biała) po sprawdzeniu VINu okazała się walona - cała prawa strona była malowana + wymieniane wahacze etc etc. Pan przez telefon zaręczał że auto jest jak nowe i że malowany był tylko tylny błotnik :)

 

Zadzwoniłem o drugą, po czym Pan zapytał z jakiego kraju dzwonię, odpowiedziałem że z Polski na co pan odrzekł że auto jest sprzedane. (dziwne - nie chcą sprzedawać do Polski ? :lol: )

 

No więc szukamy dalej :)

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem nosa co do Chorwata :cool2: okłamał Cie nie mówiąc prawdy .

Szukaj z unfallfree a będziesz zadowolony musisz to mieć wpisane na rachunku i nie podpisuj jeżeli ci wpisze ze ohne gwarantie :nienie:

 

Różnica napewno bedzie w cenie np 335i walone sa do 20 tys euro od min 16500 poniżej to trupy a te od 20 tys w gore to unfalfrei .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś oferty w niemieckich salonach BMW?musisz poszukać salony bmw na stronach www i wyszukaj używane

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Różnica napewno bedzie w cenie np 335i walone sa do 20 tys euro od min 16500 poniżej to trupy a te od 20 tys w gore to unfalfrei .

 

Ale wyszukiwarka mobile.de/eu nie nie ma opcji unfalfrei, trzeba by wszystko obdzwonić :norty: Kiedyś znalazłem z dopiskiem "unfalfrei", a miała malowany błotnik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby miala malowany blotnik to wystarczy zaparkowac pod jakims centrum handlowym i zaraz ktos Ci przejedzie wozkiem albo zahaczy zakupami i juz nie masz w Twojej opinii 'unfallfrei' :wink:

 

Nie ma co dramtyzowac z tym malowaniem, jak jest dobrze zrobione to nie ma problemow, gorzej ze wahacze poszly i kto wie co jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeślito jest malowanie zderzaka to miło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

http://images65.fotosik.pl/903/20be92659cec3cd1m.jpg

 

http://images64.fotosik.pl/903/274fe8ab535705dfm.jpg

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unfalfrei to wpadek a nie porysowane elementu np pod marketem .

 

Możesz mieć całe auto malowane i napis unfalfrei :cool2:

 

 

Unfallfrei oznacza BEZWYPADKOWY, a nie wypadkowy.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorki pomyliło mi sie ale chyba każdy wie co i jak :mrgreen:

 

Chodziło o to ze z tym napisam napewno auto nie miało kolizji ale lakier to juz inna bajka .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.